Магребски фатални дами, за 13-ти път събрани!

  • 19 762
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
Привет Мили ми Магребинки

Коя магребинка ще отвори Новата Тема?
Нека до вечертта да напише,че да знаем...
Не бива да пресрочим 20лист докато се уточним-правилата са ,за да се спзват!


Алби-снощи много исках да ти пиша за това Чудсно решение на италианците-.....ама те серионо ли мислят да направят това с лекарите?! newsm78 А върви му хвани края тогава...и на туберколозата и на хепатита....
Много се препирах тук аз с моята стара  педиатърка,ащото отказваше да ми ваксинира детето за туерколза.От нам си коя година във Францата нямало туберколоза....бре!Изследваха и регистрираха ...всички и всичко!Мноого ме съмнява!
Петедет пъти  и обясних,че туй дете ще ътува-в българия,в Алжир...а в тези страни си е задължителна ваксинацията...
Кара ме да пиша писменна молба ,да чакам да ми разрешат.....смених я тая педиатърка!-ама и нерви изхабих!

Цеце,Дидонче-благодаря много за ОК Такситата-вкарах си номерата   bouquet Аз ще дойда У Дома в края на Юли с Другаря-ама той за малко ще бъде....първо идване ще му е!Ама искал да види къде ми била къщата,да знаел!Добре Дошъл-в Пловдив тооочно на центъра има хубава джамия-да види,че хич не ми е тооолкова Чуден иЧужд неговия Свят-от години по моя край си живеят и християни и мюсюлман-и и дори В Трудните времена пак не успяха да насадат омраза и неприязън между обикновенните хора!

Цеце-миличка,не пий от тяхната вода!Не че не е чиста,ама...е различна!Купувай си минерална.Представям си какво ти е!Катотеб и аз в едо с хубавите преивявания там,като ме пипна нещо ....чревно-от жегата ли newsm78 и направо се свърших.....остави,ами където ида на гости и почват-Кули,куи,кули...а аз едва седа на задните си части...Кошмар пълен!на всичко отгоре и режим на водата имаше тогава! Накрая и Раян го хвана.....ТОВА Е! Като не сме пътували-и т като мен сигурно за пръв  път напусна Европа...нямаме тренинг да се промня организма....Не  се притеснявай!Стискай зъби-те ,хората се опитват ПО Силите си да ти Угодят-сигурна съм...Всичко ще  е наред..не мисли негативно!  bouquet


Момичета гледахте ли Евовизията снощи....
ЕЕЕЕЕ Бравос на руснаците-то беше супер шоу...
Много ми харесаха еврейските момичета...а туркините-малиииии.....много топло! Като Шакира обаче ....наподобяваха
Шеки-ти гледа ли ?Белгийците веднага си е номенираха с 12 точки
Азърбайджанците с Араш просто Нямаше начин да не спечелят-но чак третото място...Има нещо в тоя мъж-не е красавец,ама е магнетичен някак
А победата си е ЧИСТО за норвежците.....
Цял Ден си тананикам тяхната пеен...
А дали е има вече в Ю Туб...я?!

ЕТо яяяяяяяяяяя-ух Сладура  bouquet
http://www.youtube.com/watch?v=axHX9xwpx1g&feature=related
Eurovision 2009 Norway Final Winner Norway Alexander Rybak Fairytale video

исках даВи ракажа още нещо...ама ще си го запазя за Новата Темичка


# 286
  • Мнения: 90
Далка и тук от много години не е във ваксинационния календар ваксината за туберколозата ,тъй като е неработеЩа ,повечето резултите на Манту показваха ,че все едно детето не е ваксинирано ,тоест няма антитела среЩу болестта ,та затова и я спряха .Твоята педиатърка правилно е постъпила ,заЩото престави си ти я беше сложила и утре ти с това отидеш и подадеш жалба ,че ти е сложила ваксина която министерството на здравеопазването е отменила ,нали Ще и съсипеш и кариерата и животеца ,да не е луда да си слага въжето на врата .Дори и да пътува детето за България и Алжир и ако Щеш и в Танзания никъде не е писано или е практика да се ваксинирва за  туберколоза ...Тези държави които все оЩе ваксинирват ,просто не са еволюирали достатъчно в медицината ,за да я отменят и не правят решерш и си карат по стару му.Ето ти линк пътеводител за пътника и ваксинациите преди пътуване http://www.vaccinations-voyages.com/

За евровизион много ми харесаха израелките ,маа то глас то ,чудо и едната от тях има българска жилка Мира ,която е прекрасна просто ,толкова нежно и красиво момиче не бях виждало скоро време .Възхитена съм просто .Българчето яко се изложи ,ама то никъкъв глас нямаше това момче ,кой го прати там да се излага ,язък ...Германчето Алекс ми харесаха .Румънката даже беше страшно изгрива и направи шоу.

