СЕПТЕМВРИйските момичета с трепет чакат първите ритничета!

  • 10 084
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 123
Контесата,
на мен ми е неудобно да я притеснявам пак лекарката, прие ме спешно жената, незнам дали и влиза в задълженията. Дори ми пусна и изследвания, които трябваше да направя по ЖК. Просто такава каша натворих. Другата седмица ще ходя за резултатите при нея и ще и кажа. Принципно тя ли е човека, който да ми даде болнични или личния лекар?
Честно да ти кажа не съм от най- запознатите, защото аз не ходя по здрава каса, но лекараката която  ме следи ме пита дали имам нужда от болнични още в началото !!! Тъй като съм студентка, естесвено нямам нужда.
Затова предполагам, че няма да е пробелем ако се обадиш на жената от Фемина, тя ще ти каже дори и по телефона може или неможе да ти издаде болничен.

maliby при мен специално резултатите от влагалищния секрет и цитонамазката са съхраняват при лекарката( а и всички останали), обикновено за резултатите аз и звъня по телефона, за да не се разхождам, тя ми казва какво е положението и ако има нужда да си закупя някакъв медикамент името му.

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 18:56 от Контесата

# 301
  • Мнения: 1
Приятна вечер на всички!
Оставям ви и заминавам да вечерям. Днес доста се поизморих и май ще полегна раничко...

Чао и до утре!  smile3525

# 302
  • София
  • Мнения: 54
Здравейте момичета,
Не знам как се процедира в такива случай, затова питам: имам час за Марков на 30-ти април, но няма да ходя. Искам да го дам на някой друг, но не знам, може ли просто така, между нас да си решим или трябва да уведомяваме и медицинския център? Ако някой появява интерес, моля да пише.
Благодаря.

# 303
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
А здравейте. На мен в работата ми банната сайта и ми иде да я някой #Cussing out Кво им пречеше, че от време на време чета не ми е ясно Crossing Arms
Не съм ви чела, надявам се всички да сте ок и само хубави новини. Аз вече нямам търпение да разбера пола, но има да чакам още месец Rolling Eyes

# 304
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Айде, мятайте се http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=387785.new#new  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт