Кипърски Валентинки с БГ половинки (20)

  • 18 680
  • 278
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 39
Здравейте, здравейте...

Днес при нас всичко е затрупано от новия сняг, който вали безспирно... Много е красиво, особено когато си в къщи на топло.  Simple Smile
Аз уви, след малко ще трябва да излезя и да тръгна по задачи...
Бих искала да поздравя новодошлите и да им пожелая да се чувстват уютно сред нас!
Казвам сред нас, защото аз макар да се включвам рядко (по причина, че нямам какво ново да разкажа), всеки ден чета и преживявам всичко което се случва в темата...
С нетърпение ще очаквам Цвети да сподели за своята терапия.
Мирка, дръж се мила! Всичко ще се нареди.
На всички пожелавам лек и приятен ден!  lovekiss

# 151
  • Мнения: 903
Айде чакам предположения....... Joy newsm78
Аз пък чEкам Цветинце, сама да изплюеш камъчето, та да изплагиатствам на готово.. Mr. Green.., че белкем ми се наместят и на мене чарковете у мозъка и душицата.... #Silly hahaha

svetlinata, welcome в нашите многочислени /вече/ редици!

Mirkata, дишай дълбоко мила...- знам предстартовата треска какво чудо е, ама дръж се да не изкукуригаш.. newsm57.., че едно шантаво у темичката ни стига /визирам моя милост - Блонди/ Joy Joy
Иначе мерси за страхооотната закуска..., особено еклерчетоооо, уййй на кака, уййй! - пу за мене newsm22 - бързам преди да е дошла Кати   да го излапа Joy.., ама нали е силно мой човек, ще й оставя малко... Hug

Павлинка, писали сме заедно... Hug

На всички прекрасен  smile3558 пожелавам! lovekiss

# 152
  • Мнения: 140
Добро утро и от мен!
Добре дошла на Svetlinata  bouquet Кати ти е обяснила най-важното,аз само искам да добавя че нищо не ти струва да си извадите от международните здравни карти,които определено ги признават тука,поне да си по-спокойна докато почнете работа и си извадите тукашните Peace
Кати и тоя е прада де Rolling Eyes ама мал шанс #Cussing out Това за понеделника ме заинтригува...тука в Ларнака къде се ходи с тези хвърчила newsm78 Да вземем и ние да заведем малката да се радва Wink
Цвета,и мене ме заинтригува с таз твойта терапия...я казвай бързо че и аз имам спешна нужда от нещо такова Heart Eyes
Мирката,спокойно...не се шашкай ами се радвай на мъжа ти докато сте заедно,че не се знае колко време ще отнеме докато заминете и вие с детенце Hug
Хубав ден на всички ви пожелавам  bouquet

# 153
  • Мнения: 289
Добре ,добре.... Wink
Мислех ей така да ви подържа в неведение до довечера,ама се смилих  Wink
Значи терапията се казва Петимата тибетци.Най-добрата ми приятелка в Бг ги практикува вече години и е на 36 години,а в действителност изглежда по млада и от мен.И също така много енергична,ведра и жизнена. newsm44
 Аз още от отдавна съм решила да ги правя,но съм голям мързел понякога,а и хич не съм пластична и все отлагах и отлагах.... Blush
 Всъщност те не отнемат много време,пет на брой са и се правят по 21 пъти всчко,но в началото е по колкото можеш.Аз правя по 10 едвам,но с всеки ден става по-лесно.За тях се казва,че подмладяват,усилват жизнената енергия,борят се със стреса и проясняват паметта.
Да ви кажа честно не ми се вярваше,ама хич.... Thinking
Докато не изпаднах в тази душевна дупка,в която само ми се ревеше и нямах сили и желание за нищо...Без да навлизам в подробности,просто искам да кажа едно : ТЕ ДЕЙСТВАТ
 Правя си ги всеки ден и преди работа се гримирам и тъкмя хубаво и после всичко ми е толкова леко и ведро.....като младо яре припкам и ми е едно веселооооо...
 А и след снощното джиджи-биджи мъжа ми остана много приятно изненадан от мен и новите похвати .... Wink
Айде,зарибени има ли?[/b] Laughing

# 154
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Хоп троп и аз тук newsm53
Мирката ма ти сериозно ли не си пускала хвърчило smile3555 smile3544 smile3544....аз съм специалист по хвърчилата всяка година аз ги пускам а моя мъж само наблюдава..... Thinking....щото два пъти се опита милия ама не го огря то трябва и акъъъъъъл за тая работа и то български Joy Joy Joy Joy hahaha
Шанкулче.....ами Значи да ви обясня Чистия понеделник е първия понеделник след Сиренската седмица ....Незнам дали така се казва на български ......та на този първи понеделник всички ама всички излизат на открито и правят печени неща които са предимно рибни ядат халва най различни тревички ....марулки краставички доматки....варени яйца .....варена царевица такива неща постни и се пускат хвърчила..............Къде може да отидете вие които сте в Ларнака..... newsm78....Голяма част се събират на ТЕКЕ това е местността точно слещу летището там е пригодено за такива пикници а може да си отидете и на която полянка си искате разбира се да се наядете да си почините и да си направите точно пикник по български..... newsm10
Павлинката не съм съгластна с теб дори и да няма какво да кажеш едно усмихнато човече пусни да знаем че си ни прочела bowuu
Блондичаз да ти кажа много не съм по еклерите тъй че ти отстъпвам и мойта половинка Rolling Eyes
АААААА Цвете не е честно издала си преди да се включа аз а аз имах 85 процентен шанс да позная....... Crossing Arms Crossing Arms......така а сега щом си изплюла половината давай и другата половина за какви йогийски стойки говорим ..... smile3506....или йогийски им е кодовото име newsm53..пък става въпрос точно за кексови стойки ...........я пускай пуска инфо веднага.... smile3508

# 155
  • Мнения: 9
Момичета страхотни сте - благодаря за топлото посрещане!!!Пу и аз на опашка при петимата тибетци  Crazy А иначе да кажа, че отиваме в Паралимни, защото сестра ми живее там, а зетко пък работи наблизо в Агиа Напа.И понеже ми изгърмяха бушоните една вечер наскоро, направо й казах купувай билети.На следващия ден вече ги беше запазила, а след няколко дни-ги плати, така че летим на 13 април. Аз вече пуснах въдицата в няколко колежа и университета, но мълчат като партизани, така че май сестра ми ще излезе права, че на място ще решаваме всичко.Хайде сега да видя как е навън, че нас тук зимата пак ни изненада  Mr. Green

# 156
  • Мнения: 903
Кате, мерси че си отстъпи дажбицата от еклера на мен Mr. Green...- цена нямаш, шЪ`знаЙш!  angel008

Цвети, я кажи сЯ ------>
1) кви са тия тибетци.., 2)где ги срещна.., 3)ама как бе?! - с петимата наведнъж ли е опраЯш? hahaha  rotfImbo Joy... Майтапа настрана, ама захапах въдицата - демек и аз като Мирката съм зарибена вече... coolcool... Та пускай повечко инфо, хайде не ни тормози!!! Praynig

# 157
  • Мнения: 5 001
Ето,четете тука за тибетците...

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=366677.0

# 158
  • Мнения: 289
а такаааа,колко много зарибени...ми един курс направо да организираме... Joy Утре сутрин всички желаещи да се съберат,в примернуууууу 8  newsm78 Добре ли е? Laughing
Блондич Тибетците ги оправяш един по един,по колкото пъти можеш без да се напрягаш.Ама всички искат по равен брой,за да няма сърдити Wink
В мойто книжле има и един допълнителен тибетец  Sunglasses ,идва ти един вид като бонус,ако се справиш с първите петима  Laughing Той точно регулира сексуалната енергия.Един вид ако прекалено много ти се....,ти помага да не мислиш чак толкоз много за това,ако пък ама хич не ти се ..... ти помага да "вдигнеш самолета" Wink
TheNMaster мерси за помощта,че тъкмо се чудех от къде ще диря информация в нета.Попаднах на някаква,но не беше описано както трябва,тъй като и дишането е мноого важно...
Айде пускам списък...Желаещите да се записват  Peace

# 159
  • Мнения: 903
Вечер дОбра, по късна доба! 

Мастерче, мерси за линка към темата! Аз пък там намерих друг линк даден от една мама, от къде може да се изтегли самата книга.., та който /друг освен мен/ е заинтересован за улеснение пействам въпросният линк тук  ----->

http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=20&LangID=0&Letter=%CA

Цветенце, мяткам ги от утре и петимата по ред на номерата Wink.., пък кат`почнат да не ми стигат и шестия ще го подкарам... Whistling Joy Joy
Сега ви пожелавам приятна вечер и розови сънища/с петима-шестима тибетци... или други - по желание/ Wink

# 160
  • Мнения: 289
Добру утруууу!!!

Едно съботно кафенце,с подобаваща закуска...Да не кажете,че не мога да готвя  Laughing
Аз днес съм пак на работа и не ми е много уикендско,ама кво да съ праи.
Само да вметна,че в тази книжка от спиралата не е включено и дишането,което според мен е много важно.Моята е на Кристофър Килам(изд.Кибеа).Но като начало става и другата.
Айде весел ден на всички и умнатаааа newsm48

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 09:02 от cveta80

# 161
  • Мнения: 903
ДобрУтрЮ и от мен!
 
Айде да допълня закуската с една плодова салатка за диетстващите............. и пунш за алкохолозите /като мен/ hahaha
                                                                                                   /уикенд е все пак - да разпуснем трЕбЕ/ Wink...
   

Цвети, много съблазнителни тия кифлички, ейййй eat.. Аз сега допивам кайвето и се мятам на тибетците.......
Снощи попрочетох.., ама наистина дишането не е описано, освен за шестия тибетец... Та ако не е много трудоемко, ще нахвърляш ли принципа на вдишване-издишване Praynig..., щото и аз така знам, особено при източните гимнастики, че дишането е от голямо значение...

Днес за първи път от незапомнини времена се успах - събудих се чаааааак............ в 8:30 и то благодарение звъненето на телефона - чудо ви казвам и събитие!...

Толкова от мен засега...
Усмихнат уикенд ви желая!

# 162
  • Мнения: 903
Добро утро, прекрасни!

Бреййййй, тоз уикенд га`че бомба падна - никой да не пише...- що тъй?! amiiii... И да ви питам аз къде хайлазувате по тия студове и ветрове cold /поне в БГ времето е гадствено.., за Кипрото незнам../

Хайде по тоя случай  - за да забравим за момент че е зима и да си представим един прекрасен майски ден,
ви сервирам закуската на специално подбран пейзаж ------->



Хубава седмица момичета и ПДД /ако все още хвърляш по едно оЧо в темата/! smile3525

# 163
  • Мнения: 0
   Ммммм, хубава закусчица, Блонди! Мерси много!
  Аз отдавна не съм писала, но си имам извинителна причина...Нещата около моят проблем, за който съм ви разказвала се влошават. Заедно с още 2 колежки ме преместиха в нов отдел, където работата изобщо не е за жени. Мисля, че направиха това, за да ни принудят да напуснем сами. Едната не издържа и утре ще подава молба за напускане, днес се прави на болна...Само за да ви се изясни малко ситуацията, в работата ми се налага да вдигам железа, които тежат по 30 кг едното. Аз самата съм 50 кг!  Сещате се....Освен това се ползват едни щипки, които аз отварям с силата на 2-те си ръце, а на един мъж му е нужна само едната за това...и т.н. Отчаянието ме напада с пълна сила...И всичко това заради онази колежка, която се сваля с прекият ни началник.  Опитват се да се оттърват от хората, които им знаят номерата. И то точно в тази криза! Първите съкратени в фирмата все още не са си отишли, а вече се заговори за нови такива. Нямало поръчки! И трябва да имате предвид, че фирмата ни държи монопол в производството на алуминиеви профили на острова. И така...Дано не съм ви помрачила деня с лошите вести покрай мен.
   Желая ви лека работна седмица, милички!  love001
П.С. Кати6, имам питане към теб! Като наемате нови служители при вас, искате ли препоръки от предишния им работодател? И какво знаеш по въпроса въобще? Притеснявам се, че ако реша да напускам едва ли ще се разделим с много добри чувства с досегашните ми шефове. И още нещо...ако напусна сама имам ли право на плащане от борсата няколко месеца поне? Сигурно има кого да питаш за това и ще съм ти много благодарна!

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 09:26 от dani73

# 164
  • Мнения: 903
Ааааа, кво става тука бе?!?!?! - Вас човек вече и със закуска /че и сред природата/ не може да ви съблазни... Naughty....
Я всички бързо на отчет!

Дани, мила, съчувствам ти за ситуацията на работното място - и за тревогите и за физическото изнемогване Hug
Защо не започнеш да се озърташ за друга работа?... newsm78 - То верно, че насред такава криза си е рисковано, ама положението както го описваш, не виждам да има вероятност за положителен обрат... и предвид това ми се струва безмислено да се натискаш да оставаш на тая работа, щом тя ти носи единствено негативи вече... Rolling Eyes
... Дано Кати е в състояние да ти помогне като най-внедрена /така да се каже/ на местна почва...

Общи условия

Активация на акаунт