Ти какво сготви? Снимай, покажи!? - 25-та тема

  • 48 114
  • 371
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 253
polin_a кокосово мляко има в Пикадили и Метро. В консервени кутии.

# 361
  • Мнения: 9 776
Да, знам, вземала съм консерви от Метро, но най-близкото ми се намира на 60 Shockedкм.

# 362
  • Мнения: 1 313
polin_a кокосово мляко има в Пикадили и Метро. В консервени кутии.

Да, аз от Пикадили го вземам Peace

Нищо, аз утре ще напиша рецепта и ще се възползваш следващият път от нея, трябва ти 1 кутия за 1 заек Peace

# 363
  • Мнения: 1 253
Да, знам, вземала съм консерви от Метро, но най-близкото ми се намира на 60 Shockedкм.

Извинявай, нямах представа  Peace

# 364
  • Мнения: 3 770
labrex , много се лъжеш , че не съм ти загледала бисквитките !  Mr. Green Имам зорко око и рядко пропущам нещо !  Wink В момента , в който погледнах страницата и забелязах кокалчето !  Laughing Ама пише млечни бисквитки.Чета , чета  , но никъде и дума за моя рошав приятел.И реших да не се излагам , като питам , дали е имало и за него бисквитка !  Heart Eyes

esy , красив заек !  Laughing Това мога да оценя по монитора , за вкуса само гадая.Но не вярвам да ме разочароваш !  Hug

Гелева , твоята скумрийка ми напомни , че отдавна не съм яла такава.Не съм по рибите , но в изпълнение с домати ги консумирам всякакви !  Grinning

polin_a , навирен, наперен , .. сега и корав ....започвам да завиждам ! За тутманика става въпрос !
 Mr. Green

# 365
  • Мнения: 1 313
Диди, благодаря ти! Hug
Леко екзотичен привкус ако ти допада е твоето зайче Peace
Ето и рецептичката за зайчето

# 366
  • Мнения: 22 867
labrex , много се лъжеш , че не съм ти загледала бисквитките !  Mr. Green Имам зорко око и рядко пропущам нещо !  Wink В момента , в който погледнах страницата и забелязах кокалчето !  Laughing Ама пише млечни бисквитки.Чета , чета  , но никъде и дума за моя рошав приятел.И реших да не се излагам , като питам , дали е имало и за него бисквитка !  Heart Eyes

Пък аз преживявах, че си ми ги пропуснала тези жадувани кокалчета Joy. Почти месец чаках да благоволи мъжО да направи формичките от ламаринки. Щях да правя солените бисквитки, но се оказа, че нямам сухо мляко и направих тези сладките - нали трябваше да пробвам формичките! Grinning Е, Рекси не ги опита, не му давам сладко, но ще му направя специални, само за него. Peace

Тая вечер очите ми са в добруджанската ти кавърма и тутманика на polin_a.    chef  bouquet

# 367
  • Мнения: 3 770
labrex , ти си оправна булка  , ще запретнеш ръкави и утре чакам да видя от теб кавърма , тутманик и специални бисквити за Рекси !  Grinning Може да пробваш и сливите във фризера !  Peace И ако съм на теб , хич няма да се помайвам , ами започвам от сега с готвенето !  Mr. Green

polin_a , ето една рецепта за заек от доказала се кулинарка - натисни заека !  Laughing   Не ти трябва и кокосово мляко !
  Peace

# 368
  • Мнения: X
Мамо Цоце,да ти е жив и здрав рожденика!!!Много късмет в живота и ужасно много хубави поводи  да имате за още много торти!  !!      newsm59      newsm67   

# 369
  • Мнения: 818
Добро утро,черпя с топли мраморни кифлички

# 370
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Ягодка, честита бебка. Да ви е жива и здрава и само да ви радва.
Малко снимки от нашите манджи.
кюфтета

супа топчета

скумрия с домати на фурна

салата от кисело зеле

# 371
  • Мнения: 1 283
Заповядайте момичета в НОВАТА ТЕМА Hug

Общи условия

Активация на акаунт