Планува ли някой пролетно-лятно бебе през 2010 година?

  • 12 158
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 213
Зарата, значи  Wink И аз съм оттам по корени и по усещане Hug
Мерси, Кидман  Grinning С това токче ставам почти колкото мъжа ми и сега наистина може да приказва на приятелите си, че краката ми са 120 см Joy

Значи ние с теб ще си правим среща пред Вереята, имаме къща точно до кУкления театър, а тази, в която е роден баща ми, сега е ресторант до канала, беше механа "Гергана" преди  Simple Smile

  bouquet

# 271
  • Мнения: 693
Лина, много са ти хубави сандалите. Аз имам подобни, но са златисти и с по-тънък ток  Heart Eyes

# 272
  • Мнения: 5 998
здравейте най накрая ви изчетох от началото до края,
J_M_M 25.01.1980 Карнобат/Бургас Иван-24.01 2006
в началото сте се отдали на зодиите,както се вижда аз съм водолей със син водолей,живот и здраве и аз ще съм в М.Рудник догодина,ако завършат апартамента в срок.

# 273
  • Мнения: 213
J_M_M, благодаря за инфото!  Hug
Катинче,  Heart Eyes

# 274
  • Мнения: 693
Хайде момичета, много слабо активни сме!

Кидман, кога чакаш резултати, за кога да стискаме палци?

J_M_M,  Hug
Вие бебеправите ли вече или тепърва ще започвате?

Днес следобяд имах чувството, че съм в овулация hahaha усещах леки бицкания в областта на яйчниците  Thinking

Ние решихме този месец да не се престараваме и аз нито тестове съм взела, нито температуря меря Whistling

Януарската отчетна вече е направена  Heart Eyes

Мамче, как сте? Свалихте ли температурата?

# 275
  • Мнения: 5 998
ами ако започнем сега бебо ще е зимен  като баткото,то лошо няма но сме му обещали да става батко в Бургас,той това го обяснява на всички познати.А апартамента още не е готов,а докато влезем в него...

# 276
  • Мнения: 94
Добро утро!

Katinche аз вече чакам резултат, въпреки, че е малко рано още. Последната ми менструация беше на 27.03. Цикъла ми не мога да го разбера, всеки месец се увеличава с по 2 дена #Crazy луда работа и последния беше 34 дена. В петък мисля да правя кръвен тест, ако не ме изненада лелката #Cussing out не защото психясвам #Silly (само малко)  Stuck Out Tongue Winking Eye, а ако е станало трябва да го "хванем" колкото може по-рано поради 2-та неуспеха, които имах.

Успешен ден на всички!

# 277
  • Мнения: 213
Добро утро, момичета   bouquet

Сега като говорим за овулации и чакане - нечакане (последното  baby_neutral) да ви разкажа да споделите дали и вие сте имали такива случаи преди да ви дойде  Laughing

Петък преди понеделника, когато ми дойде, бяхме на театър с една приятелка, после се приютихме в едно уютно бар & дайнър за по един горещ шоколад и орехова торта... И след това като се прибрах въобще не ми се спеше. Та така и така си бях сама вкъщи, а и бях купила повече от кило филе от хек, като се разготвих от 23 до 1 часа сутринта  Joy Две тави с риба със сметана и подправки опекох  Mr. Green Толкова отдавна не бях яла риба, че не можах да се сдържа.

Нооо.... не е това всичко - на сутринта като станах и видях подноса догоре с рибка, хванах една филия хляб и  eat закуска  hahaha

Никога не съм ставала посред нощ да ям, нито съм била голяма гладница... ама тая рибка  Hands Clap

Хубав ден с по-малко дъжд покрай тоя циклон над Балканите  Wink

# 278
  • Мнения: 213
Кидман,  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 279
  • Мнения: 11 607
Кидман, успех и от мен! А пробвала ли си с мерене на БТ? Аз чрез повишената БТ разбрах втория път,че съм бременна. Просто аз такава Т не бях виждала в моя организъм и си казах - Май съм бременна. Естествено, бяха предположения, но пък бяха предположения с големи надежди!

# 280
  • Мнения: 693
Кидман, успех и от мен! А пробвала ли си с мерене на БТ? Аз чрез повишената БТ разбрах втория път,че съм бременна. Просто аз такава Т не бях виждала в моя организъм и си казах - Май съм бременна. Естествено, бяха предположения, но пък бяха предположения с големи надежди!

Мда, и аз бях така!

Кидман, мери температурата, то не че е гаранция, но поне да успокояваш нервата  Joy

Резултатите още в петък ли ще излезат?

Да ви се оплача, с моята дъщеря много съм се изнервила. Почти нищо не яде (от това което харесва яде по 5-6 лъжички), а кърма вече почти нямам и съм много притеснена. Захраних в 6-ти месец, тръгна добре, после започна да повръща пюретата, направихме няколко паузи само на кърма. С много зор прояде по няколко лъжички. Има непоносимост към краве белтъка, месо не яде, плодови пюрета също, абе ужас  ooooh! Cry
Сега съм в чуденка за това Педагогическо захранване, но изобщо не ми е ясно как става на практика  Crazy

# 281
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Добро утро ,при нас деня маи ще е дъждовен,още не е заваляло,но е мрачно и доста ветровито. Кидман дано не дочакаш,стискам палци,имали други които не чакат този месец.

# 282
  • Мнения: 94

Нооо.... не е това всичко - на сутринта като станах и видях подноса догоре с рибка, хванах една филия хляб и  eat закуска  hahaha



 Joy Joy Joy

Мама Цоцоланка не ми се занимава с БТ, честно казано ми е малко ...гнусно Crazy
Ще заложа на по-сигурния вариант.
Katinche още не знам дали излизат на същия ден резултатите.

# 283
  • Мнения: 213

Нооо.... не е това всичко - на сутринта като станах и видях подноса догоре с рибка, хванах една филия хляб и  eat закуска  hahaha



 Joy Joy Joy
Остави  Stop  Joy Joy Joy

# 284
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Аз като ходих в петък на лекар,тя ми каза подобре да си взема тестове за бременост отколкото да меря БТ,не че няма смисъл,но е много ангажиращо всяка сутрин по едно и също време,малко ще ми е трудно.

Общи условия

Активация на акаунт