ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ-16

  • 20 333
  • 471
  •   1
Отговори
# 1
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
охоооо, здравейте. дано ни огрее, че аз от четене на супер диалози вече съм в объркване кое са давали, кое е плод на фантазии. супер сте момичета... абе какво стана с ники? къде изчезна?

# 2
  • Мнения: 347
здравейте на всички
поздравявам ви с Великденския хубав празник и ви желая от сърце Бог да ви пази и вас и семействата ви

и да питам за сериала дали го имаше вчера или няма смисъл да питам  Mr. Green

# 3
# 4
  • Мнения: 529
Тази вечер дано ни "огрее" да си гледаме сериалчето. Wink

# 5
# 6
  • Варна
  • Мнения: 956
Да следя и аз, че не се знае кога ще дават филма  Wink

# 7
  • Мнения: 0
И сега за всички фенове и фенки на Крис!!!
http://e.denyl.com/2006/page2.php?cID=2&mID=787
Не е ли сладур Laughing

# 8
  • Мнения: 2 131
И сега за всички фенове и фенки на Крис!!!
http://e.denyl.com/2006/page2.php?cID=2&mID=787
Не е ли сладур Laughing
На снимката с очилцата е мноооого смешен  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 0
В манекенският си период е много сладък Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 15
Привет!

Присъединявам се към вас официално!!!  Flutter Доста време скришом ви четях, но не се стърпявам да се включа. Аз също гласувах на Крис, защото Васил го нямаше  Sad 

Много ме е яд на брадърите. Мразя ги вече дори! Twisted Evil Тяхната алчност придоби доста големи размери! Просташките вметки на Кънчев са под всякаква критика, а аз бях останала с впечатлението, че е интелигент. Или пък доста му пълнят джоба за да се държи по този елементарен начин  Thinking Кога най- сетне ще свърши, че да си гледаме на спокойствие филма  Praynig

Слаш, мнооого ти е хубав подписа   Cry Дай насам и за нас един! Или кажи как да си направя като твоя! Боже, гледам ги двамцата ... и се усещам как се прехласвам.... То бива, бива красота и нежност, ама това прекрачва границата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 11
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Да следя и аз, че не се знае кога ще дават филма  Wink

Днес трябва да го дадат....за сряда  newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 5 828
Привет, момичета    bouquet

# 13
  • Мнения: 428
Цитат
Заповядайте и дано довечера да ни огрее, че като слушам коментарите за положението във ВИП-а и в сряда няма да гледаме, май!
Megelinka,какви коментари....Какво става във Випа...нещо примадоните се почувстваха позабравени и решиха да ни се понатрапят ли ooooh!  Писна ми....  Светнаха ме ,че вчера са се правили на моралистки и хрисими кравички ....Баси...Това предаване май-май стана Майленска клюкарница Sick

Дано днес да дават Забранена Любов...
 
 Къде изчезна "Мартин Константинов" Момченцето ни  в темата.....???
Ей,Ако четеш, да кажа,че липсваш.... Да не се обиди на онез коментари....Айде включвай се,моля те Hug

# 14
  • Мнения: 2 475
Хоп, и аз в новата тема! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт