Великденският празник с Дюкан е лесен - месо, яйца и всичко е кат песен - 176

  • 24 462
  • 475
  •   1
Отговори
# 60
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 238
Изчетох (диагонално) старата тема.
Момичета, мерси на всички за пожеланията.
Видях едни снимки, които не мога да подмина на Яжка и Николинчето.  newsm20 newsm20

# 61
  • Мнения: 1 483
малееее,докът изчета всичко smile3517

# 62
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 777
Добър ден от една бивша дюканка и от утре бъдеща.
Честито Въскресение Христово.
Дано ме приемате в отбора си. Днес ми беше последното кърмене /за съжаление/и още от утре започвам. С Дюкан мисля да сваля от 10 до 15 кила натрупани през бременноста. Първият път ми беше доста лесно дано и сега успешно да издържам на изкушенията.

# 63
  • Мнения: 207
Използвам  лаксит на д-р Тошков - не пише да има захар.

# 64
  • Мнения: 37
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН!
В НАШИЯ КВАРТАЛЕН МАГАЗИН ДОСТАВИХА СЛАДОЛЕД НА ФИРМА ЧИЧО ЧАРЛИ ЕООД ПЛОВДИВ С 0% МАСЛЕНОСТ
СЪСТАВ-ВОДА,МАЛТИТОЛ, ОБЕЗМАСЛЕНО МЛЯКО НА ПРАХ,МАЛТОДЕКСТРИН,ГЛЮКОЗА НА ПРАХ,ПОЛИДЕКСТРОЗА И СОРБИТОЛ
ВЪГЛЕХИДРАТИ-24 ГР
МАЗНИНИ--0,6 ГР
БЕЛТЪЧИНИ - 3 ГР
 КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ ЩЕ СТАНЕ ЛИ ЗА РЕЖИМА НИ

# 65
  • Мнения: 145
Здравейте,сладури!

Да се отчета след Велидкденската гала,поражения няма,ама аз си бях разумна,да не повярва човек!

Весито,мила,къде отиваш,пак съм пропуснала нещо важно,но знам че с каквото и да трябва да се пребориш,може да стане с позитивно мислене и вяра,а ти си толкова позитивен човек,че не се и съмнявам ,че изхода ще е благоприятен!Чакам да се появиш,и да ни зареждаш отново с положителни емоции! Hug Hug Hug Hug

Марчелка,
радвам се да те"видя"пак!Къде се загуби? Hug

Добре дошли на на новте дюкански попълнения,четете,питайте и успех!

Усмихнат ден на всички!

# 66
  • София :(
  • Мнения: 215
  dalaveras, по-добре го прескочи, има в блога рецепти за сладолед без МАЛТОДЕКСТРИН,ГЛЮКОЗА НА ПРАХ,ПОЛИДЕКСТРОЗА . Поиграй си и си направи съвсем режимен, да си хапнеш колкото искаш и когато искаш без угризения и задържане.

# 67
  • Мнения: 53
Здравейте easter  Отдавна не съм писала и може да сте ме забравили,пропуснах 2 темички и си признавам че нищо не съм чела.Откакто децата са си в къщи не ми остава много време за мен самата,но утре са пак на училище и всичко ще е по старому. 
 Тонни-бг-видях ти снимките от двореца много сте готини PeaceВчера и ние бяхме там с семейството и си прекарахме чудно,това богатство което го има в Балчик е лекарство за всяка диета,от многото ходене по каменистите патеки съм свалила 1 кг от близо 6 месечно задържане за което се радвам много вече съм 59-(задейства се най-после).Тони -ако имаш възможност и време ходи всеки ден там  Hug
Видях снимките на Яжка и Николинчето -все едно са други хора БРАВО newsm20
 Успех на всички   bouquet

# 68
  • Мнения: 33
Во истина Возкресе!
Момичета,браво на вас удържали сте фронта.
Музичка,не се коси ще им видиш сметката.Дюкан пише не може за 2 дни 2кила.
Да ви кажа аз що направих.Галата на обед,всичко беше ок до момента в който не се събудиха моите мили племеннички,те децата гладни и за следобедна закуска козунак(майка им купила некав модерен козунак с карамел и орехи)и откаде ми требва да "чопна"малко.Като се настървих леле,МИСЛИХ,МИСЛИХ и викам край ако не се укрота се удавих като власите.И измислих купих си пилешки фенери,сварих и чоплих кокали час и половина,и се укротих фанах му цаката.От сега нататък у фризеро поне един пакет пил.фенери.Сега отивам да дочета старата тема.
На новите успех  bouquet
На "старите" Hug Hug Hugей не мога без вас

Последна редакция: пн, 20 апр 2009, 18:22 от emili7497

# 69
  • Мнения: 1 731
 smile3532 smile3532 Смях се с глас ,emili7497. Joy

И аз бях подложена на голяяяяямо изкушение ,но удържах фронта. newsm03

# 70
  • София
  • Мнения: 1 590
Добро утро
всички с прегрещения вчера да си признават бързо



без думи ...
newsm43 wflag Wine Glass  Stuck Out Tongue Winking Eye

Иначе на думи "много ме бива"....

# 71
  • Мнения: 0
 PraynigТази вечер сме при кумовете , пак ще се изкушавам  Embarassed Embarassed EmbarassedМразя празниците и масите  когато съм на диета   chef  chef
Lucie ---Ти си слабичка на теб ти е простено, знам, че не си съгрешила много , само---- мъничко ----нали Hug Hug Hug Hug
Лека вечер на всички   Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Gardenia-- Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 72
  • Мнения: 30
Искам да ви се оплача,цял следобед си играх да качвам снимки  понеже не бях пускала и накрая нещо прещаках,не ми се отварят нито мойте нито други,а зарежда компютъра.Имате ли идея къде сбърках и какви съм ги свършила?Моля  ви ако може някой да ми помогне..... че си скъсах нервите.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 141
  bigdance2 easter easter easter lalalala cheers lalalala bishop cheers

Без коментар +2
newsm45 

Едит: Не съм яла козунак и дроб сърма. И вино не съм пила, защото по принцип не пия. Просто ядох много, много, много. Срам ме е. И съм пред МЦ. Може би затова, пък недоспиването от толкова много купони и ходене по гости...

Последна редакция: пн, 20 апр 2009, 19:18 от кали 08

# 74
  • Мнения: 30
В подписа ми има малко снимки преди и сега,дано да съм се справила с качването им .

Общи условия

Активация на акаунт