Зимата е към края си, а ние започваме 14-та фин

  • 12 542
  • 277
  •   1
Отговори
# 270
  • France
  • Мнения: 726
mimota, благодаря   bouquet
Очаквам да ми пишеш на ЛС.

# 271
  • Мнения: 312
Здравейте, момичета.
Ще ми помогнете ли?...

Мисля,че съм дала този линк в първия пост на всяка тема, но ето го отново http://www.24ru.com/001/fi02.html . Това е руски сайт и съм виждала често преди обяви ,че се търсят строителни работници. Но както каза и Мимота този бранш е в застой сега. Аз също имам познати,които се занимават с това, имат фирми и повечето съкращават масово персонала си или ги изпращат в неплатен отпуск. Нищо не пречи да се пробва обаче... може да имате късмет. Понякога стига само да си на подходящото място, в подходящото време и нещата се получават  Peace

viiviia за съжаление са навсякъде все още. Аз писах преди,че според моята позната,която работи по програма по приобщяването им те все още получават помощи, храна, дрехи, джобни и т.н. и не искат да работят,защото си изкарвали повече от просене без да работят.

аХ`Не! ами ако не правят доставки до България да се обадя и аз да ги питам. След като видят,че има такъв интерес ще започнат да правят, няма начин  smile3503 . Според мен някои фирми просто не искат да контактуват или правят бизнес с български такива. Един приятел имаше подобен случай. Звънеше и пращаше имейли на една американска фирма, искаше да направи поръчка за някаква техника, но уви нищо(нито отговор, нито отказ, нищо). Накрая негов приятел от Англия изпраща имейл и отговора пристигна веднага.  Banghead

МамаСеви ама така е като не влизаш често ще се налага да четеш повече  Mr. Green

Да ви се оплача момичета пак. Незнам дали от антибиотиците или нещо друго, но раменете, врата и главата ми за обсипани в дребни пъпчици(даже не пъпки, а петънца), които сърбят,а като ги пипна болят  smile3518 Чудя се дали е алергична реакция от нещо или е шарка. Уф начи писна ми от болести и болежки. За около 2 години съм се разболявала повече отколкото през целия си живот преди това.

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 13:55 от ralivd

# 272
  • Мнения: 1 813
 Rolling Eyes аз също мисля,че няма да правят. И именно затова един такъв филтър в БГ е....260лв  Shocked къде 39 евро, или 82евро, къде 260лв. То уредът, на който се поставя е 300лв.

# 273
  • Мнения: 312
Може да го вземе някоя мама оттук и да ви го донесе. Къде живеете“ В София ли сте? Ако искаш ми пиши на лични

# 274
  • Мнения: 312
Току що видях,че сме на 19-та страничка и трябва да отвориме новата темa.
Ето я и нея

# 275
  • Мнения: 77
Валя да ти е жив и здрав рожденника,да ви радва и обича и да ви бъде повот за гордост винаги!  party041
Аз бях за кратко във Финландия,но доколкото разбрах и финландските цигани не работят а се издържат от държавата/от данъците на хората/ .ThinkingА какво остана за циганите в БГ,да работят ли? Mr. GreenТе си са такова племе,ако мога така да ги нарека.Живеят като паразитите от гърба на другите. #Cussing outИ явно така им харесва./Сред тях има изключения,разбирасе/ Naughty
Аз лично не вярвам нещата в скоро време да се променят относно интеграцията им.

# 276
  • Мнения: 2 786
сейка, докато те самите не пожелаят да се интегрират и не положат усилия за това, няма да се случи.

# 277
  • Мнения: 703
ОТИВАМЕ КЪМ НОВАТА ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт