Отговори
  • Мнения: 4 496
                                                          


           

                                                                   

                                                                                                 


                                                                                                   

                                      


                  

                                                                                             


Да погледнем от смешната страна Joy
ИСТОРИЯТА НА ТЕЙЛЪР

ИСТОРИЯТА НА РИЧ 1-ва част

ИСТОРИЯТА НА РИЧ - 2-ра част

ИСТОРИЯТА НА РИЧ- 3-та част




Дързост и красота-1

Дързост и красота-2

Дързост и красота-3

Дързост и красота - 4

Тема 5 - ТЕЙЛЪР Е ЖИВА!

Тема 6 - Oooops! I did it again! Или ху из дъ фадър дис тайм?

Тема 7- Тейлинатор: I`ll be back!...

Тема 8- Многострадалната Брукасита или Ooo,Champs Elysees!....

Тема 9- Дъ бест ъф ДиК тру Джинджари айс!

Тема 10- Брукаситини вълнения

Тема 11- Онче, бонче, Ничо, Бричо...

Тема 12...или "Нов младоженец- нов късмет!"

Тема 13

Тема 14

Тема 15 "Война и мир"

Тема 16 "Гордост и предразсъдъци"

Тема 17 "Шепот от отвъдното"

Тема 18 "Каквото си направиш сам..."

Тема 19 "Някой се мае и чуди с коя да е от двете съпруги"

Тема 20 "Ето ти куклите, дай си ми парцалките"

Тема 21 "От трън, та на глог..."

Тема 22 "Ези или тура? Опа, маман!"

Тема 23  "Ябълката на раздора"

Тема 24 "Сгрешил, но не решил"

Тема 25 "Ако посееш ветрове ще пожънеш бури"

Тема 26 "Лоша, лоша Брук!"




http://amourgloirebeaute.free.fr/
http://www.soap-passion.com/amour_gloire_et_beaute/
FACEBOOK
Официална страница на CBS за сериала
Официална страница на сериала
Спойлъри за епизодите в САЩ от страницата The World of The Bold and The Beautiful

От същия източник:
Подробен архив на епизодите от 2000 година до днес
Архив на по-стари епизоди
Родословно дърво
http://www.soapreichundschoen.de/index_episoden.html

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 00:32 от ♥ мис арк ♥

# 1
  • София
  • Мнения: 843
 Mr. Green ще чета

# 2
  • Мнения: 4 496
Резултатите от анкетата:

Въпрос:      Има ли Ник вина за инцидента с Хоуп?

               Да, вината е само негова. Трябваше да бъде по-внимателен   - 17 (22.7%)
               Да, но може да се случи  на всеки да се разсее за момент       - 48 (64%)
               Не                                                                                                      - 4 (5.3%)
               Не мога да преценя                                                                         - 6 (8%)

# 3
  • Мнения: X
Не е съвсем така,защото ако изключим секса,те всъщност май нищо не искат от нея...то нищо не остава.Да,уж я обичат,предлагат й брак,но ...ако беше 65-годишна без изгледи за секс,какво щеше да им даде...освен сълзи и проблеми?

# 4
  • Мнения: 400
Аз съм първи Mr. Green (горното мнение е от предната тема) Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 9 977
Поживем - увидем! А това, което си написала са някакви предположения, непочиващи на абсолютно никакви факти...досега виждаме съвсем друго.

# 6
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
В анкетата гласувах с Да..Детинска е постъпката на Бриджит Peace

# 7
  • Мнения: 4 496
В анкетата бях пропуснала лицето, потърпевшо от лъжата на Бриджет-
Същият беше добавен немедленно.

# 8
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Според мен Бриджет постъпи жестоко. Ник, може да е всякакъв, загубва второ дете. Като знаем как преживя загубата на първото, което се оказа че не е негово, можем ад си представим какво чувства когато губи собствено дете. Не вярвам да не е изпитвал нищо към Бриджит.
Аман от двойните стандарти на всички в този филм - за едни важи правилото "детето да е с бащата", а за други "по-добре да си без него и да си отгледаш детето сама" Naughty

Тейлър показа колко е несигурна в себе си. С постъхката си постави в неудобно положение и Торн и Рич - първия, защото го използва, а втория защото не му осигури спокойния и откровен разговор, от който се нуждаеше с брат си (пак според нея). И въпреки всичко, което чу, тя пак няма да го освободи, нали така newsm78

# 9
  • Мнения: 4 496
Отказва да приеме очевАдното. Някак не мога да я виня. Мисли си, че се бори за любовта на мъжа си.

# 10
  • Мнения: 400
Жестоко ли постъпи Бриджет спрямо Ник? Да
 Много ми простее тази кака NaughtyПостоянно си мисли,че света се върти около нея и трябва да си прави експерименти с всички #2gunfire Освен това изобщо не е вървежна Naughty

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 04:29 от Brooke_fan

# 11
  • България
  • Мнения: 757
Тук прифесията на Тейлър според мен няма нищо общо!Едно семейството,отношенията в него и професията нямат паралел!Да,съгласна съм с Izida,че явно обича спомена за него,но по-добре ли щеше да ви изглежда,ако не търсеше истината,пък било то и по този начин-с помоща на Торн!Все едно да кажа,че Брук като химичка трябваше отдавна да е наясно със съставките в любовта,а да не ги уцелва...Тейлър е психиатър при пациентите си,а само и единствено жена при съпруга си!Нямат нищо общо нещата /слава Богу,че ако трябваше да намесвам моята професия в живота и семейството си...ужас/

