хубава пудра

  • 36 358
  • 183
  •   1
Отговори
   Здравейте, Flutter
 слушам редовно вашите съвети и сега реших да ви питам и аз!
 Искам да си купя хубава,фина пудра,която да ползвам самостоятелно или над фдт за топлото време!Кожата ми е чувстителна,смесена-по-скоро към мазна...лъска лесно,склонност към лъскавина на нос,бузки,4ело,..сухичко около устата-опастност,ако се пресуши-изглежда като лишеи...Искам пудрата да не е изсушаваща,но да не ми омазнява,както лесно става при едно топло време.. да е бронзираща,може и с части4ки.Да е до 30 лв.,да не е ейвън,орифлейм,манхатън.Спяла съм се на:
  
 Lumene  бронзираща пудра  

 ISADORA комп.пудра с блясък
 

 ARTDECO
 двуцветна бронзираща
 още една  
 минерална бронз.на прах
 още една
 последна

 LOREAL
 минерални бронзиращи перли
 бронзираща пудра
 двуцветна бронзираща -похвалиха ми я
 
 bourjois

  (пc и съм брюнетка) hahaha
 

 
 

# 1
  • Мнения: 13 624
Шоколада на Bourjois!

# 2
 mersi
 (зна4и искам съвет за моята кожа,а не кой какво харесва  Grinning)
 не са ми излезли снимките на артдеко
 ето линк:
  http://www.parfumi-market.net/artdeco-pudra-bronzirashta-c-110_130.html

# 3
  • Мнения: 13 624
Ами моята кожа е същата, за това ти препоръчах тази Simple Smile

# 4
  • Мнения: 214
Много съм доволна от PUPA ,новите с бронзиращи частички.Ползвам в кафяво-пясъчната гама,но има и в розовата.Придава на лицето фин,красив тен+лек загар.Слагам над фон-дьо -тен,но и само над крем съм пробвала и пак стои чудесно.,прилича на този продукт,но това е ружчето.

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 14:51 от Mi6i76

# 5
  • Мнения: 434
Шоколадчето на Буржоа! Heart Eyes Уточнявам,че моята кожа е същата. Peace

# 6
  • Мнения: 0
Аз съм за перлите или шоколада  newsm10 И двете ми харесват еднакво  newsm10

# 7
  • Мнения: 46
И моята кожа е такава.Не си купувай Лореял(бронзиращата) не е покривна.В  ползвам на Авене-става.Сега се замислих да опитам и шоколадчето Thinking

# 8
  • Мнения: 2
И аз съм за шоколада на Буржоа. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 885
Не знам ама аз съм влюбена в тази професионалната на Numeric Proof най-финната пудра в света. Скъпичка е, но ще си я взема.

# 10
  • Мнения: 2 114
Не знам ама аз съм влюбена в тази професионалната на Numeric Proof най-финната пудра в света. Скъпичка е, но ще си я взема.



дай инфо за тази пудра   bouquet

# 11
  • Мнения: 133
За шоколада не знам .Но моята кожа е като твоята+прекрасни разширени пори по бузите  Mr. Green
Имам бронзиращата на Lumene, която си показала най-отгоре и определено се чувствам прецакана, че дадох двадесет и кусур лева.Със сигурност не е за нашият тип кожа. Peace
Сега ползвам една с минерали, но не е бронзираща.
Просто като инфо го казвам, че от всички пудри, които съм ползвала през годините.
Тези с с минералите седят най-покривно, като се има в предвид, че доста трябва да се скрие Crazy
Също така правят мазната кожа по-матова и да определено издържат повече.

# 12
  • Мнения: 46
За шоколада не знам .Но моята кожа е като твоята+прекрасни разширени пори по бузите  Mr. Green
Имам бронзиращата на Lumene, която си показала най-отгоре и определено се чувствам прецакана, че дадох двадесет и кусур лева.Със сигурност не е за нашият тип кожа. Peace
Сега ползвам една с минерали, но не е бронзираща.
Просто като инфо го казвам, че от всички пудри, които съм ползвала през годините.
Тези с с минералите седят най-покривно, като се има в предвид, че доста трябва да се скрие Crazy
Също така правят мазната кожа по-матова и да определено издържат повече.
Каква минерална ползваш,т.е. каква марка е?

# 13
  • Мнения: 90
на мен ми харесва Cream Puff на MF. Ползвам вече трета такава.

# 14
  • Мнения: 557
на мен ми харесва Cream Puff на MF. Ползвам вече трета такава.


Но тя не е бронзираща ,нали. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт