Национална среща на ЯНУАРЧЕТА 2008

  • 5 959
  • 180
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА ЯНУАРЧЕТА 2008:
1 - 3 МАЙ, ХОТЕЛ ЛЕСОПАРКА, ВЕЛИКО ТЪРНОВО


Сайт на хотела

# 1
  • Мнения: 2 136
Аз да се запиша първа. Чакам с нетърпение да дойде време да се видим. А преди няколко дни сънувах една поляна с много дечица на нея.

# 2
  • Мнения: 332
ЦОП  Mr. Green
Аз вече се оглеждам какво ще взимаме като багаж, пусто нетърпение  hahaha

# 3
  • София
  • Мнения: 324
Буф

# 4
  • Мнения: 135
И аз нямам търпение да идва другата седмица.

Последно предварително меню ще уточняваме ли или всеки на свободна консумация?Аз съм без претенции,каквото реши мнозинството.

# 5
  • Мнения: 76
Здравейте мами,

за съжаление и ние няма да можем да дойдем на срещата поради други ангажименти.  Пожелавам ви много весело да си изкарате и страхотно време.  Живот и здраве някой друг път, някъде другаде ще се пресекат пътищата ни.   Hug

# 6
  • Мнения: 6 274
Да се запиша и аз...
Гледам, че все по-малко оставаме....  Crossing Arms
Ама пък ще си изкараме супер, сигурна съм... Party
Аз май няма да искам готово меню, не знам...  Thinking
Кой ще иска ?
И нещо друго - ако Стели има свободно време, защо не обобщим кой ще идва, с колко деца и мъже ( hahaha хахахаха)
и т.н. ?  Peace

# 7
  • Мнения: 135
Джули,след малко ще имаш обобщената информация.

Йована,съжалявам че няма да може да се запознаем.

П.С Обобщената информация

Мисля,че засега отказалите са Пипи,Йована,Микки,Усмивка и Зимна приказка.Ако има още желаещи може да се присъединят на тяхно място.

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 11:13 от Стелли

# 8
  • Мнения: 377
Привет, привет!
На фона на толкова отказали се ще приемете ли една присъединила се в последния момент мама? Ние ще дойдем за една вечер, но незнам още на 1 или на 2 ще е. Зависи от Аничката 86 и нейната половинка, които също ще останат за една вечер. Но нека тя самата да се включи и да каже, да не се обаждам аз като черна станция  Wink
Иначе нямам търпение да дойде 1 и да Ви видя всички накуп!

# 9
  • Мнения: 6 274
Стелли, благодаря ти...  Hug
И какво стана сега ?
Само аз ли съм с повече от 2 нощувки ?
 newsm78

П.С. Никитали, Аничка, ще се радвам да се запознаем...  Hug

# 10
  • Мнения: 145
Хайде и аз да се разпиша тук.  Както Никитали е писала, ще идваме живот и здраве.
Само трябва да решим кога, с една нощувка, че половинчо е на работа и само 1-2 дни е свободен.
Предполагам, че до ден-два ще ви отговоря.
И аз нямам търпение да се запознаем  Grinning и се надявам, че ще си изкараме много приятно.

# 11
  • Мнения: 18
запис та да следя инфото  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 135
Аничка,Никитали може да се разберете с някои от отказалите се да им преведете на тях парите за нощувката,тъкмо няма да си загубят капарото.

# 13
  • Мнения: 4 753
Само аз ли съм с повече от 2 нощувки ?   newsm78

Не си само ти...   Whistling 

# 14
  • Мнения: 145
Аничка,Никитали може да се разберете с някои от отказалите се да им преведете на тях парите за нощувката,тъкмо няма да си загубят капарото.

Разбира се!
 Аз ще ползваям двойна стая, двама възрастни сме, а Дани ще спи в кошарата.

Общи условия

Активация на акаунт