ЯНУАРКИ 2010г чакаме ви!!!

  • 14 771
  • 308
  •   1
Отговори
  • Мнения: 387
Здравейте момичета очакващи своите съкровища през идния януари...чакаме ви скоро да се появите  Hug Hug Hug и да прекарате в този прекрасен форум, пълен с полезна информация и приятна компания незабравимите моменти на вашата бременност...

# 1
  • Мнения: 656
Ей, точно реших да видя какво става и има ли вече попълнения от бъдещи януарски мами, пък тя съфорумката пуснала тема вече  Grinning Много сме нетърпеливи, ей! Хайде, появявайте се вече, че тоя подфорум да не стои празен Wink  Hug

То сигурно става ясно, ама да уточним, че сме "випуск 2009"  Laughing

# 2
  • Мнения: 110
Макар,че все още няма бъдещи мами за ЯНУАРИ 2010,/а съм сигурна,че съвсем скоро ще се появят!!!/,искам да ги приветствам с ДОБРЕ ДОШЛИ и много леко бременеене!!!
Резултата си заслужава!!!

P.S.Аз съм от ЯНУАРКИ 2008 /въпреки,че родих малкото си съкровище през декември/.

УСПЕХ,МИЛИ МОМИЧЕТА!!!

# 3
  • Мнения: 1 317
Като сме започнали така по хронологичен ред - аз съм набор 2007  Grinning
На всички, на които им предстои да пишат в тези теми - януарските - пожелавам прекрасни, леки и незабравими бременности, както и очарователни бебета на финала!   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 131
Много,ама много силно се  надявам към 9 май да съм редовен посетител на темичката   jumpuu

# 5
  • Мнения: 343
harem_style Стискам ти силно палци за 9 май  Hug
Аз видях една много бледа втора чертичка още не мога да се зарадвам Много е бледичка

# 6
  • Мнения: 656
Харем, стискам ти палци, дано!!!  Praynig
Мечтание, нищо, че е бледичка  Grinning Повтори за твое успокоение, но мисля, че мога да ти честитя  Heart Eyes  Hug

# 7
  • Мнения: 235
Здравейте, чакайте ме към 10-ти май   Hug

# 8
  • Мнения: 270
harem_style изключително много се радвам,че те виждам тук.Стискам палци всичко да е наред.На всички бъдещи януарки успех момичета,предстои ви невероятно изживяване Hug

# 9
  • Мнения: 641
Хайде момичета, откога ви чакаме!  Hug  Hug  Hug
Приятен и изпълнен с много хубави тръпки път! Аз ще си ви пошпионирам от време на време и ще си припомням тези прекрасни емоции!  Heart Eyes
И аз съм от януарки 2009

# 10
  • Мнения: 180
Ние отчетните от януари 2009 ще напълним темата  Laughing Обещаваме после да четем и въздишаме повече и по-малко да пишем  Joy
Харем, Мечтание  Praynig

# 11
  • Мнения: 925
Добре дошли момичета  Hug Hug Hug
И аз съм януарска мама 2009г. и много е радвам да ви видя тук   bouquet
А за бледата чертичка - и при мен беше така с три поредни теста през два дни, така че  Hug
Няма повече да ви пълня темичките с моите писания - само ще чета и тихичко ще въздишам  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 1 102
Ето ме и мен, януарка 2009, стискам палци на бъдещите абонати на тази тема, лека и безпроблемна бременност.  Praynig Hug

# 13
  • Мнения: 693
Ееее, трудиме се върху януарчетата още   angel008

Много,ама много силно се  надявам към 9 май да съм редовен посетител на темичката   jumpuu

И аз така  Hug  fingerscrossed

Ние отчетните от януари 2009 ще напълним темата  Laughing Обещаваме после да четем и въздишаме повече и по-малко да пишем  Joy
Харем, Мечтание  Praynig

 hahaha

Аз видях една много бледа втора чертичка още не мога да се зарадвам Много е бледичка

честито  Two Hearts
 




# 14
Здравейте на всички,
надявам се скоро да заседна в тази тема и да не излизам от нея 9 месеца, ама ще разбера дали ще е така точно на Гергьовден, дано този празниик ми е на късмет!
Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт