Второкласници/24/

  • 52 649
  • 501
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 608
Следваканционна тема.
Заповядайте! Hug

# 1
  • Мнения: 2 401
Здравейте!

Сигурна съм, че не ви е безразлично, но вероятно не сте забелязали какво инициираме във връзка с храните продавани в училищните лавки.
Включете се и вие в инициативата.  Направете го, набираме скорост и имаме сериозни шансове за успех, просто трябва всички да заявим отношението си към проблема.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=388181.0;all
 

# 2
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте!
минзухар, благодаря за линка!

# 3
  • Мнения: 1 073
Здравейте,
ваканцията свърши и днес пак сме на у-ще.
Ние сме от 129 - то у-ще.
Поздрави и лек ден на всички.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
минзухар, браво за инициативата!   bouquet

Подписах!  Peace

# 5
  • Мнения: 168
И аз подписах. Доволна съм, че дъщеря ми сама избягва боклучките в лафката, но раницата много тежи, за да си носим всичко от вкъщи.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Подписах и аз.

Моят юнак днес мнооогоо доволен, хванал се за Инка.  Laughing

# 7
  • Русе
  • Мнения: 686
В нашето училище дори нямат лавка и обяда се носи от вкъщи всеки ден. Цял ден престоява в раницата и накрая не съм сигурна на какво прилича и какви са му хранителните качества.

# 8
  • Мнения: 2 803
Чудесна инициатива, минзухар. Успех!  bouquet

Край на ваканцията, малко остана до края. Дъщеря ми тръгна с радост за училище, явно доста се е затъжила за децата и за госпожата Hug Само шестици на децата ни!  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 312
Хайде и ние в новата тема,ваканцийката беше супер,
ама днес сме засипани от домашна още не се смогнали от обяд  Sad
 #Cussing out
Утре ще правят самостоятелна работа по БЕЛ

# 10
  • Мнения: 21 455
Синът ми вече регистрира първата следваканционна шестица - по ... " Домашен бит и техника". Joy

# 11
  • Мнения: 299
минзухар  подписах ! Успех на всички през новата седмица , за съжаление Калоян се тръшна болен и няма да ходи цялата седмица. Ще ни се събере почти един месец да не бъде на у-ще , защото и преди ваканцията беше болен една седмица. Чак се замислям другата година дали да не го преместя в училище при баба му , хем няма да ходи на занималня ( от която съм страшно разочарована ) и ще се храни  по-добре , а не в стола дали ял , дали не.    Sad

# 12
  • Мнения: 359
Ние започнахме следваканционно със задачи за скорост и време (дето са ми кошмар от училище!  Laughing). Досега карахме една моторна лодка нагоре надолу срещу и по течението. Ужас! Вие стигнахте ли до такива задачи или ние нещо избързваме с материала?

# 13
  • Мнения: 1 986
Навремето такива задачи се решаваха в 6-ти клас.
Стана ми интересно и в събота ще й разгледам ученбика по математика.

# 14
  • Мнения: 2 803
Не сме решавали подобни задачи. Не са ли много сложни за децата? ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт