Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 3 -Тема 40

  • 44 196
  • 803
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 29
Благодаря!

# 796
  • Мнения: 78
Момичета, специалните интернет предложения  влизат ли при определяне процента за отстъпка???

# 797
  • Мнения: 572
Не! Не влизат!

# 798
# 799
  • Мнения: 13 872
добре де защо в специалните има дълготрайното червило нюд, а на мен ми отказаха да го доставят, поръчах го - в недостиг, после го влачиха в две поръчки и в третата писаха че няма да го доставят...

# 800
  • Мнения: 78
добре де защо в специалните има дълготрайното червило нюд, а на мен ми отказаха да го доставят, поръчах го - в недостиг, после го влачиха в две поръчки и в третата писаха че няма да го доставят...
По-добре не питай  newsm78 Писнало ми е от недостиг, изчакване,а най мразя ония светофарчета, дето през час се менят- ту зелено, ту червено и ти го дебнеш   Joy

# 801
  • Мнения: 3 835
Я виж това ли е:
My lip miracle sequins  Peace

И на мен ми заприлича на него, но там където се засичат капачката с гилзата има два бели пръстена. Или просто е много изтъркано.
Моето си е като ново, но имам още около 1см.  Thinking

# 802
  • София
  • Мнения: 1 914
Еее, специалните хич не ми харесват. И все има по някой дезодорант, сега точно като ми трябва- няма.  Crossing Arms

# 803
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добро утро, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Момичета, търся 5 нетна и 6 нетна, който ги има на букмарки, ако може да ми ги прати, да ги добавя!  Embarassed Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт