~Трифон или Валентин-с АПРИЛчо всеки празник е любим!~

  • 11 640
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 378
Момичета, благодаря за експресните отговори! Heart Eyes Моята е дебитна на "Уникредит Булбанк" има едно надписче "Маестро", ще пробвам, ако стане ще черпя!

# 226
  • Мнения: 479
cow, с Маестро мисля, че не става. Трябва Visa Electron - те също са дебитни, но по-особени.

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
cow , с Маестро не става. Дори и да е международна, тя е само за разплащане при търговец, не е за ползване в интернет. По-добре поискай да ти направят виза електрон към същата сметка. На мен служебно ми издадоха виза електрон към същата сметка, за която имам и маестро, точно за разплащане в интернет. Иначе и маестрото ми е международна, но за Ларедут не върви.
Акварелче, супата изглежда просто божествено   bouquet

# 228
  • Мнения: 165
Bibobibo и при нас проблема е основно по лицето ,но изтрих снимките с пяпките да ти пратя една.Получават се нещо като лишейчета и отделно бузките му се зачервяваха.Асегашните са ни по-скоро ситни пъпчици и пак две три лишейчета.Най добре отидете на дерматолог да го погледне ,но изчакай още два-три дни може и да изчезнат.Ако изчезнат ,след няколко дена пробвай пак с киселото мляко и ако пак му излязат ще знаеш ,че са от това Peace
Сиси, а какви са тези хомеопатичните?

# 229
  • Мнения: 354
Мдааа, никой не пише, защо така  newsm78

Аз само искам да успокоя мамите, които се притесняват,ч е детето им не прави това или онова. Аси не правеше почти нищо, но за няколко дни се научи на толкова нови номера (или си ги е знаел човекът, но не ги е показвал  newsm78).

Хайде до довечера

# 230
  • Мнения: 33
Само да кажа здрасти и отивам да ви чета,че мнооооооого сте изписали.От къде го намирате това време,чак ви завиждам. Mr. Green

Не мога да се "изходя" по темите,но се надявам да наваксам Simple Smile

# 231
  • Мнения: 165
Емма и аз съм в голяма чуденка с тая пишка.Повечето лекари казват изобщо да не се пипа/това е по-новому/.А всички ,които са минали по този път казват ,че не трябва да се бавим а да я забелваме ,че после ставало много трудно newsm78.Ние опитвахме два-три пъти ,но нищо не става.Цъфва едно като роза ,но само дотам.Но ти си я свършила тази работа така,че всичко е точно.
 

# 232
  • Варна
  • Мнения: 433
Здравейте! Hug

За Ла редута стават единствено карти, които имат трицифрен код на гърба, всъщност той се изписва при плащането.  Peace

Почерпете се днешната ни юбилейна 10-та месечинка, честито и на остналите дечица, празнуващи днес:


Черпя коняче с чайче, в момента съм малко настинала и съм на такава вълна, без коняка обаче, не го любя хич и кремче за децата. Всъщност ме боли само гърлото и костите, ходя с маска цял ден, която Малвина не спира да дърпа, и естествено днес понеже аз искам да полегна, тя нямаше такова намерение от обяд до сега  #Cussing out

# 233
  • Мнения: 54
Криси, с едно две подръпвания няма да се забели пишлето. Аз започнах, когато Боби беше на 2 месеца - подръпвах леко и по малко, защото ме беше стрх. След около 3-4 месеца се отвори почти напълно, сега отворчето се рзширява по малко и съвсем скоро очаквам напълно да е готово. Но това е всяка вечер - иска постоянство. А пък а различните школи, честно да ти кажа и аз четох, много се чудих да пробвам ли, притеснявах се да не му навредя с нещо, че такива страхотии има описани по форумите и така взех компромисно решение -съвсем по  малко, много лекичко, но редовно (както ми показа педи)- резултатът е налице. Ако сте постоянни имате време  Peace

# 234
  • Мнения: 9
Здравейте.
Еййй,направо много мъчно ми става като чета за все повече болни дечица.
Ние също сме с бронхиолит и на антибиотици и инхалации.
valantine,доколкото разбирам и вие сте на същия хал.  Какво лечение ви е предписано????

Не знам дали е точно бронхиолит, но имаше хрипчета.Днес бяхме на доктор.Казаха че вече гърдичките са чисти, нослето е запушено още и ушето малко възпалено.Пием АБ , капки за нос и в ушите.Радвам се че е по-добре.


Скорошно оздравяване на всички болни бебоци.




# 235
  • Временно
  • Мнения: 788
Айде и Сиа отпада от класацията за последно озъбено бебе.
Днес,точно на 10-тата месечинка проряза едното долно зъбче.
Сега обаче се гласим за Последно проходило бебе. Laughing Супер нестабилна е,както е писала  Бибобибо гъне се като червей.А като я хвана за ръчички в опит да върви дори не се сеща да прави стъпки,само скача на място. Laughing

# 236
  • Мнения: 560
А и ние може да се класираме за последно проходило бебе-почти не иска да ходим за ръце а като пробвам с една веднага пада

# 237
  • Варна
  • Мнения: 939
Здравейте момичета, доредих се да ви пиша
Да се отчетем първо от консултацията - цели 8,040 кг сме вече, а аз мислех че няма и 100 гр да е качило човечето ми след боледуването и 75 см и вече съвсем осъзнато си маха за Чао и Здравей като изпращаме, посрещаме някой или когато си тръгваме от някъде
Криси и аз така като Ванииван карам полека с чурата и работата се получава, но ако дръпна по-рязко без да искам и тя си цъфва, така че бавно но славно и се забелва, даже на няколко пъти цялата главичка се показа, но наистина трябва много внимателно да се подходи. За праха за пране аз ползвам само Тайд и Ариел, защото каката като беше на около 1 год. някъде получи малък обрив - тогава за пръв и последен път и облякох дрешки прани с прах различен от тези марки, моята майка я скопоса без да иска - да чукам на дърво до сега нищо такова повече не се е случвало, живот и здраве и малкия на тези ще го карам като поотрасне още малко
Еммко и аз като Ясмина карам само на тъмно синия омекотител на Сано - много готина миризма и много трайна, от праха им също съм много доволна
Ей, Софиянките много сте готини на снимките и мамите и бебетата - да са живи и здрави всичкото отбор дечурлига
Сега и ние Варненки остана да се наканим и да се съберем, че някои такива като мен въобще и не сте виждали - срамота  Embarassed
Момичета - Емма, Ясмина, Сисе много благодаря за инфото за Балев - за съжаление няма да се ходи при него и сега да кажа защо - щях да ви се хваля, че ще ставам вуйна, но за съжаление точно на 14 февруари мамата е загубила бебчето - и такива неща се случват на този иначе така прекрасен ден
Извинете, че ви се оплаквам, но ми е много мъчно  smile3518
Стига толкова за сега от мен
На всички болнички - бързо оздравяване и отново да палуване на воля   love001

# 238
  • Мнения: 116
 Момичета, малко извън темите, които обсъждате, щото не мога да ви смогна и съм на 12 страница, но имам голяяяяям въпрос.  Днес нещо се присетих за дните, които бяхме бременни и нали съм смогнала яко с четенето тук  Crazy исках да намеря темичките ни преди да родим. Ама нещо не може да ми се отвори парашута. Не мога да намеря нито една. Ходих даже и в профила ми, за да потърся в "последни публикации", но нъцки нито един пост нямам от темите, в които съм писала като бременна. Възможно ли е да са изтрити тези теми? И защо?

# 239
  • Мнения: 200
Ласи да ти кажа за кухнята: Днес ни донесоха пуешка супичка, огретен с карфиоли и кашкавал и бсиквитена торта. Омете всичко, и аз опитах преди да и дам (Дюканки все едно не сте ме прочели  Mr. Green)- супер вкусни манджички, а бисквитената торта все едно баба ми я беше правила. С две думи- и на мен и на Габи много и хареса! Wink Не се двуоми за Хер бебе, на Емата ще и хареса според мен   Peace Hug

Най накрая взехме Ариата- влюбих сеее, много е лека, маеврена и сгъната заема 20 см място. Супер е! Wink И аз като Хелън се учвствам олекнала с 15 кг след танка като я возя Габито. Ето снимчици:

http://img8.imageshack.us/img8/8316/copyofimg1054xg7.jpg
http://img89.imageshack.us/img89/5563/copyofimg1062yc9.jpg
http://img7.imageshack.us/img7/1118/copyofimg1069uk3.jpg

Взехме и едно куку (гърне де  Flutter) да я пробваме нашата мома кво ще направи в него или извън него  Party

Връщам се да ви чета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт