Количка Peg Perego или Chicco

  • 18 045
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 87
Здравейте момичета! Hug Искам да ви се похваля, че онзи ден ходихме уж само да разгледаме в един детски магазин, а на финала излязохме от магазина с капарирана количка!  GrinningМного съм доволна, защото капарирахме последната количка, която имаше в склада на представителите на Пег Перего в цветовете, които си  бях харесала, а казаха,че няма да получават друга такава! http://www.ecobebe.bg/images/LARGE_IMAGES/5_PlikoTRI_FIX.jpg
Така,че и аз се присъединявам към гордите собственици на колички на Пег Перего, като се надявам и аз да имам хубави впечатления, които да споделям! Laughing
Много ви благодаря за мненията, които споделихте!!!  bouquet

# 31
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
kazablanka_v, честито   bouquet
И със здраве да си я караш.

# 32
  • Мнения: 15 379
Честито!!!
Нашата е същата, само че е тъмносиня. Сигурна съм, че ще останеш очарована!

# 33
  • Мнения: 87
Много ви благодаря момичета  bouquet Hug! Тази седмица, живот и здраве, ще си я вземем количката и ще споделя! Grinning

# 34
  • Мнения: 9 093
Момичета, ако може и аз да се вмъкна с въпрос Embarassed
От скоро разглеждам количките и много ми допадна Скейт-а на Пег Перего...тъй като живеем в малък апартамент, трябва ми количка, която без проблем мога да държа, а не да се чудя къде да сложа отделните й части, като например кош за новородено...Дотук това, което прочетох като негатив, е че е тясна - знам, че на живо се вижда най-добре, но все пак ако някой има нови впечатления, моля да сподели Hug наистина не искам да купувам количка с много прибавки, но пък в краен случай, ще трябва да харесам нещо по-семпло Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 22 910
Стеф,inglesina otutto combo е само лятна с кошница.Кошницата е лесна за пренасяне,може бебето да спи в нея,по-късно да го храниш там,трябва ви за колата.А количката има чувалче за студени дни по-натам.Лека е и маневрена.Може да погледнеш и нея.
http://www.bebeplusbg.com/index.php?m=320&category=126&p … Combo&lang=1l

# 36
  • Мнения: 9 093
Комбинирана ли се води - на такава ми прилича, или се бъркам?
Допада ми иначе Thinking

# 37
  • Мнения: 22 910
Комбинирана ли се води - на такава ми прилича, или се бъркам?
Допада ми иначе Thinking
Комбинирана,но е 2в1/няма коп за новородено/Понеже ти си с лятно бебе не ту трябва кош за новородено,а после има чувалче за студените месеци.Количката е много лека-7кг.,сгъва се лесно и е удобна.Аз отдавна съм й хвърлила око.В Италия много ги бутат ми направи впечатление.Иначе моята кумичка й подарихме Chicco CT Duo и е много доволна.

# 38
  • Мнения: 9 093
Деска, това Чико ми е също в списъка, а си слагам и Инглесина-та Hug
Благодаря!

Все пак, ако някой знае нещо за Скейт, ще следя темата Wink

# 39
  • Мнения: 2 936
искам да попитам за този модел на Пег Перего



http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/5567

някой ползвал ли го е за новородено...доволен ли е? бебето на една приятелка ще се роди началото на юни и е харесала тази количка.

# 40
  • Мнения: 15 379
kamelia77, това е Плико Р3, но без кош за новородено и столчето. Количката е супер и приятелката ти ще остане доволна!
 .:.Stef.:., наскоро се заговорих с един от продавачите в Пигис Хаус (доста редовен клиент съм  и ме познават) за моделите на Пег Перего (ние си имаме цели 2 броя и съм много доволна, но това е друга тема Wink), та от дума на дума стана въпрос за Скейт и аз със съжаление му заявих, че бебето ми вече е голямо, но за следващото искам да се обзаведа с този модел, но той ме парира с думите, че модела не е никак удачен и че давала доста дефекти, както и че не е подходяща за нашите улици. Това последното със сигурност е вярно, защото таблата е доста ниско поставена и дори и при никък тротоар ще задира. Хрумва ми, че този модел на Пег Перего ще ти свърши добра работа, а и много майки са супердоволни от него:
http://www.vitodesimone.com/content/view/18/28/

# 41
  • София
  • Мнения: 587
От 8 месеца ползвам Скейт и това с ниската табла ми звучи като пълна глупост. До сега в нито един тротоар не ми е задрала.
Аз имах проблем със спирачката - но в магазина /Прима Паппа/ я смазаха и сега е ок. Като цяло съм много доволна от количката.
В интерес на истината е малко тежичка, но пък изглежда страхотно Simple Smile  За тясна - не мисля,сина ми е едро бебе и му е добре. Кошницата за кола му идва малко тясна, но така трябвало да бъде. Недостатък е , че няма чадърчета за този модел. От 2009год. ужким се произвеждат, но няма внос в България за сега /или поне така ми казаха от Пигиса днес/.

# 42
  • Мнения: 87
искам да попитам за този модел на Пег Перего



http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/5567

някой ползвал ли го е за новородено...доволен ли е? бебето на една приятелка ще се роди началото на юни и е харесала тази количка.

kamelia77 - Аз си взех, както писах по-горе Peg Perego pliko P3 Mоdular system Tri fix, като този модел, за който питаш е и нашия летен вариант, за който,обаче ни казаха в магазина, че няма напълно легнало положение и затова не е подходящ за новородено бебенце, иначе количката е супер! Peace
Що се отнася зя Skate, трябва да я видиш на живо, защото и на мен ми се струва доста по-тясна от тази.

# 43
  • Мнения: 2 936
kazablanka_v,мен точно това ме интересува -дали има напълно легнало положение,защото в описанието на количката точно това пише????

# 44
  • Мнения: 322
Peg perego няма да сгрешиш,ние у дома си имаме лятна количка супер не е мрънднала и е само 5кг.
Купихме си я преди 2 г от "Пакостник" с 2 г гаранция Peace

Общи условия

Активация на акаунт