# 12
  • Мнения: 4 496
Аз казах, че обича спомена за него. Hug

Според мен има общо/пречупено през моя поглед, разбира се/. Не може да тълкуваш мислите на пациентите, които са чужди, непознати хора, , а да не разбираш /не да тълкуваш!/ какво мисли мъжа до теб. След като има нещо, което Рич явно не иска да признае пред Т, то последната трябва да се усети, че нещо в любовта и семейството им куца. А думите към Торн, че Т.  после няма да иска той да каже какво са говорили с Рич, си бяха чиста манипулация с цел разговорът поне от негова страна да бъде проведен спокойно, без притеснение. Тейлър разчиташе, че Рич ще се отпусне пред брат си, но целта всъщност е Тейлър да разбере истината, защото лично на Торн тя не му е нужна. Защо ще караш някой да говори с някого щом уж не искаш да разбереш какво е казал въпросният?  За да имаме шпионин в храстите, който е знаел, че ще се скрие там, за да чуе всичко, а Торн в същото време да е спокоен, че няма да се налага да разкаже разговора.

И аз се радвам, че не ми се налага да намесва професията си вкъщи... Joy

Вели, удоволствие е да се води диалог с теб!  bouquet

# 13
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
♥ мис арк ♥ e написала общо взето това, което и аз смятах да пиша. Simple Smile Това, че Тейлър е психиатър е още един коз в ръцете и , за да може по-лесно да се справя с мъжа си и чувствата му Peace
От друга страна понякога е много по-лесно да прозреш сърцевината на чуждите проблеми, точно, защото си външен и безпристрастен. Доста често емоциите свързани с личните проблеми така те оплитат, че е доста трудно, изсиква се много сила, да се извисиш над и да погледнеш на проблема с нужната обективност. При Тейлър даже и това не мога да вземе в предвид, защото тя се държи така сякаш хал хабер си няма от прилагането на психологията в действие.. Rolling Eyes На думи говори, за психиатрични сексуални разстройства, за похвати за лесно душевно разкриване на Ридж, а на практика "Съжалявам, че аз ще съм причината това малко момиченце да остане без баща, но какво да направя, искам си съпруга" (нищо, че си била разделена цели 8-10 год със същия този съпруг..и на нея най-много трябва да и е ясно, че събирането след толкова години може да не е най-добрата идея) и пак на практика - крием се зад храстите, чуваме нещо, което не ни изнася и караме съпруга си да се чувства като плюнка излизайки иззад същите тези храсти с обляно в сълзи лице Rolling Eyes
Дори за този разтеглен във времето сценарий Тейлър проявява голямо нетърпение. Самата тя каза вчера "Дадох ти седмици". Как иска да обърне взаимоотношения градени с години само за няколко седмици? Rolling Eyes Какво прави Тейлър с Ридж? "Върнах се, за да бъда с теб, с нашето семейство, преживях толкова много, но се борих и се върнах. А ти какво правиш? Не оценяваш трудностите, през които съм преминала, не оценяваш това, което сме имали. Що за любящ мъж прави това?" Притиска го, притиска го и пак..Кой мъж ще остане при жена, която му напомня по един или друг начин, колко нещастна я прави, как не се справя със ситуацията, как едва ли не е достоен за нейното благословено завръщане  Crazy
И хайде да си го кажем - Тейлър иска невъзможното от Ридж. Как да стане? Как да забрави някой, който обича?

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 09:53 от Izida

# 14
  • България
  • Мнения: 757
Аз казах, че обича спомена за него. Hug

Според мен има общо/пречупено през моя поглед, разбира се/. Не може да тълкуваш мислите на пациентите, които са чужди, непознати хора, , а да не разбираш /не да тълкуваш!/ какво мисли мъжа до теб. След като има нещо, което Рич явно не иска да признае пред Т, то последната трябва да се усети, че нещо в любовта и семейството им куца. А думите към Торн, че Т.  после няма да иска той да каже какво са говорили с Рич, си бяха чиста манипулация с цел разговорът поне от негова страна да бъде проведен спокойно, без притеснение. Тейлър разчиташе, че Рич ще се отпусне пред брат си, но целта всъщност е Тейлър да разбере истината, защото лично на Торн тя не му е нужна. Защо ще караш някой да говори с някого щом уж не искаш да разбереш какво е казал въпросният?  За да имаме шпионин в храстите, който е знаел, че ще се скрие там, за да чуе всичко, а Торн в същото време да е спокоен, че няма да се налага да разкаже разговора.

И аз се радвам, че не ми се налага да намесва професията си вкъщи... Joy

Вели, удоволствие е да се води диалог с теб!  bouquet


Ти ли беше слънце,извинявай!Понеже го прочетох от предишната тема,та съм се объркала кой го написа  bouquet  bouquet  bouquetИ аз също съм на мнение,че трябваше да се усети много преди това,че нещо в брака им не е като трябва!Мисълта ми е,че потърси истината,макар и доста късно!При все,че се разбиха две семейства-това на Брук и Рич и вече явно и нейното с Рич!Но наистина и правя евалава,за това,че му каза какво мисли!!!
Izi,докато пишех видях и твоя пост,и да,и тук ще се съглася,че времето през което я е нямало е заличило по-голяма част от чувствата им,но къде е мястото на Рич в ситуацията?Хубаво-тя го кара да се чувства като плюнка,а той като какво я кара да се чувства?И защо да иска невъзможното от него?Толкова ли му е трудно да реши?Вече никой не се меси в живота му,има свободна воля,а и не е вече младо момче и настоящ плейбой...Хубаво,обича Брук,ами какво още се чуди питам аз...Явно любовта му не е чак толкова голяма-нито към Тейлър,нито към Брук...И за финал на поста си ще кажа само,че е един голям смотльо с големи претенции и малко мозък  Mr. Green
Вижте Попай като глътне малко спанак какви ги върши-ни вятър,ни буря го събарят  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт