лекуване на гнойна ангина с хомеопатия

  • 51 915
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 165
И аз съм от лекуващите с хомеопатия... в момента детето ми е с гнойна ангина, късно уцелихме лекарството...нали бяха празници и хомеопата ни нямаше как да я види. Безпокои ме това постоянно вдигане на висока температура вече трети ден. Панадола трудно действа и сваля за около 2 часа и после пак. И така няколко пъти на ден. Това нормално ли е за тази болест? Все си мисля, че нещата се влошават доста? Толкова е изтощена вече горката... Но доколкото разбирам, гнойната ангина е упорита и бавно лечима, още повече, че едва днеска започнахме с правилното лекарство, но хомеопата ни ни подготви за още един ден в това състояние. КОгато лекувате гнойна ангина с хомеопатия по колко дни е високата температура?

# 46
  • Добрич
  • Мнения: 958
Не могат да се посочат точен брой дни. Температура се вдига, докато протича възпалителния процес.

# 47
  • Мнения: 25
Много ви благодаря за отговорите. В нашия случай дъщеря ми вдига много бързо температура над 39 градуса последния път поддържа такава температура 3 дни. С панадол и норофен с мъка сваляме до 38 и след по-малко от час пак 39 и повече.

# 48
  • Мнения: 13 512
По-лесно е когато се вдига висока температура. Така ангината минава за по-кратко. А като се поддържа ниска- в рамките на 38- се провлачва повече.
Но така или иначе, лекувана с хомеопатия минава за 2-3 дни. Поне моите наблюдения за децата около мен са такива.
Но майките им не се панирват при температура от 40 градуса, приемат го за нормално при ангина. И след 2 дни- полипите ги няма вече.

# 49
  • Мнения: 165
Аз вече 2 години лекувам детето си само с хомеопатия, но все още се панирам от високите й температури, които ги вдига доста често   Rolling Eyes
Днес дъщеря ми вече е по-добре, не давам панадол поне и е по-жива, макар че пак е с висока температура- 39 градуса.

# 50
  • Мнения: 6
Бях много завладяна от метода на лечение хомеопатия,но за съжаление се разочаровах.Заведох синът си /4г./през март на Х.Изсмука първото лекарство,започна ограничението на отделните храни и до тук всичко е на ред.В средата на април се разболява от гнойна ангина и аз първо звъня на Х.д-р Харалампиева от Добрич.Тя изписва меркурис.Започва пет дневен кошмар с висока Т.,срашно много гной по сливиците.Детето ми не яде нищо и не пие никакви течности от болка в гърлото.Той се измъчи,а аз се побърках.Междувременно го заведох и при личния да имам изписан АБ и бях почти готова да го почна,но все се надявах че на следващия ден ще видя подобрението.Така на петия ден отново го водя при Х и тя с цялата си наглост ми съобщава,че най вероятно не сме улучили на 100процента лекарството и вече няма време да го сменя тъй като все още бил сТ и изписва АНТИБИОТИК.Чувал ли е някой за  подобна практика?Не мога да опиша колко бях ядосана и разочарована.Измъчих си детето за тоя дето духа и накрая пи АБ.
 За мен тази Х е самозванка и некадърница,злоупотребяваща с доверието на родителите и техния джоб/цялото мъчиение ни струваше 200лв./
Не съм се отказала от Х.,но вече не знам при кои хомеопат да го заведа.

# 51
  • Мнения: 13 512
Яничка, това , което разказваш е много неприятно. Това наистина не може да е истински хомеопат. '
Хомеопатът, след като назначи лечение го проследява- понякога през няколко часа, друг път всеки ден,в зависимост от случая. Но такъв абсурд като " не нацелих лекарството, дай сега АБ", говори,че тук не става въпрос за хомеопат, а за шарлатанин. Добре е имената на такива да се знаят, за да не отиват други майки при тях.
 И защо 200 лева? Колко пъти ходи при нея за 5 дни?

# 52
  • Мнения: 6
Всеки ден по 25лв след това две шишета Медоклор плюс витамини и сметката идва.

# 53
  • Мнения: 13 512
Всеки ден по 25лв след това две шишета Медоклор плюс витамини и сметката идва.
не знам какво е Медоклор, няма значение. Жалко, че заради такива набедени лекари, хора като теб са на път да се откажат от ХЛ, а сигурно и много вече са се отказали.

# 54
  • София
  • Мнения: 230
Много ми е мъчно като чета за подобни случаи, след като съм се убедила в действието на хомеопатията и съм я признала за "истинската медицина"- която наистина лекува, а не подтиска... Самозвани лечители да отказват хората по такъв грозен и нелеп начин, да им отказват правото да опознаят живителната сила на хомеопатията- непростимо!  #Cussing out ooooh!

Яничка, разбирам твоето огорчение... ако все пак не си се отказала съвсем, защо не пробваш във Варна?Там познавам един проверен хомеопат- д-р Михаил Костадинов, мога да ти пратя негови координати на "лични." Тук също немалко майки от Варна са споделяли своя опит. Hug

Успех!   bouquet

# 55
  • Мнения: 13 512
Защо във Варна? И в Добрич има добри хомеопати. Д-р Румен Стойчев не практикува ли там?

# 56
  • София
  • Мнения: 230
Не, просто предположих, че в Добрич, като по-малък град, няма голям избор.Затова я насочих към най-големия град в близост  Peace

Румен Стойчев нямаше ли си издателство, което публикува хомеопатични книги?  ThinkingНямам представа дали практикува в Добрич, но ако да- със сигурност е мн.по-добър избор от въпросната "лекарка."  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 13 512
Не, просто предположих, че в Добрич, като по-малък град, няма голям избор.Затова я насочих към най-големия град в близост  Peace

Румен Стойчев нямаше ли си издателство, което публикува хомеопатични книги?  ThinkingНямам представа дали практикува в Добрич, но ако да- със сигурност е мн.по-добър избор от въпросната "лекарка."  Rolling Eyes
Da, Хомеохелп. Води и курсове по хомеопатия за майки. Имаше един списък на дипломираните хомеопати в Добрич, но не ми се птваря в хомеохелпа.

# 58
  • София
  • Мнения: 230
Аз поразпитах и се оказа, че въпросната д-р Харалампиева е съпруга на д-р Румен Стойчев  newsm78 Жалко...  Tired

# 59
  • Мнения: 6
Благодаря за подкрепата!Д-р Стойчев е наистина съпругът и лекува само възрастни,а тя се води детска Х.
Не се отказвам,ще търся.Ще проверя и списъка ,благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт