Жената Козирог

  • 49 223
  • 746
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 175
Ха, сега разбрах че асцедента ми е в Близнаци..
Ето от къде идват вечните ми несигурности и колебания.. Twisted Evil

# 556
  • not found
  • Мнения: 581
Току що си изчислих асцедента , който е лъв , сега разбрах защо така лесно се паля ... ей като огън съм като се ядосам , милото който е лъв , също , тъй , че в къщи при скандал хвърчи огън и жупел  Laughing

Мина, честито рождение мъжово , да ти е жив и здрав и много да те слуша   bouquet

За диетите и аз не мога да пазя , изобщо  Rolling Eyes започна ли диета само мисълта за такава ме кара да пълнея  Blush
Ето и аз какво намерих , не знам до колко е вярно обаче , започнах да го чета , но нямам време да го дочета .
edit : забравила съм да сложа линк

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 11:16 от Golden*Carnival

# 557
  • Мнения: 247
Ето още един сайт, където може да се изчисли асцедентът без пращане на смс
http://skritalimonka.cosmopolitan.bg/blogpost_8076_0.html

И в двата сайта ми излезе асцедент стрелец  Flutter .

Мина , малко на патерици, но да ти е жив и здрав мъжО и много да те слуша !!!

# 558
  • Мнения: 375
На мен ми излиза асцендент Скорпион.Означава ли това,че се разбирам много с хората,които са тази зодия или няма общо?Брат ми е скорпион и имаме много силна връзка.Понякога съм се чудила как може да сме толкова еднакви по характер ,а сме различни зодии.

# 559
  • Мнения: 247
Най-отдолу под зодиите и часовете  има линкове за всеки различен асцедент. Ето за асцедент скорпион http://skritalimonka.cosmopolitan.bg/blogpost_8071_0.html

# 560
  • Мнения: 762
Ами,шефче,не означава това.Ти си носиш характеристики на зодията,които са обогатени и стигат до уникалност от подребата на планетите в момента на раждането ти.Асцедентът е просто онази зодия,която ти се пада в първи дом,тоест е изгрявала точно,когато си се раждала.Смята се,че това те прави да изглеждаш по този начин,по който изглеждат хората от асцедентната ти зодия,защото първи дом отговаря за външния вид.Най-често,обаче,се среща хората да си изграждат мнение за теб,повляно от асцедента ти.Например жена с асцедент близнаци е доста приказлива за козирог,асц лъв дава красота,дълга и красива коса,асц скорпион може би дава загадачност и сексуалност.Иначе може изобщо да не харесваш скорпиони.

# 561
  • Мнения: 375
Благодаря ти много за разяснението ,защото нищо не разбирам от тези неща,а ми стана интересно.

# 562
  • София
  • Мнения: 900
Благодаря ви момичета за страхотните пожелания Hug Hug Hug

РД-то мина страхотно  Wink Козата се напи  Embarassed ooooh!

Мина,скорпионите са зодия на секса...как ли няма да го обичаш тоя мъж. Joy Joy Joy

Какви са тия диети?!Как успявате?Аз това не го умея-мен ми дай натоварване,движение,йога...просто на глад не държа,а съм забелязала,че и другите край мен не издържат.Що ли?!  hahaha

Между другото като една зодия със силен неинтерес към астрологията предлагам на следващата тема (която ще е след скромните 13 страници) да качим на първа страница и това:
Сайт за изчисляване на асцедент
Дневни хороскопи и други глупости Laughing
Добър сайт на английски,който прави лични карти,тълкувания и дне … атно разбира се).

То като сложим и една-две характеристики на Жената Козирог и може следващата тема да си остане до първия пост. Wink

Ах тииии - колко си запозната със скорпионите  Wink Laughing

За диетите мога ферман да спретна - цел живот съм гладна и пухкавела  ooooh!
Па сАм на диета - 23 ден от 90 дневната  Twisted Evil
Идеята за линковете е супер  Peace

А какво е значението на луната  newsm78

# 563
  • Бургас
  • Мнения: 839
Относно диетите - като реша, че няма да ям сладко (това за мен е диета),  дори хвърлените опаковки от вафли по улицата ме карат да си мисля за сладичко...

# 564
  • Мнения: 762

Ах тииии - колко си запозната със скорпионите  Wink Laughing
Аааа,не,аз само чета... Embarassed
Моят мъж е рак-не е толкова нетрадиционен в кревата,но не се оплаквам. Wink

23ти ден...хм,май имаш още няколко дни до Големия Глад. Twisted Evil

Луната са чувствата и връзката с майката,дома,семейството,всичко,което е много съкровенно за нас.Обикновено с луната се свързват и нещата,които ни нараняват,както и слабостите ни във всеки смисъл.

# 565
  • Мнения: 786
Ни могъ да са не цопна и ази при Мина.Ей ,Минооо,голяма съм ти фенка.
Айде приятна почивка и в понеделник с нови сили ще ви разказвам Wink

# 566
  • not found
  • Мнения: 581
Този линк стоя запаметен в компютъра и все чаках някой да драсне ред да не търся ръчно . Има много вярни неща  Peace

# 567
  • Мнения: 247
Лично за мен много, много верни неща пише.

# 568
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Както се казва: Здраво стъпил на земята и вика високо в небесата. Mr. Green
Козирозите могат да са темерути или душата на компанията. Но! - зависи от компанията. Козирозите отркиват своята весела и приятна страна само, ако компанията им харесва.
Методични са, не обичат да харчат пари и понякога мрънкат (последното може и от нещо друго в хороскопа да идва).
Те се вдетеняват с годините, което допринася за техния чар. С една дума - колкото по-стар става козирогът, толкова е по-привлекателен.
Минутки за самореклама  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 569
  • Мнения: 762
Методични са, не обичат да харчат пари...
Това никак не е така!!!Може би не обичам да купувам предмети (особено такива с ниска цена или които не съм сигурна,че ми трябват),но все си мечтая как ще пръскам и още и още,а пусто му то и така става... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт