Германската Нова Медицина на д-р Хамер 3

  • 65 867
  • 743
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 1 744
agneshka, знам за това, което си написала Simple Smile Изчетох всичко по въпроса, защото ехографката така ме ошашка първоначално, че едва не си глътнах езика. Представи го така, сякаш едва ли не утре ще развия рак #Crazy
Въпросът ми е по-скоро дали има начин, по който бих могла да подтикна организма си да го резорбира. Защото постоянно мисля за него, усещам го като бомба с часовников механизъм. Откакто ме диагностицираха /м.октомври 2008/  съм на хомеопатия, но искам да си помогна и с други средства.

# 151
  • Мнения: 936
ще кажа, че татковците е редно да наблюдават раждането на бебето си до майката, а не по интернет...ако имат желание разбира, се.

Абсолютно!
Може би ще дойде и момента от фантастичните филми, когато и секса ще се прави виртуално... Laughing


Приятно ми е - Богиня! , чела ли си статиите за Рак на гърдата от тук? Ако не си, прочети ги и ще си отговориш на много въпроси.
Има начин да се справим с даден проблем (болест) - трябва да си разрешим конфликта или проблема, който е причина за това състояние.

Основно конфликтите при карцинома на млечната жлеза са свързани винаги с конфликта СПОР или Грижа/Безпокойство.
При десноръките жени може накратко да се каже следното:   Лявата гърда отговаря  за детето и майката на жената и семейното гнездо, а дясната гърда за партньора или партньорите, към което всъщност спадат всички останали хора, с изключение на малките деца или чувстваните като деца хора и животни.
Ако десноръка жена има рак на млечната жлеза на лявата гърда, тогава тя има, или конфликт ГРИЖА/БЕЗПОКОЙСТВО за нейното дете, за нейната майка, за нейното семейно гнездо, или има СПОР с нейното дете, с нейната майка или за нейното семейно гнездо. От друга страна, ако е Карцином на млечните пътища, тогава жената има конфликт на РАЗДЯЛА с нейното дете, с майката или със семейното гнездо.
При леворъките жени е точно обратното:   Дясната гърда е за детето, майката на жената и семейството, а лявата гърда е за партньора или партньорите.
Следователно, ако тя има рак на млечната жлеза в дясната гърда, тогава съществува конфликт ГРИЖА/БЕЗПОКОЙСТВО за нейното дете, нейната майка или за нейното семейно гнездо. Ако има дуктален карцином на млечните пътища на дясната гърда, тогава тя има конфликта РАЗДЯЛА с дете, нейната майка или с нейното семейство.

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 10:40 от nenaatoa

# 152
  • Мнения: 1
Спешно моля за помощ.
Къде да открия всичко за рак на гърдата от ГНМ?

Присъединявам се към молбата. Изчетох голяма част от публикациите, но не успях да активирам това за рака на гърдата. Не разбрах също след като вече се е проявил той, какво трябва да последва, за да бъде разрешен конфликта - т.е.. излекуването на рака на гърдата.
Моля ви за повече инфо, вкл. на лични, защото лекарят ми даде много кратък срок да реша да се оперирам.

# 153
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Момичета, аз пак закъсах. Малкият много често прави задни хреми. От няколко дни пак е така. Не вдига температура, но през 2-3 седмици най-много - хоп - сополки и започва да кашлюка. Водя го на преглед - гърдичките и гърлото са спокойни. Докторът казва да не му слагам нищо в нослето, освен Стеримар. Аз капя и сребърна вода, но се чудя какъв е конфликтът тук и защо се повтаря така?Писна ми вече. Четох за грипоподобните симптоми, но не мисля, че това се дължи на тях. Дали няма нещо общо с гълтане, преглъщане и фактът, че отказва да яде готвено? Не съм го насилвала да се храни  newsm78.

# 154
  • Варна
  • Мнения: 1 744
nenaatoa, четох, да.
Обаче има като че ли някакво разминаване. Аз съм десноръка и проблемът е в дясната ми гърда.

Наистина обаче съм в ступор и не знам как реша конфликта с майка ми и родителите като цяло.

# 155
  • Мнения: 4 414
ИраМира, често лекарите казват, че подобни хреми са алергични. Помисли за "шини", на които детето би могло да се качва.

# 156
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Агнешка, шини, но в каква посока да търся конфликта?

# 157
  • Мнения: 247
От къде да прочета статии свързани с кисти на влагалището и яйчниците за да разбера какъв е проблема? Моля ви, ако имате възможност пуснете ми линк.  Praynig Praynig Praynig

# 158
  • Мнения: 4 414
Агнешка, шини, но в каква посока да търся конфликта?
ето това намерих, но нещо конфликтния шок не ми се връзва много с примера newsm78
Хрема  
Конфликтен шок - „миризлив” конфликт, „тази работа ми мирише”.
Пример: внезапно излизане в ледено студена вода. Решение: когато отново съм на приятно топло място. Също и директни миризми.
Активна фаза на  конфликта - гнойна рана в носовата лигавица.
Лечебна фаза - запълване на гнойната рана с нови клетки, съпроводено с подуване на лигавицата, с или без участие на вируси. Хрема, подобна на гной, когато са засегнати вътрешни бактериални части на лигавицата.

# 159
  • Мнения: 936
Спешно моля за помощ.
Къде да открия всичко за рак на гърдата от ГНМ?

Присъединявам се към молбата. Изчетох голяма част от публикациите, но не успях да активирам това за рака на гърдата.

Всички пишещи в темата имат преводите на всички теми - просто помолете някой да ви ги изпрати!
Темите в адоба, свързани с ГНМ са изтрити...

nenaatoa, четох, да.
Обаче има като че ли някакво разминаване. Аз съм десноръка и проблемът е в дясната ми гърда.
Наистина обаче съм в ступор и не знам как реша конфликта с майка ми и родителите като цяло.
Не би могло да има разминаване - поне не и в писаното от Хамер... При проблем в дясната гърда на деснячка, конфликтите са свързани със спор или грижи и безпокойства за партньора или всички други хора, с изключение на майка ти и детето. Помисли си  и евентуално за някакви грижи с мъжа ти, на които може би не отдаваш значение на фона на случващото се с родителите ти. Или може би си прикрита *левачка*??? newsm78
Проблемът на млечната жлеза ли е или на млечните канали?

Аз как се опитвам да си решавам проблемите - опитвам се да се успокоя доколкото е възможно; опитвам се да погледна ситуацията отстрани (представям си, че се отделям от нещата и гледам отгоре); изчаквам; мисля спокойно; обикновено решението идва само, макар и не веднага; може да потърся съвет и от друг човек (от един двама най-много).
Когато се успокоим, обикновено нещата се нареждат! Не е лесно, но не е и невъзможно!...

# 160
  • Мнения: 2 652
Приятно ми е - Богиня, зависи как точно си изживяла развода на родителите си, това е важното, а не самият развод сам по себе си. Възможно е баща ти е причината за конфликта, който изживяваш, това би обяснило защо е в дясната ти гърда.

# 161
  • Мнения: 936

Италианският онколог, д-р Туило Симончини, твърди че

„РАКЪТ  Е  ГЪБИЧКИ”



Видео презентация от 21 Май 2007 г.   (на английски)

http://video.google.it/videoplay?docid=-598800713255508140


Представяме ви извадки от видеото на д-р Симончини и кратко резюме на откритията на д-р Хамер относно връзката между рака и гъбичките.

Д-р Симончини: „Лудостта на клетките е измислица, една хипотеза, която никой не е демонстрирал...  За сто години учените, които са предположили това нещо, не са го доказали. Никога. Тази хипотеза няма нито едно доказателство. В същото време тя търпи само негативи. 8.5 милиона смъртни случая от рак ...  И след сто години изследвания (върху рака) той все още е една загадка.”

Д-р Хамер е открил през 1979 г. (по това време работещ като главен лекар в ракова клиника в Германия), че туморите на са „злокачествено” образувание, а резултат на биологична програма за оцеляване (СБС), създадена, за да помага на организма по време на ситуация на биологичен конфликт.

Д-р Хамер също така е открил, че всички тумори, които растат по време на активната стрес фаза на конфликта  (туморите на белите дробове, на дебелото черво, на стомаха, на черния дроб, на бъбреците, на простатата, на матката, на млечните жлези или на плеврата и перитонеума) спират да растат, когато съответният конфликт е решен. По време на лечебната фаза тези тумори се разрушават и се отстраняват по естествен начин с помощта на гъбички (!), като Candida albicans или туберкулозни бактерии. Това е причината гъбички и/или туберкулозни бактерии да присъстват винаги в тези тумори; за да бъдем по-точни – най-вече при тумори, управлявани от стария мозък (мозъчен ствол и малък мозък).

Д-р Симончини: „Кандида винаги присъства при пациентите в онкологичните отделения. Въпросът е как се обяснява наличието й. Погрешната идея на официалната онкология е, че първо се появява туморът и след това Кандида атакува и омаломощава организмите. Но това е само една хипотеза, грешна хипотеза. Моето мнение е, че Кандида се появява преди, образува тумора и след това завладява организма и предизвиква смърт.  Факт е, че в тъканите на болен от рак пациент винаги се открива Кандида. Всяка друга идея би била измислица.”

Като примери за едновременно наличие на гъбички и ракови клетки, д-р Симончини предлага видео материал, който показва колонии от гъбички в тумор на дебелото черво, на белите дробове, на плеврата и на стомаха! Забележете, че всички те се управляват от стария мозък, което от своя страна доказва точността на откритията на д-р Хамер.

Откритията на д-р Хамер се различават радикално от заключенията на д-р Симончини:

На снимките на д-р Симончини „гъбичната инфекция” се вижда като „бяла маса” (вижте видеото). Относно хистологичните изследвания той обяснява: „Хистологията всъщност описва как тъканите се опитват да се предпазят от нашествието на гъбичките. Там където гъбичките изяждат тъканта, реакцията е свръхпроизводство на клетки с цел да се блокира нашествието. Ако Кандида се намира в черния дроб, клетъчната реакция се  прави от клетките на черния дроб. Затова и туморът се нарича епителен карцином, в мозъка реакцията е глиобластом, на кожата е меланом и  т.н. за всички тъкани и органи. Няма никаква клетъчна аномалия, а само отбранителна реакция.”

Като лечение за тези тумори д-р Симончини предлага: „Първо, да се разрушат колониите от гъбички, поради тумора. Как може да се направи това? Не и с наличните противогъбични лекарства. Аз съм сигурен, че те могат да се унищожат чрез различни лекарства, които трябва да се произведат. И това може да бъде следващата голяма сделка на химичната индустрия. Те ще могат да започнат една нова ера за медицината...  Но за момента най-ефективното вещество  против гъбички е натриев бикарбонат...”

ГНМ:  Тъй като дейността на гъбичките винаги е индикация, че туморът е в процес на естествено премахване, прилагането на натриев бикарбонат – сол позната още като сода за хляб, се дава по време, когато туморът вече е в процес на естествено излекуване!  Поради жизнено важната роля на гъбичките за премахване на тумора, няма причина да се опитваме да ги „унищожим”. Напротив, всеки вид вмешателство в естествения биологичен процес на възстановяване спира разрушаването на тумора и той си остава. Открит на по-късен етап, може да причини (диагнозен) шок, което ще доведе до други тумори („метастази”).

Д-р Симончини: „Трябва да се отправи спешна молба към химическата индустрия, за да могат те да проучат всичко свързано с гъбичките. Сигурен съм, че те  ще подкрепят пациентите и междувременно ще спечелят много повече, отколкото  днес.”

С Германската нова медицина не се правят пари от отровни химикали!

През 2008 г. д-р Марк Сиркъс, основател на IMVA (Международна Асоциация за Достоверност в Медицината) и автор на „Победа във войната срещу рака” („Winning the war on Cancer”), публикува книга за „Натриев бикарбонат”, базирана на теорията на д-р Симончини.

На своя уебсайт, д-р Сиркъс разкрива шокиращи елементи от „лечението на богатите и бедните” с натриев бикарбонат: „Заедно с  натриев бикарбонат ще ви се дават и доста течности (като  капки) и лекарство, наречено  циклофосфамид, за да се предотврати инфекция на пикочния мехур. Натриевият бикарбонат  ще ви бъде даван – обикновено като капки – преди и по време на лечението ви с метотрексат, за да предпази бъбреците ви.”

Метотрексатът е химиотерапевтично лекарство!


източник: http://www.germannewmedicine.ca/documents/cancer_is_a_fungus.html

# 162
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
nenaatoa, неуморна си! Благодаря за статията!
За съжаление моята майка пие Метотрексат,като лечение на псоризисен дерматит. Но тя и не иска да чуе за лечение азлично от тива на ЛЕКАРИТЕ smile3505

# 163
  • София
  • Мнения: 12 284
  Ненатоа благодаря ти много за превода, сега сядам да го чета и аз .
  Някой може ли да ми каже страшно уголемени сливици с лека кашлица, но без Т, храни се нормално, играе си и тн на какво може да се дължи и решен конфликт ли е? Става въпрос за едната ми дъщеря, ако имаше Т щеше имам чувство да ми е по-спокойно, сега незнам изобщо какво да правя, чакам да и мине, но засега няма такива изгледи, а въпреки че съм непукист този път и аз се стреснах като видях размера на сливиците и....
  Другата пък е със сълзене и зачервени очички, сутрин не мога половин час да и ги разлепя, всички ми твърдят че е конюктивит вече, а не трябваше ли и сестра и вече да е прихванала ако е така според всички...., без коментар, и там само почиствам и чакам да и мине, но нещо вместо да си почина няколкото дни в които съм си вкъщи, се чувствам самата аз още повече изморена, направо забравих че съм бременна напоследък..

# 164
  • Мнения: 936
Aila, явно са преживели нещо по различен начин или става дума за различни конфликти...

Сливиците принадлежат към ендодермата (жълтото) - става въпрос за конфликт *не мога да задържа залъка*;
през активната фаза има уголемени и нацепени сливици, а през лечебната - възпалени и гнойни.
Кашлицата е териториален конфликт.

Знаеш, че *заразни* болести няма и конюктивита не се предава... Очите са към ектодермата (червен) и тези симптоми трябва да са лечебна фаза.

Дано да те насочи нещо!

Общи условия

Активация на акаунт