33 канадски феи с влюбени сърца очакват деня на любовта!

  • 20 869
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 9

Мили мами , интересно ми е тази "помощ" в каква сума се измерва? И вообще струва ли си да се занимавате ?


 Помоща е за 1во-250лв. за 2ро-600лв. и за 3то-200лв.

# 241
  • Мнения: 150
Здравейте,

ние пристигнахме успешно в Монреал, първите впечатления не бяха цветущи, но може би така е по-добре, започваме да откриваме и доста хубави неща, май с дупките ще ни е трудно да се примирим ... ама явно тва е късмета ни  newsm78

Поздрави на всички, аз понеделник ще търся курс по френски, че не съм била за начинаещите, ама само на английски говоря, като ги слушам в магазините, сякаш ми плямпат на китайски, не знам само при мен ли е така, ама е много гадно, дано свикна някога че инъче работа на кукуво лято  Praynig  Hug

# 242
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
thehellgirl - добре дошли  Hug От какво останахте с лоши впечатления? От дупките по пътищата ли? хехе, така е май след всяка зима, но ги оправят. Кой квартал избрахте? Успех с ученето на езика. Аз не владея френски - съвсем малко, колкото за бонжур и т.н. има и работа само с английски, НО френския си е огромно предимство. Вие с деца ли идвахте, че не си спомням?  newsm78

# 243
  • Мнения: 38
Мили мами , от известно време се чудя дали има ехтра като тест за бременност но за повече от един път ?  newsm78 Или нещо от този сорт Praynig  ..просто тея тестове за по 10 $ направо нз къде ми бъркат  #Cussing out  с извинение..Все си мисля.че не може да не са измислили нещо такова... newsm78  newsm78  newsm78 Hug Hug

# 244
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Виктория, май няма такова нещо. Но ако правиш тестове много често, по-добре си ги купувай от магазините за 1 долар. Hug

# 245
  • Мнения: 32
Виктория, това също не е лош вариант
http://www.buypregnancytests.com/midstream-pregnancy-tests.asp

# 246
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Виктория, аз съм ползвала тези ленти4ки http://www.early-pregnancy-tests.com/pregnancytests.html
После и 1 от аптеката си взех, за да е по-сигурно  Crazy

# 247
  • Мнения: 1 199
Здравейте момичета! Честита работа на Титина!
За паричките за раждане на дете в България - по информация от март м.г., ако детето е на по-малко от една година, имаш право на тях дори да си с постоянен адрес в чужбина. Ние като взимахме документите за гражданството на детето в посолството ни Отава, консулката ни каза "Вие си направете устата Laughing, понякога става, понякога не става" Mr. Green След това се майтапехме с мъжа ми как може да се преведе на чужд език уникалният български израз "да си направиш устата" Mr. Green
Виктория, да знаеш че и доларамските тестове вършат работа. Така можете да си позволите и таткото да препикае един, че да сравните с него резултата Laughing Ама на теб засега бих ти препоръчала да търсиш работа на бяло и да учиш усилено английски, че да си осигуриш една спокойна бременност като му дойде времето.
Тhehellgirl, добре дошли в Монреал! И ние пристигнахме в началото на март, да знаеш че това според мен е най-лошото време за начало на живота тук. От една страна дупките са по-големи от всякога след зимните студове и преди да са ги напълнили, от друга страна е по-мръъсно от всякога, защото изчакват да са сигурни че сняг повече няма да пада преди да разчистят мръсотиите събирали се цяла зима, от трета страна няма тревичка, иначе през лятото парковете са много хубави, абе много е депресарско. Трябва да изчакаш 2-3 месеца и тогава може и да си промените мнението.
Ние се върнахме от "почивка" в Куба, ама да ви кажа с това дете на годинка и половина много повече щях да си почина ако семейството беше отишло без мен в Куба, а аз бях останала тук сама. Тъкмо си казах че в близките 4-5 години на море не отивам, големият ми син се спазари с баща си догодина да ходим в Мексико Confused 
Хайде лека вечер от мен!

# 248
  • Торонто
  • Мнения: 837
Г-жа Броненосец, тук въобще не мога да усетя празничната атмосфера на 8 март, така както съм празнувала в БГ и затова този ден тук ми е просто поредният ден от календара. Не бих казала, че го празнувам, но ще излезем семейно да се почерпим.


Абсолютно подкрепям. Винаги ми е кофти на този празник (а и не само на него) като си представя само купона в БГ. Всеки казва зависи си от вас и компанията, но не е точно така. Като само ти празнуваш, а около теб хората и представа си нямат, че е някакъв празник ... Съвсем друга е атмосферата.


Мили мами , интересно ми е тази "помощ" в каква сума се измерва? И вообще струва ли си да се занимавате ?


 Помоща е за 1во-250лв. за 2ро-600лв. и за 3то-200лв.



Това откога е? Моето второто е родено април 2006 и не сме взели 600 лв...
Сори, не мога да го извадя извън цитата.

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 04:17 от Sofi

# 249
  • Canada
  • Мнения: 272

Това откога е? Моето второто е родено април 2006 и не сме взели 600 лв...
Сори, не мога да го извадя извън цитата.

Това е за деца родени след 31 декември 2007, за твоето е била 200 лв.

# 250
  • Мнения: 557
А как точно кандидатсваме за тази помощ?

Аз съм вземала за първите две деца, но още бяхме в БГ и през работодателя ги взех. Как става от Канада?

# 251
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Точно от Канада не става - само на място в БГ в общината по постоянен адрес на майката.

# 252
  • Мнения: 313
Тестове за бременност и овулация най-евтино от тук

http://shop.ebay.ca/?_from=R40&_trksid=m38&_nkw=pregnanc … ee-All-Categories

25 бр за 10$ или нещо подобно като цени.

# 253
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Честит Празник Момичета

http://www.vbox7.com/play:b73a65c4

# 254

Общи условия

Активация на акаунт