Сърдечни малформации - тема 5

  • 60 357
  • 761
  •   1
Отговори
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Момичета , дойде време за нова темичка.
Както винаги ми се иска да има много добри новини и, ако може - никакви лоши .
Пожелавам на всички дечица здрави и щастливи сърчица .





Тетралогия на Фало
Какъв е този кариотип  
Вродени сърдечни малформации - тема 1
Вродени сърдечни малформации - тема 2
Вродени сърдечни малформации - тема 3
Вродени сърдечни малформации - тема 4


НКБ

Д-р Велковски - 92 11 543 /  0888 722 410

Д-р Дашева - 0888 872 310

Консултативен кабинет - 921 71 08

Последна редакция: пн, 09 ное 2009, 16:29 от Igi_

# 1
  • Мнения: 1 588
Ние пак започнахме да танцуваме... Ако знаете как съм си мечтала преди месец Хриси след операцията пак да се върне към любимите си танци...

Да знаете, дали боли мястото на операцията, гръдната кост, докато зараства? Хриси продължава да се буди нощем и да мрънка или плаче... Иначе през деня е в много добро настроение и не показва нещо да я боли...

# 2
  • Мнения: 3 016
Хриси е истинска героиня. Мария ,може би ако я попиташ тя ще ти каже как се чувства, не е толкова малка.

# 3
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Мария, големи танци, голяма работа.  Laughing Сладурки.
Радвам се, че толкова бързо се окопити детето.  Hug

Алекс спеше по корем и преди и след операцията.
След операцията, първата вечер в интензивното не спах,
за да я обръщам по гръб...
На сутринта казах на лекарите, че спи по корем и се притеснявам
да не би да я боли. Те ми казаха, че не ги боли децата, а и
нямало да се обръща по корем, ако я боли.
Някой с оперирано по- голямо детенце да каже, но си мисля,
че просто нощем още преживява случилото се.

# 4
  • Мнения: 1 588
Хриси е истинска героиня. Мария ,може би ако я попиташ тя ще ти каже как се чувства, не е толкова малка.
Тя е със синдром на Даун и още не говори пълноценно... Всяка нощ я питам, като се събуди, но не казва нищо... Даже засилва плача, като й кажа, че ще й мине и да се успокои и да спи - един вид това е нещо като неин протест срещу омаловажаването на проблема й от моя страна...

На времето, когато й никнеха кътни зъби, сме изкарали не една и две будни нощи. Мисля, че просто е по-силно чувствителна към болката, примерно в сравнение с по-малката ми дъщеря...

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 18:47 от Мария

# 5
  • София
  • Мнения: 2 262
Мария, мисля, че е от стреса, който е преживяла, самичка, без вас, манипулациите си болят общо взето в болницата. Ще мине всичко и ще се успокои Хрисито, много е сладка на танците. Ако я болеше, нямаше да плаче само нощем, можеш да бъдеш сигурна в това, ако се събужда по едно и също време, може би в този час е имало или даване на лекарство или нещо друго такова.  Hug

# 6
  • Мнения: 217
Много е сладка Хриси, да ви е само здрава занапред! Hug

# 7
  • Мнения: 519
  За болка незнам,не съм забелязала Ема да е плакала заради това.Прави ми впечатление обаче,че честичко се чешеше по раната. И спрез деня и вечер докато спи.Хващаше блузката и търкаше милата.Така около месец.Вечер,преди да и сложа пижамката с леки масажни движения я мажех с едно мехлемче от невен.И тя се нагаждаше,много и харесваше.С мъжа ми си го обяснявахме,че раната зараства,затова я сърби.Незнам дали е било така,но скоро не съм виждала да го прави.

# 8
# 9
  • Мнения: 25
Момичета, не съм писала отдавна, но не съм забравила да следя темичката и желая на всички деца много здраве.
Искам да честитя празника на всички лекари, сестри и целия персонал на Национална кардиологична болница. Специално на д-р Митев, д-р Велковски,  и останалите д-ри, сестри, рехабилитатори, които дори не знам наизуст имената им. Да са живи и здрави, да са все така добри професионалисти, да имат най-малко 110 процента успеваемост на операциите  и все по-малко болни деца. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 196
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК и от мен на големия ЧОВЕК И ХИРУРГ д-р ЛАЗАРОВ на д-р Маринов д-р Велковски,доцент ЦОНЗОРОВА идоцент Павлова ,д-р Зердева,Дашева ,на всички професионалисти от реанимация ,на сестрите и рехабилитаторките от реанимация с пожелание за много здраве и лични и професионални успехи.  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 196
Скъпи мами ,наред с празника на лекарите днес празнувам и аз.   На този ден преди 20 години се роди моят син Георги ,затова празнувам и ви черпя виртуално.Споделете радостами-наздраве.

# 12
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
ani^to, да ти е жив и здрав Георги.
Честит празник и наздраве.  cheers

# 13
  • Мнения: 3 016
                                   Честит празник и от мое име  !  
 Специални благодарностти на целия екип в 3-та градска,  които направиха всичко възможно да помогнат на моето ангелче..... Cry Понякога обаче  въпреки усилията и те са безсилни за съжаление!Пожелавам им дълголетие и все така с  този хъс да помагат на болните дечица!

                    
 
 Анито ,да ти е жив и здрав Георги !Много късмет в живота да има!

# 14
  • Мнения: 408
Честит празник на всички лекари от 3-та градска, бъдете здрави, помагайте на всички деца които имат нужда от вас с професионализма с който сте работили винаги и не на последно място ви пожелавам по малко болни дечица. Специално честитя празника на големия хирург със златни ръце Д-Р МИТЕВ!

Ани честито ти рожденик нека да е здрав и да ти носи радост.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт