Слънцето усмихнато тук-там грее, в Банкя малчуганчето дивее!

  • 33 211
  • 503
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 56
Лилиии,в Бургас в морската! Joy
Брит,радвам се че всичко при вас е ок.Явно малката че е оправна това с чорап за пилешко звучи страхотно,а и това с пълната количка също.Аз също така обичам hahahaама то си ни е  в зодията hahahaЗа яденето не се притеснявай.Всичко е на периоди.А за диетиииии да бе още от сега.Много си е добре детето.Пусни малко снимков мат'рял.
Хрисссс,ако не се чуем пожелавам ти весело изкарване на сватбата!Щастлив семеен живот на сестричката и живо и здраво бебче на финала.А бе ти не каза какъв ще е пола.Момиченце ми се струва?Да нацелуваш малките панти от нас!Ще чакам снимков материал от щастливото събитие!
Августа,вие спретнахте ли тържеството.Избрахте ли торта?А Софи как гледа на приготовленията?
МИА,Жорко как е? Hug
Весел ден и целувки на дечицата!

# 121
  • Мнения: 199
Здравейте и от нас!
Ние се стягаме за партитата.Софи с нетърпение разказва,че ще има "голяма торта с мечо Пух,свещички,парти,нова ролкя", а за кръщенето-"попите пеят алилуя,топ-топ крачетата легена,нова рокля". Както сами виждате новата рокля присъства и в 2та разказа. JoyДнес се опитахме да направим шопинг заедно,но да ви кажа-трудна работа беше...Почти с нищо не се сдобихме.Най-добрата новина е,че най-накрая се наканих да и сваля памперса. EmbarassedНо имаме добри резултати-от края на първия ден си казва.Ходи и по голяма нужда в гърнето(посл.месеци не можех да я накарам да седне като ставаше дума за това).За тези,на които това предстои искам да кажа,че открих нещо интересно-не е искала,защото съм седяла до нея и съм я карала.(може би не и е било приятно,не знам).Откакто случайно и оставих гърнето на едно от местата,на които се криеше,докато го правеше(и и наблегнах,че ако и потрябва е там)сама беше отишла и беше свършила работа. LaughingДнес даже стискаше докато набегом я носех към тоалетната в мола.Резултат-3ти ден-никакави неприятни инциденти. Laughing thumbsup newsm44Както и да е-надявам се,че не съм ви отегчила.
Преди няколко дни като бях в Ипон видях Галюшка.Даже си поговорихме.
Как сте всички?
Миа,какво е херпангина?Добре ли е Жорко?
Мони,с удоволствие ще се разходим в морската с вас.Надявам се скоро. Praynig
Брит,това е чудесно!Няма да умрете от глад с такова дете! Crazy

# 122
  • Мнения: 56
Здрастиии!
Августа21,поздравления за решението ти и най-вече поздравления на порасналото момиче.Тя от всякъде си е заслужила двета рокли и голямата торта. HugНяма ли качиш нейни снимки.Не съм я виждала от 5.01.А за срещата и аз се надявам д е скоро. Praynig
Хрисиии,хайде пиши как мина сватбата.Как е сестричката.В нетърпение очаквам снимки. Hug

# 123
  • Мнения: 35
Добър ден и от мен   Hug
Не съм писала скоро, че нямам муза, ама ви чета редовно.
Сега чета разни оферти за морска почивка и така съм се настроила вече-е-е. Страшно е.

avgusta21, поздравления за гърнето.

Хайде ще бягам. Скоро ще се включа пак. За повече.

# 124
  • София
  • Мнения: 6 201
Добър вечер момичета!
Ние бяхме 5-6 дни в болница с Жоро. Май нямаше нужда чак от такива мерки, но аз бях превъртяла и шашната и се набутах сама. Пък веднъж влезли, нама излизане докато не изтече клиничната пътека  Mr. Green

Браво на порасналата Софи за постиженията с гърнето  Hug

Точица, нищо чре набляга на млекцето, сигурна съм че си расте и си става гоооляма точка. И че пие вода също е супер.

Малко ми е смотано и неориентирано още, така че ви оставям за сега.

# 125
# 126
  • София
  • Мнения: 1 185
МиаHug дано вече само хубави емоции и здрави дечица!

Хриси, страхотна булка е сестра ти! Така ме върна назад във времето  Flutter!

# 127
  • София
  • Мнения: 6 201
Наистина е много сладка булка. Особено ми хареса прическата - хем официална, хем малко небрежно стърчащи крайчета. А младоженеца ми напомни за моят мъж на времето - и той беше такъв слаб и с такъв цвят риза ... а сега какви сме станали  ooooh!
Шаферите са ясни, те са бонбони  Heart Eyes

Ние след малко ще тръгнем на разходка, но няма да се събираме много с деца, че лекарите казаха няколко дена да пазя Жоро да не лепне нещо ново, както е с отслабен имунитет.

А моя син в болницата се научи, мама сутрин докато си пие кафето в кафенето, да се подрежда на столчето до мен и да яде милинка или кашкавалка или баничка. И сега не иска да закусва каша. И познайте кой трябва да точи и меси, за да има сутрин в къщи топли кифлички  Mr. Green

# 128
  • Мнения: 56
Хрисиииииииии,страхотни снимки!Супер сладка булка HugИ сестра и също Laughing.Малките шаферчета са толкова хубави! HugНадявам се,че сте си изкарали супер.Очаквам скоро да намериш време и да ни разкажеш подробности.Много се развълнувах.Гушки и целувки от нас! Hug
МИА, Hugмилото детенце!Аз като чуя болница и направо умирам #CrazyДано повече не ви се налага по кофти поводи болница! Hug
 WinkЛек ден и приятна вечер на всички ви!

# 129
  • Мнения: 2 376
Да  ви покажа кръщането на Лалето. (от снимките личи защо  Точката разцъфна в лале Simple Smile Роклята и е на лалета Simple Smile ) Детето се представи достойно, пя с попа, сви му оилата и т.н.


# 130
  • Мнения: 3 506
Много готини снимки сте споделили тези дни  Simple Smile

Много здраве, щастие и късмет пожелавам на новоизлюпените християнчета и на младоженците!

Хубав ден!

# 131
  • Мнения: 56
честит рожден ден на малката София на мама Августа21!Да ви е жива и здрава и да ви радва многоооо!А на София пожелаваме и весело и безгрижно детство изпълнено с много мечти и усмивки!                                               
                                             
за щастливата мама:                   
Желая ви весел празник!Целувам ви и чакам снимков мат'рял Wink

# 132
  • Мнения: 56
Брит,честито ви християнче!Да е здрава и Бог да я пази и закриля!
много сладък бонбон е станала"точката"/пу пу/

# 133
  • София
  • Мнения: 1 185
Britt, честито християнче! Да расте жива, здрава и да ви е голяма гордост!



София, честит рожден ден!

# 134
  • София
  • Мнения: 6 201
Britt Честито ви християнче! Да е здрава и весела малката сладурка!

Вчера ли е било кръщенето? Много хубава малка дама на лалета  Heart Eyes

Честит Рожден Ден на Софи! Да е много игрива и щастлива и да радва мама и тати!
Августа, на теб весел празник!

Общи условия

Активация на акаунт