Магребски фатални дами, за 13-ти път събрани!

  • 19 761
  • 291
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Това е тема за Бъгарската жена, как сви си тя Магребска звезда!

Неомъжените дами по хиджаб си изберете,
 и за сватба се стъкмете.
А магребските съпруги
 и приятелките други
 ще зарадваме с блага вест -
гости да са ни за наша чест!!



Влюбените долу да отседнат, а гостите - на маса да приседнат!


Добре дошли!

Старите теми:

   

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 07:21 от Eye of Ra

# 1
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Гутен Сабахлееееееен, Фарашкитееееееееееееееееееее Hug
Първа ли съм този пъъъъъъъъъъъъъъъъъъъът newsm78
ОЧЕНЦЕЕЕЕЕ Hug много убавичка темичка ама многоооооо  bouquet
Голечи красотиииииии!!!


Хайде на закускатаааааа
In Dream  bouquet- Душко то пословицата далече от отчите, далече от сърцето е валидна за тези които не обичат на 100%. Ти сама си се уверила, че това даже ви е и засилило чуствата. Това е точното изпитание!!!
ДАЛЧЕ Hugтя снахичката ми съпругата на братчето ми и тя така като тебе и все ми се оплаква от болки във гърба заради красотите които носи.
ФАЙМА Hugей на стари години може и шаферка да стана, че аз все затова говоря. Браво на момчето ти-наистина е страхотен Човек!!!
Момичета понеже много бързам тази сутрин няма да мога да ви спомена една по една, простете ми. Но да кажа, че винаги съм се възмущавала от такива жени които като са отхвърлени продължават да се натискат при положение, че обекта им вече е зает.
Нямат ли достойнство тези хора, нинам newsm78 Аз се срамувам заради такива хора. И за съм била отгвърлена но си вдигнах гордо главата и отминах. После ми се молиха ама то като се счупи нещо във тебе за какво да се връщаш. После Дедко Божко ми прати Бате ви Пират.
Хади, че ще хвърча по физиотерапии и сутринта и следобяда, трябва да купя ориз и копър да приготвя сърмичките за Батко ви. Че и да ходя да правя скандал на преподавателктата ми дето уж ми рефрешва английския- накрая аз сама ще си го свърша ама аз добрина да направя да и влезе някой лев, Ако съм на кеф ще ви разправям, че не обичам да ви товаря със глупави проблеми но мене бяха ме извадили от релси, че беше включена и голяма доза наглост.
Лек и спорен ден Сладурки Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 08:09 от DELTA_DELTA

# 2
  • Мнения: 100
Eй, Делтааа, добре дошла и благодаря Grinning !! Първа си този път!
Едно късметче ти е наградата  Mr. Green

  Heart Eyes

Далка, понякога "конкуренцията", или т.нар. бивша, е добър стимул за връзката. Искам да кажа, че щом е бивша, ИМА ЗА КАКВО да е бивша. А ревността малко или много подсилва и любовта, иначе пък много рутинно...  Crazy
За работата, ако имам новини - ще кажа, подадох на няколко места, за сега нищо. В България има и друга особеност - ако имаш образование, и кандидатстваш за позиция, за която не се изисква такова - не те взимат. Същото става и при мен - не бива да споменавам доктората ми се струва, защото на 2 места вече ми казаха, "Вие с това образование щом си намерите работа в университета или по специалността, ще ни изоставите, и ние отново трябва да си търсим човек!"  Rolling Eyes 

Жълтурче, кофти е този грип. Уж казаха, че е само в Мексико и Америка.  newsm78

Дидонка, Марси  Hug  Hug

Преди да зачезна и аз, искам да "подканя" Белла, Лина и другите момичета, които отдавна не са писали - заповядайте в 13-тата фатално - сватбена темичка, пък дано на нас и на останалите "моми" да ни е на късмет!!  Mr. Green Heart Eyes
Липсвате!

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 08:19 от Eye of Ra

# 3
  • София
  • Мнения: 3 778
Пу аз съм втора  Party
събота и неделя спах като заклана и не съм ви чела, ама ето на нова седмица, работа и съм на бойна нога  Whistling
Оченце, какви красоти си избрала приказка   bouquet Аз си харесах таз` рокла` мисля добре ще ми седи бялото  Mr. Green
Близнаци, честит имен ден на татко ти с малко закъснение   bouquet Да е жив и здрав и с много радост да си носи името
Добре дошла и на In dreams май не съм те виждала преди, ама при нас е сладка раздумка
Девойки много се притеснявам за моя момък с този свински грип  Sad той както се предполага свинско не вкусва, обаче болестта се предава от човек на човек, а в неговото "село" вече има 10 заразени, пуф че гадна работа е това направо ужас  Rolling Eyes

# 4
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ОЧЕНЦЕЕЕЕ Hug
Освен жълтичко обичам много и розовко барабар със перлите.  Обожавам перли Hug Благодаря тиииииииииииии  bouquet
Бееееегам сегаааааааааааааааааааааа

# 5
  • Мнения: 3 804


Добро утро.И аз като Кадафи да си донеса палатката-и в бонус един ерген за неомъжените  Grinning

# 6
  • Мнения: 90

Далка, понякога "конкуренцията", или т.нар. бивша, е добър стимул за връзката. Искам да кажа, че щом е бивша, ИМА ЗА КАКВО да е бивша. А ревността малко или много подсилва и любовта, иначе пък много рутинно...  Crazy

А с това ич не съм съгласна  Naughty,няма ли доверие в една връзка се стига до провал ,тръгне ли да се дебне и ревнува за "стимул"-се стига до интриги ,има много по хубави начини действаЩи ,за да се стимилулира любовта

Оченце успех в търсенето на работа  Peace

Мале Далке изчетах и твоите Одисеи с бившата  #Crazy,ама тя е била много болно съЩество ,ти да раждаш ,тя да възпитава  #Crazy,ама тя предлагаше да си оставиш детето ,какво ? Боже болни мозъци колкото искаш ,ама и той е за бой Другарият ,както хубаво знае да се оправя ,можеше набързо да я праждоса ,важното е вече минало  Hug
Радвам се ,че Невена е добре ,прати и поздрави и да пише  Hug

Жълтурче тоя грип е като пилешкия (навремето) предава се по аерен път ,тоест при контакт на човека със заразено прасе и така нататък  по веригата .Казаха ,че в Мексико едва ли не стопаните живеели с прасетата на едно в къЩтите си  и затова такава близост не се препоръчва и така и тръгват заразите от животните към човека .Инъче в повечето случаи тоя грип при прасето минава за 48 часа ,тоест организмът му се преборва с него(има обичайните симптоми като при човека висока температура,хрема и тн).Преди време така беше и в Китай даваха ги как живеят на едно с кокошките си ,ами не може трябва да има някакви там мерки за сигурност и норми .Твоето момче да се пази много и да си мие ръцете много ,дръж ни в течение  Praynig

# 7
  • Мнения: 110
Хоп-троп и аз в новата темичка. smile3539
Оченце,  bouquet благодарности за труда и визията, както винаги чудесен резултат. baloni
 Мързел, ида, ида, pletka ама младежа не го ща.  Wink
Преотстъпвам го на желаещите.  Peace

 Интересно ми е да прочета за предишните на половинките ви. kaffeetrmker_2
Ние се 'намерихме' свободни и за щастие не сме имали подобни проблеми. Praynig
Но все си мисля, че това зависи изцяло от хората (разбира се, че има изключения). Категоричният отказ да си с някой дава резултат. Peace
Тежко, трудно, но се разбира и приема.  Rolling Eyes
Недоизказаните думи и намерения, оставящи дори и минимална надежда водят до такива неприятни случки. Crossing Arms
Желанието да си ''в два чифта обувки'', както обичат да се изразяват тук и да се чудиш в кой от двата изгодата ще ти е по-голяма, карат и 'главният герой' да се колебае. Thinking
Далка, ще си позволя да използвам като пример споделеното от теб.
''Ей Това е Когато ЕДна ЖЕНА изперка.....''- аз си мисля, че се е 'докарала' до това положение защото е обичала и заради разбитите надежди, давани и по време на връзката.  Peace
Май не ти е била тя проблема, не само на теб- по принцип в такива ситуации, а нерешителността на другаря ти и това, че си е допуснал нещата да излязат извън контрол, позволявайки това развитие на нещата. Държал е в несигурност две жени, докато си подреди приоритетите. Съжалявам само, че е трябвало да минаваш всичко това и то бременна, но.... какво ли не се прави в името на любовта... Май тя оправдава всичко, дори и най-болезненото...
''Трудно е,оаче когато си отхвърлен да намериш Себе си....трудно е!''
Много хубаво си го казала и положителното в това е, че когато изтрезнее човек се взима в ръце, макар и късно. Hug
А, Шеки преди мен го е казала в прав текст.  Laughing
И аз се радвам, че Невена е добре.  Hug
Представям си какво означава за нея, а и за всички домакини 'навън' липсата на компютър.  Rolling Eyes
Дано се разреши скоро този проблем и започне да се разписва.  Praynig
Жълтурче, надявам се притесненията ти да са напразни.  Praynig  Peace

