Пролетта дойде, ВИДИНското хлапе цветя на мама ще бере!

  • 21 919
  • 299
  •   1
Отговори
  • Мнения: 720
В       И       Д      И      Н





Ето ни и нас


А това са нашите деца



Ето какво "казва" Уикипедия за нашето градче

За историята на Видин може да прочетете тук, тук и  тук

Забележителностите на Видин може да видите ето тук и тук

Информационният портал на гр.Видин - тук и тук

Ето тук може да гласувате за Белоградчишките скали, за да станат едно от новите седем чудеса.

Резерват Северозпад   

Видин 3

Видин 4

Видин 5

Дядо Мраз потропва, с подаръци ни стопля – Видин 6

 Вече пролетта дойде, в нашето крайдунавско градче – Видин - 7

Във ВИДИН вече е горещо, трябва да измислим нещо... – 8 част

И във Видин есен наближава, пак студено ще ни става - 9

Видинската мама, за Коледа се стяга (10)

Видинските малчугани, по Коледа са най-засмяни! (11)

Видинските деца, чакат пролетта. (12)


Червени, сини яйчица, ще радват нашите деца - Видин(13)

И във ВИДИН слънцето силно напече, време е за плаж вече. (14)

Дядо Коледа потропва, на ВИДИНските деца сърцата стопля! (15)

ВИДИНското малчуганче, голямо е калпазанче. (16)

Кокичета цъфтят, слънце грее, ВИДИНчанчето се смее.  (17)

Хайде пролет идвай вече да зарадваш ВИДИНското човече!  (18)

Последна редакция: нд, 19 апр 2009, 15:56 от E L I

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Цамбур в новата тема  Hug Ели, мерси   bouquet
Момичета, някоя от вас има ли излишна помпа за кърма, тъй като не ми се дават пари за нова? Rolling Eyes За цената ще се споразумеем  Mr. Green Laughing

# 2
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
и аз да се зАпиша!
ЕЛИ, яйцата ти са много усмихнати, на моите сестра ми се изказа, че изглеждат все едно са болни  hahaha Joy после ще ги пусна, че сега тръгваме за Дунавци  Tired
АМАНИТА, аз моята помпа я строших за един месец, каквато бях цицореста и млекодайна  Joy  ooooh!

# 3
  • Мнения: 318
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ
момичета желая Ви здраве,щастие късмет,на вас и семействата Ви  Hug

 easter

пп. amanita за помпата за кърма мога да ти кажа че не е важна марката или парите,тъй като моята глезла ни искаше да суче от гърда,а на мен ми се искаше да и давам кърма поне в първите няколко месеца и си купих какви и не помпи от по 30-тина лева и нагоре,на "чико","нук" и т.н.,но се изцеждах с помпата на "нук" тип спринцовка,която си я купих в болницата за 5лв. Peace и така си изкарах до 6-тя месец  Crazy

Лека вечер  smile3524

# 4
  • Мнения: 2 657
Аманита,мисля че имам помпа.Ако не съм я изхвърлила ще ти я дам,на мен няма да ми трябва Winkще проверя днес Peace
Ели,яйцата са ти страхотни.Браво!
Иренка,все забравям да те питам душа-дали си взела гоблена?Ще си го взема тези дни,като мина да засичам у вас,ако си го взела Hug

Нашите яйца ги боядиса Люби всичките,10 боядиса Орлин,а аз нито едно Crazy

# 5
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Йо, ще съм ти благодарна ако провериш   bouquet

# 6
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
ето ги и моите "красоти", като се има предвид колко набързо ги направих, съм доволна от резултата  Mr. Green


пак се съсипа това време  Tired

# 7
  • Мнения: 318
Добро утро!!!


Я кажете вие от кога почнахте да давате на бебоците кроасанки,сухи пасти и други десертчета от този вид?
Приятен ден  Hug

# 8
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
аз и сега не му давам такива сладории, но то и аз не ям, явно затова. хапва по една хапка от суха паста най-много, от меденка и други шоколадизирани десерти, но нещо не му се нравят и никога не е ял сериозно  Peace
иначе шоколад и какао преди година не е вкусвал, то не че сега е преял  Crazy

# 9
  • Мнения: 2 910
Страхотни яйца сте боядисали, а пък аз нито едно, мама и баба ми дадоха Simple Smile
Йо, от театъра не сме се виждали с другите съфорумки и може би като дойдеш за водата още няма да е при мен гоблена, но до края на седмицата ще го имам, обикновено в неделя се срещам с тях.
Аз шоколад и какао мисля да поизчакам още поне 1г., докато дам, сухи пасти, меденки и т.н. мисля също. На първо време ще вкарам прясното и киселото мляко към менюто след месец време, за да разнообразя десертите предимно, не и като директна консумация. За кроасанките се замислих, може след някой друг месец да му предложа.

# 10
  • Мнения: 1 410
Ауууу,без малко да ви изпусна следите! WhistlingАма ей на - цопнах и аз тук.

Аманита
,имах две помпи на "Чико"- различни модели ,чисто нови.Аз такова чудо отказах да използвам този път  и затова още кърмя.А помпите ги подарих на една многодетна мама.Имала съм на "Авент"  - добре изцежда.Но няма по-добра помпа от бебето.Ако искаш  да кърмиш - ровичкай из  "кърмаческия".Там има много добре подготвени момичета за асистенти по кърмене
Аничка се сърди ,че сме седнали ....
 Laughing

# 11
  • Мнения: 318
Днес пак ще почерпя аз,моя мъж днес е рожденяк става на 28г. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Почерпете се за негово здраве  Hug




Хайде ще ставам,че трябва да се приготвям,че ще празнуваме със семействата,а довечера,ще излизаме  newsm44,най-после и аз след година и нещо домашен арест  Mr. Green

# 12
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Рони, да ти е жив и здрав мъжо и много да те радва   bouquet
И на мен ми се доизлиза  Crazy
За помпата - надявам се да не ми потрябва, но все пак трябва да имам нещо под ръка  Rolling Eyes

# 13
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
нужна си е и помпа... особено след секцио и ако бебето е мързеливо каквото беше моето...

РОНИ, честито на мъжо, да е жив и здрав и много да те слуша!!! а довечера се разцепете, имаш да наваксваш доста  Peace

мойто дете вчера на сутрешната разходка с баща си претърпя инцидент, та се прибра с цицина на челото  Crazy за сефте ни е, добре че си има много коса и дълъг бретон, та да крием контузията докато мине  hahaha Joy

# 14
  • Видин
  • Мнения: 685
Айде да се запиша и аз набързо.
Ние вече сме добре, почти няма пъпки, а тези които още седят са с корички. Отговорно мога да кажа че много леко я изкарахме. Почти не е мрънкал, не се е и чешал, само на 2 пъти.
Аманита, аз имах помпа от сестра ми, но много ми се разраняваха зърната и се цедях на ръка, много по лесно ми беше Peace

Общи условия

Активация на акаунт