Въпроси към модераторите и администраторите

  • 93 518
  • 1 392
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 544
Предишната подобна тема навърши точно една година и стана прекалено дълга, затова отварям нова.

Моля, ако имате въпроси, изискващи отговори от модератори и администратори, задайте ги тук, в тази тема.
Темата не е дискусионна, а предполага стил "въпрос-отговор".


Моля, преди да попитате, уверете се, че отговорът на въпроса Ви не се "крие" в някоя от закованите теми по-горе.
На въпроси от рода "защо не ми се отчитат публикациите" и "защо не мога да публикувам обява", чиито отговори са ясно видими в закованите теми, няма да бъде отговаряно.

# 1
Здравейте, досега не съм влизала във форума на бг мама, но имам регистрация. Не мога да се логна обаче. Когато въведа потребителското име и паролата ми дава "Потребителското име не съществува". Моля за помощ

# 2
  • Мнения: 231
Niakoi moje li da mi pomogne KREDOR-a mi ne iska da pi6e na BG v internet, edinstveno v dokumenti na word i exel stava. Svalih i novata fonetika, rovih iz nastrojkite,no ni6to ne stava :

# 3
  • Мнения: 7 821
Здравейте, досега не съм влизала във форума на бг мама, но имам регистрация. Не мога да се логна обаче. Когато въведа потребителското име и паролата ми дава "Потребителското име не съществува". Моля за помощ
A кое е потребителското име?

# 4
  • Мнения: 26
Извинявам се за безпокойството предварително, но тъй като не виждам опция как да изтрия профила си , имам голямата молба Вие да го направите, за което предварително благодаря!

Поздрави

# 5
  • Мнения: 9 973
Извинявам се за безпокойството предварително, но тъй като не виждам опция как да изтрия профила си , имам голямата молба Вие да го направите, за което предварително благодаря!

Поздрави
не можеш сама

# 6
  • Мнения: 918
Искам да ви помоля да пуснете Молбата ни за Помощ като отделна тема във форума. Ние сме Асоциация на болните от муковисцидоза и едно от нашите момичета е много зле. Имаме нужда от помоща на сайта ,тъй като е най-посещавания,пък лично аз съм се убедила ,че хората ,които влизат тук са сътрадателни , мили и добри.
Отчаяна съм и моля за Лозинка.
                                     http://www.lifewithcf.org/
 Не бих ви обезпокоила,ако наистина не се нуждаехме от вашата помощ.
Благодаря предварително!!!

# 7
  • Мнения: 4 473
Брех, да му се не види - и аз тук с въпрос.  Blush
Направих няколко опита да изпратя ЛС до потребителка, чийто никнейм се различава от този на друга потребителка по това, че на едната името е в кавички, а на другата без такива. Ако е необходимо на ЛС ще цитирам и точни акаунти, за да е коректно. След покана да бъде изпратено ЛС, системата ми изписва, че няма намерен такъв потребител, като същевременно изпраща ЛС до грешния ( тоест не този, който съм желала) потребител.
А, сега де? newsm78

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 20:28 от strelche®

# 8
  • Мнения: 400
Брех, да му се не види - и аз тук с въпрос.  Blush
Направих няколко опита да изпратя ЛС до потребителка, чийто никнейм се различава от този на друга потребителка по това, че на едната името е в кавички, а на другата без такива. Ако е необходимо на ЛС ще цитирам и точни акаунти, за да е коректно. След покана да бъде изпратено ЛС, системата ми изписва, че няма намерен такъв потребител, като същевременно изпраща ЛС до грешния ( тоест не този, който съм желала) потребител.
А, сега де? newsm78
Влизам със същия проблем!От една седмица се опивам да изпратя съобщение до потребител с кавички,но отива при друг-без такива.
Неудобно ми е вече да притеснявам грешния потребител,а държа,този до който изпращам да получи съобщението ми.
Моля за помощ Praynig

# 9
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 544
Моля, напишете името на потребителката/потребителките.

# 10
  • Мнения: 25 620
От известно време имам проблем с рекламата на Сentrum - всеки път, когато се появи и курсорът на мишката ми попадне случайно на нея, браузърът ми (ИЕ) блокира и се налага да го затворя. Не е проблем да влизам във форума с друг браузър, но ми е странно защо само на тази реклама се получава този ефект, при никоя друга нямам проблеми, независимо колко е мигаща и динамична.

# 11
  • Мнения: 2 196
Същият проблем имам като Как' Сийкиния, единствената разлика е, че браузърът ми Опера.
Понеже до сега никой не се беше оплакал, мислех, че проблем има само при мен.

# 12
  • Мнения: 6 323
Съжалявам за неприятния ефект!
Информирах хората от рекламната агенция, надявам се бързо да вземат мерки.

Явно проблемът се появява при някаква комбинация от версия на браузера и версия на flash player-а.

Може ли да ми кажете кои са вашите версии?

# 13
  • Мнения: 4 473
slavina и ''slavina''

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Всъщност ''slavina'' е само екранно име sisonka7409 е ника на потребителката.

Общи условия

Активация на акаунт