SportsDirect.com - 1!

  • 83 845
  • 708
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 43
Здравейте момичета!
Някоя от вас чувала ли е,че ще има код за БД около 6-ти май  newsm78
Една приятелка каза,че чела някъде,че ще има newsm78 Thinking

# 436
  • Мнения: 0
Да и то само за България  Joy
Шегувам се разбира се, но не им пречи да ни хвърлят един  Wink

# 437
  • Мнения: 78
леле.аз да зареждам карата че току виж се излъгали да пуснат код........ Joy Joy

# 438
  • Мнения: 60
Александрова 1, Благодаря много ! Hug Ще ги поръчам ,изглеждат ми много лекички за лятото !

# 439
  • Мнения: 60
А за марката Диадора   какво мнение имате ? Някой поръчвал ли е от нея маратонки или анцузи , понеже аз си харесах ето тези маратонки  http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Diadora+Samurai+Slip-277123.aspx  и ако някой сподели мнение ще съм му много благодарна  Praynig Praynig Praynig Hug ! И ето този анцунг си харесах http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Diadora+Velour+Suit+Girls-610092.aspx той е от плюш , незнам дали е хубав като материя ?????!!!Някой поръчвал ли е нещо от велур (така го водят те ) ????

# 440
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Аз имам маратонки Диадора. Отговарят си на номера. Не са нищо особено, но за тези пари са добри.  Peace

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 16:25 от tatito

# 441
  • Мнения: 60
А от естествена кожа ли са или не ?

# 442
  • Пловдив
  • Мнения: 150
От изкуствена кожа са. Стават за всеки ден, по площадките....

# 443
  • Мнения: 590
Толкова нерви изхабих , а още не е приключила историята  ooooh!.
Поръчката от 22 я отказаха , но си блокираха сумата .На 23 направих още 2 , нито ги отказват нито ги потвърдиха  Tired . Имам дръпнати пари от картата , но не се знае за какво  Twisted Evil.
При Емпреса нищо не е пристигнало, а от SportsDirect нито един отговор на няколкото ми запитвания по мейла .Напълнила съм кошницата отново  Mr. Green и умирам от нерви , защото се свършват нещата  Laughing.Мразят ме явно  Flutter
Оплаках се  Whistling

# 444
  • Мнения: 420
Здравейте!Някой да е поръчвал от тези http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Lonsdale+Ealing+4V-1 … ?ColCode=11504892 и дали си отговарят на номера?

# 445
  • Мнения: 60
tatito ,БЛАГОДАРЯ за отговора ,размисли ме и ще поръчам маратонки на Lonsdale - поне за тях прочетох добри отзиви !А си прав , че ги вземам за детските площадки и ходене до магазина и пред блока  Laughing

# 446
  • Мнения: 0
Момичета и момчета разбира се  Simple Smile до 1-2 дена ще правя поръчка ако някой иска да се комбинираме да пише на личната,защото сама доставката наистина идва във повечко,досега съм направила 2 поръчки и нямах проблеми (да не чуе дявола  Grinning) така, че....ако имате желание..

# 447
Значи събрахме се 3ма ФР човека поръчахме преди 4-5 дена и още чакаме мейл но не някои да знае Телефона на саита казват че там може да се обадиш и поръчаш

# 448
  • Мнения: 29
Значи събрахме се 3ма ФР човека поръчахме преди 4-5 дена и още чакаме мейл но не някои да знае Телефона на саита казват че там може да се обадиш и поръчаш
Online Customer Service

cs@sports-world.com - 0870 042 3879
този трябва да е ,друг не намирам

# 449
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Здравейте момичета. Може ли линк към сайта, в който публикуват кодове за намаления към разни сайтове / че съм го потрила  Embarassed /. Благодаря предварително   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт