Руйно вино в БУРГАС се лее, а любовта сърцето и душата ни ще сгрее - 71

  • 21 758
  • 257
  •   1
Отговори
# 135
  • Бургас
  • Мнения: 347
Мерси на всички отговорили ми за НОЙ.
Незнам дали вече си ходила да си го вадиш този ПИК, но ако още не си свършила тази работа и ... не ти се ходи да кажем, може да си изровиш стари писма (отчетни) от НОИ от предишни години, ПИК-а, трябва да ти е там даден, най-отдолу ако не се лъжа Simple Smile
Зависи как ти е по-лесно... за мен по-лесно беше да отскоча да ми го дадът наново отколкото да намеря някакво писмо от преди време.
Честито на всички... каквото и да са празнували, вие си решавате   bouquet

# 136
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
Бубичко, най-добре отиди лично в НОИ, възможно е да има проблам с банковата ти сметка. Твърде голямо е забавянето. На 5тия етаж търси Козарева или виж в страницата телефоните са справка- дават инфо само  четвъртък и петък.

# 137
  • Мнения: 155
Мама Влади питката е супер Hug
Ама домашна ли е?
Такава бухнала и сладкааа-мммммммммммммм.


Благодаря момичета, че ни споделихте радостта Hug, Да питката е домашна. Тука май я нама тая традиция, но по нашия край (староновозагорско), питката трабва да се омеси задължително от мама на прощъпулчето и цялата да се раздаде на близки и съседи. Всеки си чупи и хуква да бяга, за да проходи и да се научи да тича безаварийно виновника за почерпката. Mr. Green Само една жена го направи и се оказа сливналийка Grinning Но пък за здраве всички си хапнаха!

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 12:58 от mamaVladi

# 138
  • Бургас
  • Мнения: 723
Браво-Златни ръце Hug
Аз съм от плевенския край ,ама не знам тм как е традицията,ще питам и ще кажа Laughing

# 139
  • Мнения: 519

  Не само ,който си чупва,ами и аз докато я раздам потичах доста  Laughing

# 140
  • Мнения: 694
Момичета здравейте ,да се присъединя към вас  GrinningИскам да попитам незнам дали е по темата но ми се иска да ходя на йога за бременни къде в Бургас може? HugбЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 347
Момичета здравейте ,да се присъединя към вас  GrinningИскам да попитам незнам дали е по темата но ми се иска да ходя на йога за бременни къде в Бургас може? HugбЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Знам че има в Аякс ( срещу киното), но аз така и не се добрах до курс там докато можех да се възползвам... дано ти имаш повече късмет   bouquet
П.П: И аз така знам за питката, в моя край се прави  Grinning

# 142
  • Мнения: 917
Уйшче, на диета съм бе драга, затова се радвам на картинките като малко дете, не за друго. Пък подаръците и аз ги обичам истински, ама то моя мъж на първият ми ден от диетата 14ти февруари ме "зарадва" със кутия бонбони /пак неразбрал естествено/. Е как да не се зарадвам на такъв подарък. Ми на картинка го предпочитам пък. Е каката намаза тогава. Както и да е. Весел ден на всички.

А как ме е яд за тоя ПИК. Преди седмица две затирих в коша едно такова писмо от НОЙ. Е ще трябва да се ходи по обиколки, но като си намеря гледачка.

# 143
  • Мнения: 1 280
   Аз до колкото знам това с питката се прави навсякъде, първо се търкулва пред детето, после се раздава като майката бяга и тези които си отчупят от питката също трябва да бягат. Трябва да е омесена от майката а не купена.  Peace

   Аякса не беше ли зад Строителния.  newsm78 Йога за бременни май съм чувала в СМК или с/у кино Тракия в Дома на архитектите май беше.

# 144
  • Мнения: 92
Танцово студио Дюн

йога и гимнастика за бременни
вторник/петък от 16.30ч

Бургас, ул. "Цар Асен" 7 ет.4
/срещу кино "Тракия"/
тел. 0896 11 64 36, 0899 499 061
 Peace

# 145
  • Мнения: 594
bubi4ko , най-добре им звънни в НОИ и ги питай. И аз вчера ги "трових", че нещо много се забавиха. Уж обещаха днес да е денят, но ... ще видим  Mr. Green
На ето този телефон бяха много любезни и ми отговориха на питанките 80-37-64  Laughing

# 146
  • Мнения: 155
Хи, хи, не съм го знаела, че и аз трябва да бягам, ама бездруго хич не съм спортна натура Blush

vesi2 браво за ентусиазма, да се похвалиш после как ти е подействала йогата.

Гледам, че коментирате някакъв случай с болнични и НОИ. #Cussing out  Аз още не мога да си взема януарското майчинство, нали съм от прословутото заварено положение, дето от 315 става на 410. Ама само за беля. Мога ли сега да се помъкна с детето в тоя студ, чак до психото. От работа ме уверяват, че всичко с документите ми било ОК, ама...

# 147
  • Бургас
  • Мнения: 347
  ...   Аякса не беше ли зад Строителния.  newsm78 Йога за бременни май съм чувала в СМК или с/у кино Тракия в Дома на архитектите май беше.
Дам  Embarassed Embarassed
Обърках имената... Танцово студио Дюн имах впредвид  Mr. Green

# 148
  • у нас
  • Мнения: 5 716


Гледам, че коментирате някакъв случай с болнични и НОИ. #Cussing out  Аз още не мога да си взема януарското майчинство, нали съм от прословутото заварено положение, дето от 315 става на 410. Ама само за беля. Мога ли сега да се помъкна с детето в тоя студ, чак до психото. От работа ме уверяват, че всичко с документите ми било ОК, ама...



какво ще правиш на психото  Thinking Болничните на завареното положение, аз също съм заварено положение, ги изплатиха със забавяне на 10/02/2009 г .  Peace

# 149
  • Мнения: 155
М даааа, аз определено познавам града Confused Там била здравната каса.  От главата краката патят. ooooh!  А къде е НОИ? newsm78 Колкото до майчинството, не, не са ми го изплатилиопределено. Дари декември стана на 9 месеца и от Коледа пари не съм видяла.

Общи условия

Активация на акаунт