Ти какво сготви? Снимай, покажи!? - 25-та тема

  • 48 135
  • 371
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 770
От мен предястие (основното по-късно) -Рулца от праз с шунка и сметаново сосче :



И Добруджанската кавърма по рецептата на Цецето :


Малко я попрепекох , но е страшно вкусна !  Heart Eyes Благодаря Цеци за рецептата !    bouquet

# 331
  • Мнения: 210
 labrex ,благодаря!Точна рецепта няма.Комбинирах от наученото във форума.Блатовете си ги направих сама с 4 яйца,2чаши захар,2 чаши брашно ,4 суп.л.вода и бакпулвер.Крема е на д-р.Йоткер ,в който сложих масло и желатин.А от горе когато наредих плодовете го полях с карамел,но той попи.Очакванията ми за вида бяха други,но иначе на вкус беше страхотна.По блатовете тук-там полях и със сока от компота.Между другото правех твоя сливов сладкиш,но с праскови и стана невероятен. PeaceА забравих и Рошлата с което взех акъла на цялата кооперация.

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 16:41 от naskaa

# 332
  • Мнения: 381
naskaa,сливовия сладкиш на labrex с пресни праскови ли го прави,или от компот?кажи смени ли някакви пропорции,и аз съм си го набелязала отдавна този сладкиш Peace

# 333
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Честита радост на Ягодка, да расте здраво, весело и безгрижно дете!
На Ягодка бързо възстановяване и скорошни публикации на вкусни гозби!

От мен доматена салата и ризото с гъби




Приятна седмица   bouquet

# 334
  • Мнения: 1 253
Ягодка честита дъщеричка! Да е жива и здрава!
Бързо възстановяване на теб!

# 335
  • София
  • Мнения: 231
Ягодка,честита свидна рожба  Hug ! Да растете здрави и  послушни   bouquet !
Някой ме попита за мусаката.Обикновена мусака с кайма,морковчета и картофи.Заливката със сметана ,кашкавал и яйце се получи хем сочна,хем хрупкава  Peace .
 От мен едно следобедно кафенце ,подсладено с целувки от мъжа  Flutter 
и   прасковен сладкиш на Енаморада    bouquet (първи опит  Blush )
и парченце

# 336
  • Мнения: 71
това е за вечеря

# 337
  • Мнения: 3 770
И вечерята -обикновено пилешко филе в плик със зеленчуци в сметанов сос :

# 338
  • Мнения: 74
Kafenceto,какво е това кафе?останаха ми очите Crazy

Всички сте страхотни! Heart EyesВкусна вечер!

# 339
  • Мнения: 2 726
Пак вкусотии сте показали,а аз само готвя и все не снимам - или батериите не са заредени,или народа гладен и няма време за снимки Crossing Arms

Ягодке, да ви е жива и здрава малката принцеска и много,много да ви радва!!! Heart Eyes

Мама Цоцоланка,Честити рожден ден и на твоето момченце!!!Да расте здрав и умен и само радости да ви носи!!! Grinning

Отивам да ви чета,че имам доста да наваксвам,кога ги изписвате тез теми... Crazy,ама не се оплаквам де - гответе,снимайте,пишете.... Blush  bouquet

# 340
  • Мнения: 3 988
Диди, много ми радваш окото!  Hug
"обикновено пилешко филе в плик със зеленчуци в сметанов сос", но поднесено необикновеноHeart Eyes

Аз съм самото отрицание на готвене напоследък - само аламинути правя чат пат, предимно мъжът ми готви.  Rolling Eyes
Много вкусотии показвате, момичета. В тих възторг съм.  Hug

# 341
  • Мнения: 3 770
Кюбит , драго ми е  , че поне едно око радвам !  Joy Другият път ще се постарая и за двете !  Mr. Green Благодаря ти за хубавите думи !  Hug А аламинутите също са достойни за снимки , така че - давай !   Peace

# 342
  • Мнения: 22 867
labrex ,благодаря!Точна рецепта няма.Комбинирах от наученото във форума.Блатовете си ги направих сама ..................Между другото правех твоя сливов сладкиш,но с праскови и стана невероятен. PeaceА забравих и Рошлата с което взех акъла на цялата кооперация.

naskaa, както Крисче някъде писа, много приятно е, когато откриеш, че и друг харесва същите неща, които и ти - това по повод сливовия сладкиш и рошлата.   bouquet  А твоята рецептичка ми  звучи много вкусно, освен дето така и изглежда на снимката. Нямам компот от праскови, но като се снабдя, ще го направя. Laughing

* *•● Диди ●•* *, ти пък си майстор на натюрмортите! Страхотни снимки показваш!  bouquet  Ама хич не щя да ми загледаш бисквитките, айде ще сложа линк.

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 20:07 от labrex

# 343
  • Мнения: 4 358
Аз нали съм на супи - та само ви чета Sick.
Но да кажа две думи по повод харесването и нехаресването на рецепти.Всичко дето ми хване погледа и ми зарадва небцето се запазва.Пробва се кога му дойде реда.
Което сготвя питам мъжо това да се потвори ли.Ако каже оооо ДА - отива в един тефтер по бабешкия начин черно на бяло   - грижливо записано и оценено по шестобалната система hahaha.
Та така процедирам аз  ooooh! Joy ooooh!

# 344
  • София
  • Мнения: 614
Диди, хич не я намирам за препечена кавърмата ти, изглежда превъзходно, чак мога да й усетя аромата. Радвам се, че ти е харесала! Между другото, можеш да увеличиш още малко количеството на млякото и яйцата и става още по-сочна и вкусна, но вече е въпрос на вкус  Peace


Аз тая вечер само на гарнитура, без основното, но достатъчно, за да се натъпча подобаващо - 
 картофки по украинска рецепта - сварени и омешани с пържени моркови и праз  /много вървят със сиренце Wink/





Лабрекс,  нацелила съм ти сливовия сладкиш, че май само аз не съм го правила още  Grinning Но ще е през уикенда и ще се отчета непременно bowuu

Приятна вечер на всички!

Общи условия

Активация на акаунт