МАРТенчетата мънички,се кокорят вече със очички!

  • 13 538
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 5 757
Спорът, дето е протекъл, ми се струва безсмислен - аз съм на принципа, че ако не правя нещо, не се и оплаквам... Ако има оформление и бебоци и т.н. - добре, щом на някой му се занимава (за което искрено благодаря на Белла, Слънцето, Вероники, Оки4 и другите). Ако няма - пак добре, щом на никой не му се занимава. Аз лично не държа толкова на данните в първия пост - в другата ни отчетна тема в началото имахме само списък на бебоците и никовете на майките и датите на които са родени, а сега и това нямаме - просто си пишем и като дойде време за рождени дни, някой изравя списъка и го пуска, да се посещаме.
съгласна съм с всичко Peace  Hug
за чая на Хип - и на мен ми се струва, че действа запичащо на Алекс, по тази причина давам по много малко
Шу, завиждам ви за спането по време на прегледи  Simple Smile При нас е рев до посиняване  ooooh! , чак ми е неудобно. И с баткото бяхме така, дори и сега реве, та един път ме питаха дали не го плаша с д-ри Crazy
Все забравям - за люлинска среща съм За  Peace , и за обща по принцип  Peace
Билибили, ако даваш капки против колики (еспумизан или саб симплекс) като се слагат в готовото АМ пукат мехурчетата  Peace

# 286
  • Мнения: 0
Привет и от мен.
В този ужасен ден аз намерих решение и отидохме с бебчо на гости. Представи се чудесно.
За чая на ХИП мога да кажа че няма особен резултат. Ние сме сега на смесени Копър Лайка и Анасон. Преди 5 год м/у другото този беше чая за колики не само от копър. Та сега и Иво е запечен голям зор с това акане ooooh!При нас обаче действа само сапунче.После обаче така му олеква и като си хапне порядъчно откъртва по 2 часа. Основен резултат дава Инфакола. Ама така като гледам май коликите ни вече са към рая си. Много по спокоен е през деня само надвечер иска да се гушкаме.
Лека вечер от нас.

# 287
  • Мнения: 1 170
Честит имен ден на Мартинчовците и Мартите  bouquet !!! Да са им живи и здрави имената Grinning

Ще се присъединя към молбата на poli+ за телефона на др. Драганов
Rolling Eyes

# 288
  • Мнения: 361
Поли и Polly-Wolly ето го http://n-draganov.911.bg/a2/firm.asp?id=3107
Аз също мисля да я Водя Елия там.
Лека вечер и   bouquet

# 289
  • Мнения: 107

Еля и ние сме с чая на ХИП, първо не го харесва и не го иска и второ май запича, а и честно казано голямо действие не забелязах...
[
Не е възможно чая да запича, но ако слагаш захар да знаеш че тя запича. Четох някаде че препоръчват кафява захар или ако може почти да не слагаш никаква.
На хип чая който може да приема сега е само копър - той е за колики, а след втория месец може белковия чай който е за регулиране на стомаха. Аз съм много доволна от чая бебчо много го харесва, само дето има мами против "химията" и предпочитат да си приготвят истински чай - е това е най-доброто ама за тези които имат време. Аз съм абсолютно сама с бебчето и едва си открадвам по малко сън  Sad
                                                                                                                                                                                                                                                                 С риск и аз да създам някой спор искам да кажа,че захарта действа разхлабително,а не запича! Peace

# 290
  • Мнения: 267
СЗА, много мило ми стана, мерси, наистина поуспяваме с кърменето, без да се мъчим. Само дето напоследък има нов номер - почти всеки път си върти устата пред зърното като невидял, все едно не го "вижда" и го търси, а то му е в устата почти. Аз само му го тикам в устата, докато най-накрая захапе. Няма проблеми със засукването, нито със самото сучене, ама ми е много странен такъв.

За темите съм на същото мнение  - благодаря на тези, които се занимават, но за мен със или без няма значение, моята цел е друга тук. Просто приемам, че на който му се занимава да прави нещо такова, ще го прави без да изисква същото желание и заинтересованост от останалите.

Да питам - успявате ли да направите нещо за неспокойния сън на бебетата? Аз днес пробвах с повиване, но просто не се мърдаше толкова, иначе пак си скъцаше. А сега направо се мята почти насън постоянно. Като е гушнат в мен не шава, ама не може постоянно. Тъкмо го оставя в леглото и имам чувството, че му почват кошмарите на душичката. Това дали се израства с времето?

# 291
  • Мнения: 2 495
Заповядайте в новата Великденска тема  Grinning
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=388912.new#new

Общи условия

Активация на акаунт