Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 103-тa тема

  • 171 523
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 283
Заповядайте в новата 103-та  тема !!!









Моля ви използвайте бутона ИЗВЕСТИ , постове тип ЗАПИС пълнят 5 страници от темата.
Благодаря ви предварително!



Качване, намаляване на картинки и снимки.



# 1
  • София
  • Мнения: 15 453
   Пепика, благодаря за новата тема! newsm51 newsm10

Аз да се запиша с днешната питка, че друго не съм готвила.

# 2
  • Мнения: 7 416
  Честита нова тема!
  Благодарности на Пепика!   bouquet

   От мен Торта Наполеон с много масло . Безобразно недиетична,но неустоимо вкусна .  Grinning

# 3
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
  ....   От мен Торта Наполеон с много масло . Безобразно недиетична,но неустоимо вкусна .  Grinning   .........
Селма, направо си ужасна късно вечер с тези постове......  Hug

# 4
  • Мнения: 899
Здравейте!
Записвам се с карфиолена пица и раирани кифлички.
  блат и вече с плънка
Момичета, невероятни изкусителки сте. Чудесни кулинарни предложения виждам ежедневно, с което разнообразявам и нашето меню. Благодаря ви!  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 352
Хайде, в новата тема да се запиша с милинки:


# 6
  • Мнения: 1 517
От мен пилешка супа, паниран карфиол с остатъците от панировката като гарнитура и пиле с зеленчуци в доматен сос Simple Smile







# 7
  • Мнения: 209
Селма Наполеон изглежда доста апетитна ! Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 2 521
  Честита нова тема!
  Благодарности на Пепика!   bouquet

   От мен Торта Наполеон с много масло . Безобразно недиетична,но неустоимо вкусна .  Grinning



Ееее, ми пак си за поклон Селма!
Ъъъъъ на 750 г го сметнах масълцето в тази торта, така ли?  Shocked

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 037
За сега само запис,скоро и снимки   bouquet

# 10
  • Мнения: 22 867

СелмаHug Hug  bouquet Ама няма да се разберем така, сега и Наполеон, ако трябва да правя, аааа.......не, само ще преглъщам пред снимките ти! Добре че хапнах милинка! Grinning
Тайна, страхотна питка!  bouquet  chef
Marieta, и тя с хита, какви хубавички ги е навъртяла само!  bouquet  chef
gretacvetina с вкусотийки! Heart Eyes  bouquet

Лабрекс,ако все пак ти излезе тоз късмет вземи навърти една тава и за мен Praynig,че от толкова питки,тутманици,баници и хлебчета в комплект с прилично количество щрудели и медовици направо мога да глътна монитора Crazy Crazy Crazy !

еликсир, излезе ми късметът, защото ми свърши търпилото, ей ги посреднощни милинки. Бан за megansg искам, ама какво за megansg, цели страници списък трябва да съставя. Laughing Не направих две тави, така че заповядай от тая Hug, големички ги смацафрацах, но пък станаха вкусни. Heart Eyes Другия път ще правя по-малки топченца. Peace
Не може да съм нормална жена, с диагноза съм........Нормалните не месят по нощите. Rolling Eyes


# 11
  • Мнения: 9 107
вярно е, нормалните спят, или са на дискотека  Laughing аз въртях бонбонки до сега  Blush а в паузата мъфини направих. Морковени.

# 12
  • Мнения: 4 864
Ох,много е вкусно пак.Извинете,скоро ще наваксам със снимки  Hug Hug

# 13
  • Мнения: 3 413
Да не е гол запис -

# 14
  • Мнения: 3 269
Големи вкусотии от всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт