Общ рожден ден на Януарчета 2008г

  • 8 423
  • 238
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета,нека се запишем тук да видим колко са желаещите за общ рожден ден и бързо бързо да решим дата и място Hug
(поемам инициативата за организацията)

Ето и предложенията
Oстровът
Мики маус

# 1
  • Мнения: 6 274
Минавам само да се запиша, че съм се разчистила рано рано (необичайно за мен), та докато не ми е стихнало вдъхновението...
Аз съм ЗА, стига да не е на другият край на София, защото няма да мога да дойда...
Решете къде ще е, без да се съобразявайте с мен...
  Peace

П.С. Мики Маус ми е по - удобен, ако трябва да си дам мнението...
Иначе не съм ходила и в двата и не знам доколко са добри...

# 2
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 И аз се записвам, записвам и Анета с Тедо също Mr. Green, макар тя още да не знае  Joy. Както казах, макар да е досадно - интересува ме дали има места за паркиране, защото не ми се обикаля да търся място да си паркирам комбито.

# 3
  • Мнения: 980
За място - без особени претенции. Ще се постараем да сме на линия. Все пак Младост е далече, но ако е в Люлин, дали младостчанки няма на са против? newsm78 Иначе тук е пълно с клубчета.

Слънчи, браво за инициативата. Бих се включила, ама предвид ситуацията  Embarassed

# 4
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Слънчи,  Hug(забравих да ти благодаря). Надявам се най-накрая да се видим.
Тедка, надявам се момичетата от Младост да не се почуствам прецакани, но все пак явно ние сме малцинство, а и можем да се комбинираме по двойки и така да се придвижим. Ние най-вероятно ще сме с Ани и Тедко. Пипи не знам дали има кола и дали все още иска да дойде, но ако няма - все ще се сместим някак.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
Островът се намира зад пазара Красно село и честно казано паркирането е изпитание.
Дали да не отпадне,а на негово място да сложим някое около Южен парк или някоя малдоско клубче.
Очаквам предложения ,за да изберем първо мястото.

# 6
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Аз съм за, но в Младост ще отидем само ние, така че явно отпада. Не знам къде има клубчета около Южния парк. Ако знаеш походящо - пускай го.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 688
Голям просторен..
така ще могат да се присъединят зимна,тули и другите майки от Борово,жужу...
Пчеличката мая


Не натрапвам мнението си на никой,просто засега предлагам,за да видим къде ще има най-много желаещи.
Ние предвижващите се с коли засега пасуваме,защото Люлин,Младост,центъра все тая Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 6 182
и аз съм ЗА - където и да е.

В островът не съм ходила и ще ми е интересно да го видя   Hug

В Мики маус пък ми е много удобно, само на 20 мин. път с кола  Wink

Пчеличката мая също ще ми е интересно да го видя, но там имаше някаква особеност със салоните - та трябва да видиме кой от двата ще запазим  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 3 688
И Островът и Пчеличката имат салон за малчовци Simple Smile
Този на Островът съм го виждала и гарантирам че обстановката за майките и децата е мноого подходяща.Клубчето е ново и приятно,яденето се приготвя на място...

# 10
  • София
  • Мнения: 6 182
Аз нямам претенции и без това моето момче ще се гуши в мен през 2/3 ти от времето  Grinning през останалото време ще крачи около масите за възрастни.
Торта ще поръчваме ли? (за да се наплюскаме ние)

# 11
  • София
  • Мнения: 3 688
Разбира се Simple Smile
Как без торта!

# 12
  • Мнения: 377
И аз се записвам да следя темата.
Мога да дойда само ако клубчето е в района на Люлин, защото сме без кола  Sad
Ако има някой от Люлинския край със свободно място в колата и може да ни вземе с него ще дойдем където и да е  Rolling Eyes
Доколкото си спомням и Вейхайвей спомена, че е в моето положение, но тя живее в Люлин 8.
Редактирам се, защото съм запомнила, но недозапомнила  Embarassed

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 20:14 от Nikitali

# 13
  • София, Младост
  • Мнения: 37
Аз също имам желание да дойдем, но и ние сме без кола Sad а не зная с кого бих могла да се комбинирам...
Но ще следя темата  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 1 546
Хайде да бързам да се включа и аз.  Laughing
Такаааа, понеже вероятно аз ще съм шофьорката, но не съм от най-добре....паркиращите  Embarassed  Embarassed  Embarassed много ми се иска да е по свободно та спокойно да си наместя бричката. Mr. Green А къде ще бъде няма значение, щом ще съм решила да тръгна с колата. Джули, можем да те вземем. Laughing За...кураж. За тортата разбира се, че искам...ще си хапна и парчето на детето. Mr. Green
Аз съм празнувала няколко РД в Мики Маус. Като цяло клубчето не е много лошо. Разделено е с преградки но е на едно ниво и няма стълби за качване и слизане. Там покрай блока има място за паркиране доста. Но както кажете. Ако не пък ще си вземем таткото за шофьор. Laughing
Аз нямам претенции и без това моето момче ще се гуши в мен през 2/3 ти от времето  Grinning през
Аз да не казвам голяма дума ама моя нали още само пълзи а и като си го познавам може и цялото време да седи в мене.   Whistling

 Mr. Green Брех колко активна стана темата....3 нови отговора. Mr. Green
 
 Embarassed  Embarassed Голяма грешка Сори! Embarassed Пиша ама немисля, не става дума за Мики Маус а за Мечо пух. ooooh! Пуууу и аз съм една...ама кафето ми е още наполовина. Confused
А този Мики Маус в Люлин 10 е близко до метрото, ако някй тръгне с гр.транспорт.  Peace

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 11:54 от dama

Общи условия

Активация на акаунт