Цецифило ,а не можеш ли да родиш в Алжир при него хем да сте си двамата пък и вече омъжена не би трябвало да имаш проблема там с престоя .Ех ,че трудно е така ,бъди силна най-вече  Hug  bouquet

Алба Ще пусне новата тема ,поне така разбрах

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 16:51 от Shakira26

# 287
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ШАКИРЧЕ Hug
Аз много харесвам мъжове дето се грижат за себе си, моите са такива. Но ми е много особенно като видя мъж със скубани вежди. Не ги съдя но им седят изкуствено. Моите и двамата са Калдаръм Кокони и аз се радвам, че не са някои миризливковци. Може неправилно да съм се изразила и ти да не си ме разбрала-извинява се Embarassed
Ин Дреамс Hug
беше ме помолила да ти кажа как се шаткат картинките Simple Smile затова питах дали съм се справила със обясненията или съм изтървала нещо.
Хайде Фарашките и Фарашко да ви е сладкУУУУУ Hug

# 288
Шеки-много интересно е това,което си дала  bouquet Благодаря
обясняваше ми педиатърката точно това,което и ти...ама аз по Скайпа поддължам връзка с педиатърката на децата от Бг.Та тя ме посъветва-да настоявам....ако ли не-като си дойда  Бг тя ще му сложи.За България било така-задължително...и аз какво ли разбирам-просто се притесних,разпитах насам-натам....всички деца ,около мен имаха....и така написах и молбата.Но педиатърката е смених за друго.....той-Другаря е смени-обиди го нещо....дълга история ooooh!

Шеки-А коя е тази израелка с българския корен?!Ти много ме заинтерисува...да не е тази красивата с дългата къдрава коса?!
И мен ме впечатлиха.....арменките-също и направиха впечатление
Охххх-все забравям да ти отговаря за Дисно-едва тази година отидох с една приятелка,че имаше тя билети.Ние двете мног се впечатлихме-киправко,интересно...ама децата хич не се впечатлиха-а дори реваха.ТАМ е за по-големички дечица-които не се страхувата от въртележките ,от големите кукли...Раян изцирика от ужас като се  прближи  при него Мки Мус...


Делтичка- мерси за ароматното кафенце  bouquet Тук пак вали и е сиво-като ти видях почерпката и се заилих към кухнята за едно Нес

Алби-Успех с новата темчка.Предварително Мерси за Куража и  Труда- убедена съм че резултата ще е на ниво   bouquet Hug

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 18:13 от Dala Ruadi

# 289
  • Мнения: 3 804
Дала не,с къдравата е еврейката,с другата Мира е бг корен-тя и има нашенски черти

На моите също им е правено БЦЖ-на голямата и малката в БГ,на Сами тук -защото заради кръвопреливането в БГ не и правиха имунизации-та нейнте започнаха с 6 месеца закъснение.

сабинка-чрд на майка ти   bouquet  bouquet  bouquet

# 290
  • София
  • Мнения: 3 789
Привет момичета,
нямах много влизан във форума тези дни, ама не мога да пропусна голямата новина

Поздравление за момиченцето Дидонка   bouquet  bouquet  bouquet Желая ти една прекрасна госпожица с чаровни очи и приказна усмивка

Близначе, честит рожден ден и на майка ти   bouquet Да е жива и здрава!

аз се мъча с отглеждането на един лимон и днес цял ден рових, четох в интернет как да се справя с развъждането на лимончета по нашите ширини  newsm78 ако има градинарки сред вас да помагат  Mr. Green
иначе от скука съм се заела да влизам във форма, всеки ден тичам като лудите в парка по 40 минути  Rolling Eyes направо имам чувство, че земята се тресе след мен, ама може това да е тайната на перфектната фигура

Шаки, и аз чух израелката как пее - аз разбрах, че майка й е българка, баща й палестинец, а всички в куп живеят в Израел - много готино момиче и песента й беше страхотна . На мен и португалската песен ми хареса, но певицата нещо си беше объркала дрехите  Whistling

# 291
  • Мнения: 110
Дами, добър вечер,     bouquet

Заповядайте в новата тема. Hug
Надявам се да съм се справила долу-горе като за първи път. Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=397413.0

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 20:30 от Alba76

Общи условия

Активация на акаунт