# 8
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
запис с добро утро, кога я изписахме ей! ра, браво, кака! машалла! айде с хубави вести и усмивки!
ами ,добре прави кадафи, и аз искам палатка, но с тоалетна, стискам тука като нам си какво! долу заклю4ено свеки излязла, горе, майсторите са баш в секцията и де факто ,от атрибута е останало бидето, ама на свеж въздух и все едно си на площада!
ударете една дуа за мене, отивам да се боря с инстанции, ако се оправя ще по4ерпя! bowuu  chef
алби, бедуинът изглежда добре, я не го давай!  Naughty
не знам вие как го разбирате подобно шикалкавене при  хората, особено пък оправданията,4е страни4ните връзки оправяли рутината в брака или връзката! аз съм против и временните раздели, които с е практикуват, тръгне ли се да се свиква с подобни прийоми, се стига до загасване на 4увства и се правят нови забивки или нови оправдания излизат на хоризонта!!

# 9
  • Мнения: 110
алби, бедуинът изглежда добре, я не го давай!  Naughty

 То никoй не е казал, Naughty че е лош, но колкото по-малко изкушения- толкова по-добре.  Laughing
''Плакненето на окото''... в такава близост мъти главата, Joy  а аз на два стана не съм научена да плета.  Peace
Виж, ако бях свободна- директно до него се залепям и тежко на тази, #2gunfire която реши да се настани в близост.  Joy
Напълно съгласна с написаното по-долу.  Peace
Няма сиво- има или бяло или черно.  bowuu
Стискаме палци и чакаме добри новини. fingerscrossed
И аз изчезвам, че закъснях днес.  Whistling

# 10
  • Мнения: 90
не знам вие как го разбирате подобно шикалкавене при  хората, особено пък оправданията,4е страни4ните връзки оправяли рутината в брака или връзката! аз съм против и временните раздели, които с е практикуват, тръгне ли се да се свиква с подобни прийоми, се стига до загасване на 4увства и се правят нови забивки или нови оправдания излизат на хоризонта!!

Марси понякога временната раздяла дава възможност да ти се избистри мозъка ,да почувстваш лиспа и така нататък ,пък може и ниЩо от горе написаното да не се случи тогава е ясно ,че няма липса ,няма чувства вече и хората се разделят .А и извънбрачните връзки си имат своите плюсови и минуси ,зависи много от ситуацията .Незнам дали Ще ми се случи ,никога не казвам никога ,Щот незнам накъде Ще ме завърти живота  Peace

# 11
Оченце на Ра-много благодаря за новата темичка


Нещо се оматах аз-взех че се разписах в Старата...карай!


ПРекрасна темика  Hug  bouquet

Успешен ден на Всички   bouquet


Очнце на  Ра- 
Браво и Благодарно   за хубавата  Темичка

Ами,момичета аз малко съжалих  после че разказах...не заради Себе си!-аз от никой нищо не съм вела и няма от какво д се притеснявам,но защото е точно някак си Манталитета и начина на Мислене на магребинеца-емигрант.
Въпроснта Дама-Алби е 100процента права.....тази Дама е направила доооооооста неща за Другаря,за семейството му-имаше нещо подобно вече-сподели го Белла...дълго е била Омагьосвана с приказки. Покрай нея-скришно...е имало и мого други-по млади! Ня е затваряла очи....защото е минавало-не е било за плъв път!Ей,така си мислеше че и с мен ще е такава работата... Още повече,че Фамилито е било на ясно за нея,за възрастта и,за това че е Поддръжка...
С две Думи- Живот на Младия магребинец,дошъл на Запад-жени,алкохол,ламтене за пари......НО!Наближи ли 40години-нещо му бръмва в главата....хормон ли?!-не знам....но се започва един Блян по Дом,по Семейство....и Приоритетите се преподреждат!И тогава -от торбата се вади НАЙ-подходящата....
Още не мога да му се начудя на Другаря,защо избра пък точно мен-щеше да живее по-спокойно и може би щастливо с магребинка!
Но-то си е Мактуб.....Та,като се подреждат тези приоритети-НЯМА Компромиси......изведнъж стават много принципни,много честни и чисти! Вълчета в овчи кожи.....
Това го наблюдавам вече четири години тук!!!!Все едно и също е.....Живот без спирачки,без никакви ограничения....и после-след като се появи детето-Коренна промяна.Говоря за магребинци,дошли оттам...Това са моите впечатления-нищо повече!
АЗ имам по-широко виждане за нещата....На мен един това ми харесва-често!Защото  мисля,че конкретно-мъж от магреба Трябва да е имал контакти Преди.....да е наясно. Мисля,че -конкретно за тези из Европа- че им е Слаб Ангела.....шарат им Очите.Та-да си ги изплакнат на млади години...и очите и ръцете...
Това е лично мнение....
Разбира се -при всяка от нас е различно....Но на мен ми харесва томно това,че НЕ съм арабка и...мога Също да му покажа вратата....и да Пожелая по-млад....Точно тази мисъл един магребинец ,живеещ  с европейка-го побърква...но !И стреска.
Оттук вече-всичко си е въпрос на доверие,любов и уважение....
Ако ги няма тези неща-смисъл просто Няма

