LaRedoute.fr - 101 - Всичко за поръчката!

  • 107 925
  • 2 040
  •   1
Отговори
# 1 920
  • Мнения: 7
На мен ръст 102 ми траябват две. А по отношение излез и влез, идеално го обясни.
Но аз даже от друг браузер пробвах и пак не.
явно са изчерпани за 4 год newsm78

# 1 921
  • Мнения: 157
На мен ръст 102 ми траябват две. А по отношение излез и влез, идеално го обясни.
Но аз даже от друг браузер пробвах и пак не.
Аз искам да те успокоя- имам такива тениски в размер 86 и 114 -деколтето е много отворено, а и се усукаха след първото пране.

# 1 922
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Аз нося 39/40, взех си 40. Точния номер са. От адидас съм 40

# 1 923
  • София
  • Мнения: 796
Цяла седмица не мога да ви изчета и вървя с по 15-20-30 страници назад  hahaha
Ето малко с … 84;ки от поръчка, която взех вчера от митница - направена е на 21.01. Мисля, че повечето неща са доста познати и коментирани. Ако трябва ще ги търся да давам линкове  Peace
може  ли линк да  дадеш за панталона,много ми хареса Peace
Ами той е един доост обсъждан от албанците - (снимката е линк)
На мен ми е страшно дълъг (то и широк де), като го скъся, от остатъка, ще взема да си направя къси панталонки Simple Smile
Да предупредя, че понеже снимките са правени снощи със светкавица, доста от цветовете се различават от действителните и са по-светли.

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 23:32 от Ivanichka

# 1 924
  • Мнения: 10
http://www.laredoute.fr/Productdetail/ProductZoom.aspx?productid … 611_0001_PG_1.jpg
някой да каже нещо за тези ботуши
нося 35-36 номер. от ла редут 35 ще ми стане ли?

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 00:04 от mirabela

# 1 925
  • София
  • Мнения: 165
Момичета - кокичета, може ли едно съветче  Flutter .
При мъжките ризи как са номерата? Например наше XL  - 44 ли е ( 43-44 ) ?


Да, XL е с обиколка на врата 43-44см.

  bouquet Благодаря ти !

# 1 926
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
много се извинявам за въпроса сигурно е дискутиран , но сега четох за поръчката от първа страница , а в сайта в моите команди поръчката ми стои като :EN COURS DE PREPARATION  , а не като колет номер ....., както пише в указанията, та за това се шашкам малко , че я и поръчах преди 4 седмици и половина Crazy Помагайте .

# 1 927
  • Мнения: 5 790
много се извинявам за въпроса сигурно е дискутиран , но сега четох за поръчката от първа страница , а в сайта в моите команди поръчката ми стои като :EN COURS DE PREPARATION  , а не като колет номер ....., както пише в указанията, та за това се шашкам малко , че я и поръчах преди 4 седмици и половина Crazy Помагайте .

Няма нищо притеснително, а дори напротив - точно така трябва да пише. Като натиснеш на Тoutes mes commandes ще ти излезе списък на всички поръчки. Като кликнеш върху датата, ще ти излязат артикулите. Всичко е наред.
Надписът, който те е притеснил стои и дори след като получиш поръчката.

# 1 928
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
много се извинявам за въпроса сигурно е дискутиран , но сега четох за поръчката от първа страница , а в сайта в моите команди поръчката ми стои като :EN COURS DE PREPARATION  , а не като колет номер ....., както пише в указанията, та за това се шашкам малко , че я и поръчах преди 4 седмици и половина Crazy Помагайте .

Няма нищо притеснително, а дори напротив - точно така трябва да пише. Като натиснеш на Тoutes mes commandes ще ти излезе списък на всички поръчки. Като кликнеш върху датата, ще ти излязат артикулите. Всичко е наред.
Надписът, който те е притеснил стои и дори след като получиш поръчката.

мерси много
защото четох досега , че трябва да е с номер на колет  Crazy

# 1 929
  • Мнения: 5 790
много се извинявам за въпроса сигурно е дискутиран , но сега четох за поръчката от първа страница , а в сайта в моите команди поръчката ми стои като :EN COURS DE PREPARATION  , а не като колет номер ....., както пише в указанията, та за това се шашкам малко , че я и поръчах преди 4 седмици и половина Crazy Помагайте .

Няма нищо притеснително, а дори напротив - точно така трябва да пише. Като натиснеш на Тoutes mes commandes ще ти излезе списък на всички поръчки. Като кликнеш върху датата, ще ти излязат артикулите. Всичко е наред.
Надписът, който те е притеснил стои и дори след като получиш поръчката.

мерси много
защото четох досега , че трябва да е с номер на колет  Crazy

Номерът на колета и номерът на поръчката се виждат като натиснеш Тoutes mes commandes. Но с този номер не можеш да си проследиш пратката, ако това ти е идеята. Това са някакви ларедутски номера, които са само при тях валидни.

# 1 930
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Докладвам за снощната ми поръчка, за която писах, че не блокираха парите. Е, час и нещо по-късно бяха блокирани вече. А днес следобед ми беше фактурирана и поръчката.  Wink

# 1 931
  • Мнения: 1 080
Имам бърз и спешен въпрос, ще съм благодарна да ми отговорите.
Мога ли да пазарувам от ларедут с карта на ДСК - Маестро?
и аз имам 3 цифри но не стана да поръчам

# 1 932
  • Мнения: 29
опс

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 02:02 от aleksova1

# 1 933
  • Мнения: 29
Цяла седмица не мога да ви изчета и вървя с по 15-20-30 страници назад  hahaha
Ето малко снимки от поръчка, която взех вчера от митница - направена е на 21.01. Мисля, че повечето неща са доста познати и коментирани. Ако трябва ще ги търся да давам линкове  Peace
може  ли линк да  дадеш за панталона,много ми хареса Peace
Ами той е един доост обсъждан от албанците - (снимката е линк)
На мен ми е страшно дълъг (то и широк де), като го скъся, от остатъка, ще взема да си направя къси панталонки Simple Smile
Да предупредя, че понеже снимките са правени снощи със светкавица, доста от цветовете се различават от действителните и са по-светли.
Може ли размера (см) на 34 номер Praynigbouquet
И дали тези “резервни части“ http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4981685& … ue&ksource=-1   newsm78 ще станат за прахусмокачката която пращаха подарък или са тези http://www.laredoute.fr/vente-kit-d-accessoires-complementaires- … 6&prodcolor=1 ?

# 1 934

Общи условия

Активация на акаунт