~Трифон или Валентин-с АПРИЛчо всеки празник е любим!~

  • 11 649
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 200
Ласи едричка е, трябва да се дъвче преди да се погълне. Аз и пасирам всичко не много гладко, защото преди няколко дни я пробвах да яде непасирана храна и пак се давеше, не е готова още Simple Smile

Мерси момичета за чудесните пожелания Simple Smile

Ритка супер са снимките и малко ми е странно да видя парк, толкова чист, без да има обичайните отпадъци навсякъде. Много се радвам за вас Hug Чакаме снимки на къщата Simple Smile

Габи днес за пръв се пусна да върви като я държа само за едната ръчичка, иначе сама да пристъпва не може, клати се като матрьошка  hahaha

Искам вече да отбивам Габи, но просто идея си нямам как ще стане това. Намалила съм кърменията на 2 броя, на диета съм и пак има кърма, това едно. Другото е че Габи не иска нищо (като казвам нищо визирам и кърма) да пие от шише. Как да и дам АМ незнам Sad А отделно взех НАН2, мислите ли че ще го хареса. Отбили майчета разкажете как отбихте децата и как успяхте да ги научите да пият АМ и каква марка дадохте?


ПП-Янче дано да е зъбче и да се похвалиш най-накрая  Hug Пробва ли като реве силно да я намажеш с някакво гелче или да и дадеш нещо за зъбки, ако се успокоява значи от тях се дере душичката Sad

# 286
  • Мнения: 70
Lassi, страхотни новини за НОИ  smile3501 Аз днес имам превод, но само за 1 ден за декември. Нали 315 дни ми изтекоха на 30.12.2008 и сега явно ми плащат някакво изравняване. Сега остава да си чакам януарските парички, дано да ги преведат скоро  Praynig

Ритка, страхотни снимки. Много е чисто и зелено наистина. Ще чакаме още  Mr. Green

Aquariel, Габи нали пиеше от шише като по-малка? Сега не иска, така ли?  Thinking Аз не знам дали ще съм ти от полза, защото първо че Дари никога не ми е отказвала да пие от шише, както и не ми е отказвала АМ. Колкото пъти се е налагало да я дохранвам с АМ, не е имало никакъв проблем. А за отбиването, аз вече споделих като реших да го направя, накрая кърмех само сутрин и в резултат на това за няколко дни много ми намаля кърмата. Докато един ден понеже много ме болеше глава и не издържах и пих 2 аналгина и казах край с кърменето. Нито се цедих, нито нищо, явно вече не е имало никой. АМ давам Фризолак. Уф че се отплеснах, сори.
А менюто от кухнята ви звучи страхотно. Аз забравих да споделя, че вчера Дари яде супа от картофи и пилешко и много я хареса. Днес на обяд имаше картофена яхния с малко пилешко, и нея хареса, а сега вечерта и дадох някаква супа топчета беше като че ли, само че нямаше топчета, а каймата я бяха натрошили. Яде засега всичко  Grinning Обаче на мен ми се струва солено яденето за толкова малко дете.  Утре ще питам в кухнята. Но щом и мъжът ми, който по принцип яде солено, каза че му е добре  #Crazy Кажете при вас как е? Солено ли ви се струва?

# 287
  • Варна
  • Мнения: 16
Здравейте, мами!
Aquariel,аз отбих Ралица много лесно тъй като кърмата ми много намаля (от само себе си) и просто един ден спрях. АМ давам НАН 2 и малката много го харесва, но рядко пие повече от 150мл. Не го отказва и предполагам че е от позата в която и го давам (гушната в скута ми като за кърмене).
Bibobibo, аз също днес получих пари от НОИ за един ден, но се обадих да ги питам кога ще преведат парите за януари. Служителката любезно ми обясни, че този 1 ден бил доплащане за някакъв отработващ ден през декември, а парите за януари щели да бъдат преведени до петък. Най-сетне...  Whistling

# 288
  • Мнения: 5
Добър вечер момичета!  Simple Smile

Да ви се похваля Наско от една седмица не яде нощно време,но се буди пак но не от глад и аз незнам за какво.
Свършиха ми лекцийте и вече съм на линия.
Ставам ,че пак иска нещо моето дете........!

# 289
  • Мнения: 354
 smile3507 smile3507 smile3507

Аси също е сред болните, втора вечер не спим като хората, а аз съм на очни в София  Mr. Green

Ако някой заформя нещо, да ми пусне едно СМС-че ( Сиска ми има номера)

Целувки и да се оправяте, не съм ви чела подробно.

# 290
  • Мнения: 199
Емма, Happy birthday!!!

Бъди здрава, винаги усмихната и обградена с много любов!
Аз мислех, че ще има нова тема вече Whistling...сега поздрава ми ще остане в старата... Cry

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 08:08 от Byni

# 291
  • Мнения: X
Бързо БЪНИ, премести си го в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=373357.0

Общи условия

Активация на акаунт