Марси-успех!
Жълтурче-и тук е някакъв голм страх с тоя Свински грип....Не е за подценяване-въздушно капков ....ох

# 12
  • Мнения: 110
Далка, аз искам да ти се извиня ако по някакъв начин съм те засегнала с онова, което казах.  Rolling Eyes  Hug  Praynig
Намеренията ми не са били изобщо такива.  Stop
Просто разказаното от теб ме накара да се размисля над подобни ситуации изобщо, а не в частност и си поразсъждавах на глас пред вас.  Hug
Но пак казвам- принципно по темата, не с различна цел.  bouquet

Мисля,че -конкретно за тези из Европа- че им е Слаб Ангела.....шарат им Очите.
Абсолютно съгласна!  bowuu
И не само тукашните, а всички.  Peace
Тези в Европа могат да го правят свободно без притеснения и ограничения.  Naughty
Най-забавно ми е, когато същите озъртайки се  Laughing ми говорят за принципите на мюсюлманина и за това какво трябва жената да прави, за да не привлича внимание и да дразни излишно мъжа си.  hahaha

# 13
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
алби, ела ги виж мамините как са накацали по дуваритеи кафенетата! ако разбираш френски гледай фелаг, ще си окапеш от смях !той ми държи настроението при реални слу4ки! днес то4но ми е ден на лактите и блъскането ,ама и бързам ,а ония  как се мотат като мухи без глави! един ме сбута с лакът, яд ме беше ,4е съм си у4тива и не си оставих моя лакът да му го върне! целта май беше бюста ми ,ама не го огря!
не само гледат ,падат  им о4ите, 4ак ги събирам по цвят и вид! Whistlingто даже минава по разваления телефон ,ето жената на този, виж какви ..., което си избереш!днес то4но това 4ух зад гърба си, жената на мъжа ми! брех, отде пък и сульо ве4е ме запозна! а в събота една кола намаля и запо4ва един да ми маха, аз се пуля,но любезна и се мъ4а на сър4 да изкарам от харда някакво инфо за този! newsm78 питах си дискретно и той каза,4е е приятел на моя, извиних се ,4е от първия момент не съм го познала,но с о4ила и в кола -трудно се разпознава 4овек!
днес с моя отиваме за документите, не стана засега нищо, но срещаме един и моят после ме пита-нали го познаваш, аз върти ми се да кажа да ,ама откъде- абе той идвал с ш?фа му! светна ми лампи4ката! обясних на моя,4е спазвам нормата да не се зазяпвам по 4ужди мъже, 4е да не ми светне 4ервена лампа! той се хили, да ти дам по-силни о4ила за навън, така хем далеко-хем като на един нос ще съм ги виждала! представям си аз с бинокъл!

# 14
  • Мнения: 100

Далка, понякога "конкуренцията", или т.нар. бивша, е добър стимул за връзката. Искам да кажа, че щом е бивша, ИМА ЗА КАКВО да е бивша. А ревността малко или много подсилва и любовта, иначе пък много рутинно...  Crazy

А с това ич не съм съгласна  Naughty,няма ли доверие в една връзка се стига до провал ,тръгне ли да се дебне и ревнува за "стимул"-се стига до интриги ,има много по хубави начини действаЩи ,за да се стимилулира любовта


Чакай малко, никой не говори за умишлено дразнене на партньора. И аз предпочитам сигурността и доверието, естествено. Но при една такава ситуация, независеща от теб, единственото което можеш да направиш е да извлечеш ползата, или да си стровиш нервите...
Е, аз се опитах да видя положителното...  Peace

И в тон с това - Файма,  Hug Hug  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт