ПЛЕВЕН - 92

  • 19 130
  • 296
  •   2
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 9 862
ftall, нама ли да освободиш довечера номадка ,да дойде да пие едно пиене с нас Laughing?

Какво да я освобождавам? Тя взела някакви пари и 3 дена не се е прибирала. Докато не изпие всичко няма да се върне  smile3518

А детето реве, реве...
hahaha hahaha
Като ви чета с твойта жена имам чувството,че у вас е все купон.Направо ми се прииска да ви дойда малко на гости.  Flutter
Дикси,и аз искам снимки!
Ако ви снимам у нас Crazy.Нямах мивка в кухнята за един ден.Днес вече имам,ама се крепи на светите крепки.и аз нали не съм от слаботелесните като я натиснах,като се катурна тая ми ти мивка с тия ножове и вилици отгоре,като се катурнах и аз....жалка картинка. Flutter

# 271
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Валенце, и у вас е весело.
ftall, пални колата и провери във "Ванилата". Белким намериш жената там преди да е опукала всички пари. Не съм клюкарка, ама заради детето. Гладно е милото, затова рИве.

# 272
  • Мнения: 2 070
Гретаа, ю мейк май ивнинг!  Laughing
Не се ядосвай толкова все пак, ценна си ни, не искам да вдигаш кръвно, на възраст си  Mr. Green

Момичета, съвестно ми беше да оставям Елито, почти бях тръгнала, ама щях да я мисля, а и покачи малко температурата
На Марто му звъняха за билярд и му казах да иде, аз ще седя, ама и той остана, прилегнахме и от двете и страни и поспа, после поигра, помрънка  и сега пак заспа
Доста е горкичка
Шарка ли е, зъб ли е да избива по-бързо

Фтал, днес Номадка верно изглеждаше леко пийнала, мернах я, излизаше от една кръчма, облечена беше в Червено, как да не я познаеш от далеч, пиши ми на лични да ти дам координати, да си прибереш жената

# 273
  • Мнения: 5 278
Няма много движение из темата нещо Simple Smile
Ние чакаме тати да си дойде и да лягаме .
Ето малко снимки от нас
На Чифлика http://de4ica.multiply.com/photos/album/36
И  в Кайлъка http://de4ica.multiply.com/photos/album/35

# 274
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Няма много движение из темата нещо Simple Smile
Някои са на купон,други са гепили парите и са зачезнали като Номадка..... Laughing

# 275
  • плевен
  • Мнения: 644
Момичета малко не по темите които обсъждате но искам да попитам откъде може да се поръча храна за вкъщи без пицария.От време на време ме помръзва да готвя а пиците ми омръзнаха newsm78

# 276
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Момичета малко не по темите които обсъждате но искам да попитам откъде може да се поръча храна за вкъщи без пицария.От време на време ме помръзва да готвя а пиците ми омръзнаха newsm78
Китайски ресторант, магазините Лайф също имаха лек автомобил и предлагат покупка на хр. стоки по телефона, а те имат и готвени ястия, които са на кг. Не съм ползвала услугите им.

# 277
  • Мнения: 262
тук и и тук за поръчки за храна.

Гретаа, ю мейк май ивнинг!  Laughing
Не се ядосвай толкова все пак, ценна си ни, не искам да вдигаш кръвно, на възраст си  Mr. Green

Ама и английския го докарваме  Laughing. Като знам къде съм го учила... И до кого спя Embarassed Но ей на, кетап (сертификат) за поназнайване нямам. А без документ за къде съм? А и на тази възраст. Оххххххххххххххххх!

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 22:36 от Грета гЪрбо

# 278
  • Мнения: 189
Е как...никога не може да е скучно с вас.Признавам си-пристрастена съм.
Деси,мен честно казано ме съмнява,че е шарка,на Хриси нищо й няма.За сега.Освен зъба,дето с него ще пукаме домати на лято за консервите....
ftall, нама ли да освободиш довечера номадка ,да дойде да пие едно пиене с нас Laughing?

Какво да я освобождавам? Тя взела някакви пари и 3 дена не се е прибирала. Докато не изпие всичко няма да се върне  smile3518

А детето реве, реве...
Със сигурност не е майчинството..... да знайш...детските ще да са,вервай ми hahaha

# 279
  • Мнения: 5 625
Привет, момичета! Тия дни ми се събра повечко работа и чак сега изчитам цялата тема. Съжалявам, че пропуснах срещата, ама така е - като не влизам навреме да си планувам нещата.
Дикси, честита нова къща!
Тес, честито и на теб! Лека бременност и едно здраво и красиво бебче на финала! Много се радвам на новините за бебоци, даже взех да си мисля да спра да правя сметки за финанси и да си направим едно, пък после да го мислим, ама не ми стиска пусто. Laughing

# 280
  • Мнения: 2 070
Идва ред за нова тема, но по-добре да уважим Миленка да си я пусне а?
Как ли е тя?

Ето десетина снимки от снощи, захраних вече с глухарчета и с бира, дават ги от 4 месец, но нали съм фен на късното захранване

http://deshtovidi.multiply.com/photos/album/14#54

# 281
  • Мнения: 207
Мале, ама наистина си е пристрастяване този форум!
Аз съм почнала да гладя, ама реших да видя имали завърнали се от срещата. Няма-явно добре си прекарват! Simple Smile

Харесах си много неща от ларедута, та май ще пускам поръчка! За първи път ще ми е и сигурно ще ви тормозя с въпроси. Laughing

ДеЩоВиди, страхотни снимки!!! Ох, кога и аз ще се науча да снимам така!

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 23:07 от AniDani

# 282
  • Мнения: 2 070
Пентакс е апарата, но аз да го хвана няма да направя кой знае какви снимки, каквато съм мързелива - има кой да ме научи, ама - като с шофирането - предпочитам да ме возят - тъпа женка  Wink

АниДани, хайде някой път да снимаме твойто момченце, защото ми е много любим с тая коса, ще ги сложим с Елито да си скубят тревичка, явно ги влече

Пешко, засега отпадаме за Кайлъка сутринта, ще заведем Ели при личната, че ще е дежурна в спешния, после ще решаваме в крачка, ако решим да ходим някъде ще ви звъннем

Пу как ми се ходеше във Ванила, почна да ме хваща яд, досега си траех

# 283
  • Мнения: 207
Имам и аз Пентакс от скоро и една мнооого дебела книга за това,как се използва(щото аз само на Автоматичен режим снимам Embarassed Embarassed Embarassed), ама все не й идва ред! А, толкова ме влече! Трябва да посетя курс някакъв, ама в Плевен една ли има. newsm78

# 284
  • Мнения: 14
АниДани, хайде някой път да снимаме твойто момченце, защото ми е много любим с тая коса, ще ги сложим с Елито да си скубят тревичка, явно ги влече


Безотговорност тука някаква усещам? А кърлежите? Змиите? Прах има полепнала... Те дебнат отвсякъде


http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs033.snc1/3240_103 … 4302_501573_n.jpg

Изплашени от таз опасна фауна намерихме пристан тук и се дезинфекцирахме


http://storage3.album.bg/5a1/sdc11801_f9431_12893317.jpg


че и първи трепети усетихме


http://storage3.album.bg/d7c/sdc11805_eecba_12893445.jpg

Цитат
Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

Когато желаете да покажете дадено изображение в мнение, но изображението е с по-голям размер или обем, може просто да укажете линк към него - така, хората, които проявяват интерес ще могат да го видят без да се натоварва трафика на останалите потребители.
Изображения в мненията, неотговарящи на условията, ще бъдат замествани с техния адрес, указан като линк.

Последна редакция: сб, 11 апр 2009, 10:24 от Дивиана

Общи условия

Активация на акаунт