Движение на българските майки ПЛОВДИВ-21 тема

  • 16 268
  • 289
  •   1
Отговори
# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета, една майка от Кичук Париж се свърза с мен на ЛС. Иска да дари две чувалчета дрехи. Някой има ли възможност да ги вземе? Ако ли не, аз ще ги взема в четвъртък.

# 166
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Мили, дай координатите, ще се постарая да я свърша аз тази работа във втърник, да не те ангажираме поне с това.

# 167
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
и аз мога да взема чувалите, ако еми не може  Peace
понеже работя в събота, моето предложение за кафенце е неделя /мога и през седмицата
но има доста трудещи се на редовен работен ден.../
 newsm57 и аз започвам танца за слънце /зелените очила ми са специален бонус за трева/ Joy

# 168
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
Момичета, една майка от Кичук Париж се свърза с мен на ЛС. Иска да дари две чувалчета дрехи. Някой има ли възможност да ги вземе? Ако ли не, аз ще ги взема в четвъртък.

Мили, аз съм в Кючука, ако искаш давай адреса

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 706
аз писах на жената, няма да ми е проблем да ги взема.  Роси, ако нещо се обърка ще те имам впредвид и ще ти се обадя.

# 170
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Извърших проверка на място - Кафенето си работи, катерушките и люлките са пребоядисани,
зоологическата градина е затворена по кметско разпореждане до вземане на
лиценз / това може и да значи никога/ иначе животните са си вътре, в гребния канал
множество шарани ми помахаха с опашки и ме увериха че ни очакват hahaha
събирам предложения за ден и час  Peace

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
antom, вчера гледах един репортаж за Защитено жилище и едно от момчетата благодари на жена от Пловдив, която им е изпратила колет с писмо, на което отдоло пишеше antom, май ти си тази жена с голямо сърце   bouquet

За организацията, която планувате, аз ще гледам да се нагодя, така че ще изчакам другите да предложат Peace

# 172
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
lavender ,а къде мога да рабера за дома в Зелениково,планува ли се нещо в скоро време? Това е моето селце Simple Smile.Най-хубавото на целия свят  Hug ...

sistura а ние в Пловдив наистина се радваме на всеки желаещ да се присъедини
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383352.0   Hug Hug

sistura ако с Еми добре си изиграем танца за слънце и успеем да се съберем
на кафенце, ще можеш и лично да ни видиш  Peace

# 173
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 donika.t разкрита съм, ами то младото си е младо и без очила вижда  Joy

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 292

antom и тук да ти благодаря за поканата да се присъединя към вас  Hug
 
П.С. И аз видях в репортажа твоя подпис и много ми се искаше да те поздравя   bouquet

# 175
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
радвам се че се престраши perah
Всяка ръчичка готова да помогне ни е от помощ  Hug
Всички момичета работят и затова е много трудно да се организира
каквото и да е, но  Naughty това разбира се може да е трудно, но не и неосъщесвимо
когато има желание и най вече голямо сърце, а макар и отскоро да помагам
вече опознах момичетата достатъчно, за да ти гарантирам, че и сърцата им са си
на мястото и желанието им е голямо   bouquet

# 176
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Добре дошла на perah  Hug Винаги се радваме на нови попълнения  Grinning
 antom , благодаря за добрите думи  bouquetБраво за добрината ти, заслужаваш си похвалите, че и много повече  bouquet

# 177
  • Пловдив
  • Мнения: 292
 
  Благодаря за топлия прием  newsm51
 Следя ви какво правите и как помагата и ви се възхищавам.
 Много исках да се включа още от мартенския пазар, но така и не намерих смелост  Embarassed

 Сега ,след като съм вече тук , ще се включа при първа възможност с каквото мога  Peace
 
 

# 178
  • Мнения: 786
"Комшийке" - скайпове си дават които искат,който си го даде ще получи изненада  bouquet
А пък ти като стана една публично известна личност,може да искаш да имаш и личен живот далеч от всички  Mr. Green
Хайде пращайте ,ако искате да получите.
А за кафенцето - аз ще пия турско кафе,но ще си запазя правото после да ви направя едно кафенце ориджинале тюркиш  chef

# 179
  • Мнения: 4 195
УВАЖАЕМИ ДБМ ПЛОВДИВ,

ЗАЩИТЕНО ЖИЛИЩЕ "ЗАЕДНО" ЩЕ УЧРЕДИ КЛУБ "ПРИЯТЕЛИ" НА 16 МАЙ 2009Г. ОТ 13.00h.

КАНИМ ВИ, ДА СЕ ПРИСЪЕДИНИТЕ КЪМ ПРАЗНИКА С НАС, ЩЕ НИ БЪДЕ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРИЯТНО ДА СЕ СЪБЕРЕМ И ДА НАПРАВИМ ЕДИН СТРАХОТЕН ПРАЗНИК!

ЕДИНСТВЕНОТО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО УСЛОВИЕ Е, ДА СИ НОСИТЕ ДОБРОТО НАСТРОЕНИЕ И УСМИВКИ!

Моля, тези от вас, които ще дойдат, да се свържат с мен за повече информация как се стига до жилището или евентуално посрещането ви в София и ескортирането ви до него Laughing

Общи условия

Активация на акаунт