VIP Brother епизод 3- трети номинации...

  • 47 681
  • 1 038
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 4 435
Авче, ептен си заживяла със съквартирантИтИ Crazy Joy

Ти се смееш, на някои им е интересно и четат. Ако знаеше какво беше миналата година... бяхме 10-ина души дето постоянно казваха какво става в момента и беше много приятно и интересно и на нас и на тези които не гледат.

# 1 036
  • Мнения: 194
Авче, ептен си заживяла със съквартирантИтИ Crazy Joy

Ти се смееш, на някои им е интересно и четат. Ако знаеше какво беше миналата година... бяхме 10-ина души дето постоянно казваха какво става в момента и беше много приятно и интересно и на нас и на тези които не гледат.

Помня, помня Wink

Свалям ти капа, че даваш инфо   bouquet

# 1 037
  • Мнения: 4 435
Сега гледа на Мария, понеже другите освен Дара и Ивайла общо взето не й вярват и я мислят за луда. Та сега един вид с гледането си, се доказва. Но не бях на компютъра и не разбрах за кой точно й гледа.  Rolling Eyes Ааааааа, за големият й син- Ицо. Мария слуша слуша и вика- Е ти нещо конкретно не ми казваш.Кажи ми нещо конкретно- догодина ще има сватба.Теди- Няма догодина да има сватба, ще има съвместно живеене. Мария- Колко деца ще има? Теди- 2 деца, от един брак. Разни други неща й зададе и тя отговори. Мария се съгласи че познава. Сега ще дава дата на брат й. Ама Андрей реши, че повече познава и й казва той. Joy
Малко ми се струват груби към нея. Че е луда, луда е, ама толкова....
Сега за брата на Мария- каза че е трябвало да има брак, преди 5 години, но са се развалили нещата. Вижда момиче до него. Дете, в такъв смисъл. Няма да казвам другите неща...... Мария се заяжда лекичко, даже тя й каза-Няма нужда да се заяждаш така Мими, аз казвам каквото знам.

# 1 038
  • Мнения: 11 607
Авче, ептен си заживяла със съквартирантИтИ Crazy Joy

Ти се смееш, на някои им е интересно и четат. Ако знаеше какво беше миналата година... бяхме 10-ина души дето постоянно казваха какво става в момента и беше много приятно и интересно и на нас и на тези които не гледат.

Помня, помня Wink

Свалям ти капа, че даваш инфо   bouquet

 Peace Peace Peace Peace


Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт