Слънцето усмихнато тук-там грее, в Банкя малчуганчето дивее!

  • 33 191
  • 503
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 199
Здравейте!
Мони,при нас не се очертава такъв подарък за този РД.Засега не бързаме... LaughingТова ми напомня,че миналия път като писах мислех да питам Лили да не е пропуснала да ни каже нещо важно.... newsm53 Но забравих.Не знам дали само на мен ми се стори малко странно така изведнъж да ни пита...?!?Лили,ако има нещо-не ни подготвяй отдалеч! Rolling Eyes
Миа,по кое време сте там обикновено?Ние също минаваме,но не сме се заекли.А това кафе Сянката къде е?Има ли нещо интересно за децата там?
На всички-поздрави и целувки!За тях и за децата им! newsm51

# 106
  • София
  • Мнения: 1 185
smile3533 Няма пък да кажа! То няма и нищо за казване! За сега сме на етап, "аз искам - мъжа се дърпа"! Иска ми се погаля едно бременно коремче, та да хвана и аз!  Simple Smile

Днес имахме среща по семейно със Софи, мъжа й и Евичка! Видях и Августа със София! Беше ми много приятно!

Хайде през седмицата една голяма Банкянска среща?

# 107
  • София
  • Мнения: 6 185
Августа, през работните дни сме на площадката към 11:00-11:30. Преди това пазаруваме от пазара.
"Сянката" е скрита в една дупка, малко след фурнетите, надолу към общината. Има стар неонов надпис "дискотека сянката" - аз затова така му викам, може и да не се казва така  Rolling Eyes  Има голям пясъчник и в него 2 люлки, една люлка - на която сядат 2 деца от двете страни (как се казваше) и много хубава пързалка, ама за Ева. Жоро е още малък за нея, за Софи, не мога да преценя. Кафенето е приятно и няма много народ през уикендите, но не мога там ако съм сама да седна спокойно без да вардя Жоро да не се хвърли от пързалката.

Лили, ти си мрънкай тихо и напоително, накрая не само ще се навие, а като стане бебето ще каже, че идеята е била негова Wink

За среща съм изцяло ЗА

Лека нощ на всички!

# 108
  • Мнения: 290
Ето ме и мен.Как сте-Гледам,чета и се пуля-Вие добре ли сте? newsm78 #Crazy JoyКакви потретвания,какви коремчета-МЕН НЕ МЕ БРОЙТЕ! #2gunfireНаправо ще ви убия! Joy baby_neutralАз се разписах два пъти-Стига толкова.И без това Ивайло от две седмици насам започва да говори и само бели върши,въобще не чува като му говоря и се карам.Та да раждам тепърва???Никога вече!Той е щур за 10 и само тормози батко му и го бие,а пък Ради от своя страна само реве и не се защтава,Но НЕ СПИРА ДА ГОВОРИ,което ме кара да си купя вече тапи за уши #Crazy JoyВ работата е лудница-имам работа за целия български народ Mr. Greenа в къщи е още по-голяма лудница,още немога да си организирам времето и ми е адски натоварено.Дали да готвя,да чиста,да пера или деца да гледам.Затова на тази среща не ме бройте,за което ви се извинявам-много искам да ви видя,но нямам тази възможност сега.А и забравих да ви кажа другата събота е на сестра ми сватбата,ще показвам снимки.Ако знаете с какъв готин корем е-много ми е сладка така,беше много слабичка ,а сега си е супер.
Мони,а ти миличка сега се замисли за близнаци smile3533 smile3534 newsm62Нацелувай децата от мен!
Петя,Добре дошла в нашата групичка!Я кажи ти от тук ли си или не.Ако си от тук къде си учила-В Банкя ли и кой набор си?Извинявай за въпросите,но аз съм си от Банкя и може да се познаваме ако си от тук.
Аз пак се проявих като следовател. smile3508
Лека нощ на всички!

# 109
  • Банкя
  • Мнения: 40
Петя ,аз те познавам и те разконспирирах  Twisted Evil ,но за сега няма да кажа ще чакам ти......само ще кажа ,че те свързвам с Брезите.........????Може и да греша,разбира се.

# 110
  • Мнения: 199
И аз съм ЗА срещата.В четвъртък,обаче,няма да мога.
Лили,кажи че искаш да пипнеш коремче.Зълва ми вече е с огромен тумбак и ако искаш ще се организираме.Не че Софи не ми каза веднъж,докато ми сочеше корема-мама има бебе тука... JoyМоже и покрай леля си да се е объркала,но знам ли.... Rolling EyesМоже и да трябва да наблегна на спорта... hahaha
Днес бяхме на РД в детски клуб и си изкарахме страхотно.После платихме,за да си запазим час за нашето парти в друг клуб.Исках да питам някой виждал ли е хубави детски,летни обувчици някъде(за момиченце),че трябва да купуваме нови?И затворени,но изрязани,и отворени,даже и джапанки.
Пускайте предложения за срещата. Hug

# 111
  • София
  • Мнения: 1 185
Добро утро!


Предлагам среща - Вторник (19.05.2009) 10:30 в парка на Банкя, пред банята! И после ще идем на някое кафенце! Хайде сега всеки да си каже дали му е удобно и ако не е да предложи друго!

# 112
  • Мнения: 636
Момичета,
 Не съм точно от вашия отбор, но искам през лятото да си доведа децата в Банкя за месец-два. Пари за толкова време на хотел нямам, затова питам знаете ли някой да дава под наем стая със санитарен възел или апартамент за един-два месеца? Приемам всякакъв акъл. Благодаря ви предварително!
 

# 113
  • Мнения: 2 529
Само да се запиша засега Sad

# 114
  • София
  • Мнения: 6 185
Ние не ставаме за среща, Жоро е с херпангина. Следващия път.

# 115
  • София
  • Мнения: 1 185
Еми, в такъв случай и ние няма да дойдем!  Sad

Жорко да озрдавява бързичко!  Hug

# 116
  • Мнения: 199
Еееее,аз ще мина ако все пак някой реши.
Минах,но видях само Миа насред парка случайно.
Лили,съжалявам,че не видях по-рано предложението ти! Sad

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 22:04 от avgusta21

# 117
  • Мнения: 56
Здрасти мацкииии!
честит имен ден на всички които носят имената Константин и Елена!Здраве и благополучие!
Хрисиии,ах ти  Mr. GreenМоите близнаци след твоята дъщеря.Така,че....... Mr. Green/макар,че Стилиян е достатъчно откачен да иска именно близнаци/
Силно палцестискане за всички които мечтаят за "двете чертички"Очаквам новини,а на финала ще се радвам да играя ролята на щъркел Mr. GreenОбожавам такива новини!
Августа,мила,да ти кажа и аз преди да забременея с Дая хич не бързах ма с такава сила ме връхлетя,че не разбрах какво стана Joy
Гледам за срещи си говорите.Как искам и аз SadМацки ако някоя от вас идва към Бургас моля ви да се обади.Ще се радвам много да се видим. Hug
Брит,мила вие как сте?Мъничката как е?Папка ли?
Бързо оздравяване на всички болнички!
Едно голямо гуш за всички! Hug

# 118
  • Мнения: 2 376
Здравейте, ние имаме гости и няма как да пиша много много.
Мадам вечера стана на 9 месеца Simple Smile  В  мини  маркета  на  кръговото  размени чорапа  си за пакет  пилешко  филе  hahaha,  а  на  касата  разбрахме  , е  добре  си  е  напълнила  количката  hahaha Мони,  мерси,  че  питаш. Мадам май си кара само  на  мляко. Яде  по няколко  лъжички пюре,  днес  и няколко паренца месо колкото лещено  зърно,  но  в  повечето дни не  иска нищо  друго освен  мляко. Харесва и обаче  да  пие  вода и колкото пъти и напълниш  чашата, толкова  пъти ще  си  я изпие  или  излее върху себе си  hahaha С един такъв отработен жест  я  надига   hahaha Не  се  притеснявам засега,  явно  на  мляко  добре  вирее, миналия  месец беше 9,5 кг сега дори и  да е отслабнала, доки ще  е щастлива, все за диети  говори  hahaha, пък то детето  е  като шило в торба, ама си  хапва Simple Smile

# 119
  • София
  • Мнения: 1 185

Как сте момичета? Дайде предложение за среща! Ние сме на линия до 12 и после след 16 часа!

Общи условия

Активация на акаунт