ОКТОМВРИйката обхваща я вълнение, усеща първото движение.

  • 13 135
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 668
Болнични не може6 ли да си вземеш? Те са 80 % от заплатата ти. Но ти преценяш кое е най - добре за теб.Че и вкъщи не е хубаво да се седи. Но най- важното сте ти и бебчо! Не я мисли много фирмата, тя ще се оправи винаги.
да, ама това е до заплата от 2000. Нагоре ако вземаш като заплата го духаш. Дават ти към 1600 и се оправяй. Ама аз съм копала 13 години да имам някакъв стандарт на живот и не искам да се върна в 1ви клас. Ние с мъж ми разчитаме само и единствено на заплатите си, а той взима по-малко пари от мене и ако трябва да останем на болничния и неговата заплата ще ни е бая кофти. А и лошото е, че бачкаме в една фирма и ако взема да си вдигна чукалата и да ги оставям да се оправят това ще се отрази и на мъж ми.

# 271
  • Мнения: 3 641
Ger4o , напълно те разбирам. И аз вземам по-вече от мъжо и само на себе си разчитаме. Имаме ипотечен кредит, няма как ще се работи до край Rolling Eyes

# 272
  • Мнения: 15
Аз отначало много се притеснявахот това че като взема болнични ще ми падне основата за майчинството.В крайна сметка най-важното е до сме добре с бебчо.Все пак си имаме и татко , който изкарва парички.Той все ме успокоява че ще се справим със всичко!За мен е много по-безценно да сме близо до бъдещото си детенце с тати и да го отгледаме нормално,живо и здраво.Другия месец сме на ФМ.Нямаме търпение да видим как е бебчо! Wink
Приятен ден!Тук изгря слънчице след лошото време!

# 273
  • Мнения: 1 668
Аз отначало много се притеснявахот това че като взема болнични ще ми падне основата за майчинството.В крайна сметка най-важното е до сме добре с бебчо.Все пак си имаме и татко , който изкарва парички.Той все ме успокоява че ще се справим със всичко!За мен е много по-безценно да сме близо до бъдещото си детенце с тати и да го отгледаме нормално,живо и здраво.Другия месец сме на ФМ.Нямаме търпение да видим как е бебчо! Wink
Приятен ден!Тук изгря слънчице след лошото време!
Хубавата новина е, че ако всичко си е наред малките палавници си растат дори и да не сме по 24 часа в денонощието до тях.

# 274
  • Мнения: 1 341
Най-важно е децата ни да са здрави. А дали ще сме до тях 24/7 или ще работим според мен е до усещяне. Нека не влизаме пак в спорове. Моето мнение, е че трябва майката да се чувства добре, пълноценна, полезна, удовлетворена от това което прави...то тогава и детето ще расте щастливо. Много е важен и стандарта, защото каквото и да си говорим с гола любов деца не се гледат...трябват и пари. Казвам го с добри чувства и не искам да влизам в спорове.

Ей сега вече съм сигурна, че усетих бебока. Хубаво напомни за себе си и усетих дриженията му.

# 275
  • Мнения: 99
Най-важно е децата ни да са здрави. А дали ще сме до тях 24/7 или ще работим според мен е до усещяне. Нека не влизаме пак в спорове. Моето мнение, е че трябва майката да се чувства добре, пълноценна, полезна, удовлетворена от това което прави...то тогава и детето ще расте щастливо. Много е важен и стандарта, защото каквото и да си говорим с гола любов деца не се гледат...трябват и пари. Казвам го с добри чувства и не искам да влизам в спорове.

Ей сега вече съм сигурна, че усетих бебока. Хубаво напомни за себе си и усетих дриженията му.

Същото щях да напиша и аз  Peace

# 276
  • Мнения: 1 668
Ронка, личи си че идваш от друга отчетна тема и че сте се яли там на тая тема  Joy Joy Joy. Ние също, ама тук няма спор или поне аз не съм видяла.

# 277
  • Sofia
  • Мнения: 26
Аз днес си взех следващия болничен да не съм на работа,но и определено не попадам графата "прецакана" откъм майчинство и доход  Crazy Счетоводството като ми изчислиха колко ще загубя с мойта скромна заплата,направо грам не се замислих и счетохме с мойто слънчице,че за 25лв. по-добре да не се ядосвам и късам нервите в работата Joy
Цитат
Много е важен и стандарта, защото каквото и да си говорим с гола любов деца не се гледат...трябват и пари.
Peace
Напълно подкрепям и един ден това си говорехме с мъжо,че ако те раждаха щеше ние да се върнем в 1-ви клас  Joy

# 278
  • Мнения: 203
Едно мнение искам и по-точно знаете ли какво означава НС?
BPD-обиколка на главичката диаметър
CRL-дължината на бебето от главата до опашната кост
ама това другото нещо ми се губи newsm78

# 279
  • Мнения: 0
Нов ден в нова тема!

Слънчев и усмихнат ден ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт