Mагребски дами, все така фатални- за 14 път

  • 13 498
  • 302
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110
                                 
Добре дошли на всички приятели на Магреба и арабската култура
         

           
Диети забравете, за сладки приказки се пригответе и при нас се настанете

Имаме си албум, паролата за който се получава след подробно представяне и участие поне в две теми

Предишните ни теми:
     

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 21:40 от Alba76

# 1
  • Мнения: 3 804
първа  Grinning

алба браво ,справила си се идеално   bouquet



От мен кафето и фурмите .

АЛБА-а старите теми не виждам newsm78

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 20:38 от мързел

# 2
  • Egypt
  • Мнения: 132
Не можах да се цопна първа, хем колко дебнах Laughing
Днес ходихме на вилата на една приятелка, да берем череши, но нямаше ни череши, ни нищо, явно е ударил град Sad  Поне си прекарахме чудесно, малко релакс и чист въздух. Сега се чувствам все едно съм копала.
Приложих снимки в албума.

# 3
Третаааааааааааааа
тра-лалааааа


Алби-прекрасна цветна и топла тема   bouquet  bouquet  bouquet
Мерси Hug

Фаима-отивам в албумчето
Аз нали съм и шматка-патка...забравих и още дори на Близачето не съм видяла и новите колелета...и на Алби-новото от Рим.Забравих!Пуффф,то от нерви някой път ще забравя и да дишам
Ще ги превъртя всички...за по-сигурно за нещо ново

БЕЛБЕЙЧЕ-дай снимки на бебока....
Айде че  ми  е по-нашенско любопитно Hug  bouquet

Мързел-кликнах на ТЕ....ухххх-кукли са ТЕ.Да са тЖиви и Здрави.Виж на Даяна как и ходи дълга косичка с плитка

# 4
  • София
  • Мнения: 3 778
и аз, и аз тук  Whistling последна в старата тема и на първата страничка на новата
момичета, няма ли да идвате лятото към България да направим една среща   Hug  bouquet
Алби, много хубаво си оформила темата   bouquet  bouquet  bouquet страхотни снимки
само не виждам старите

# 5
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Албич Hug
Браво, много красиво, много колоритно, чудесно, че си споменала без диети Wink абе пИрФеКтнУ беееее Hug Все такива красоти да ни шаткаш тука  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 7 876
Албич Hug
Браво, много красиво, много колоритно, чудесно, че си споменала без диети Wink абе пИрФеКтнУ беееее Hug Все такива красоти да ни шаткаш тука  bouquet

Я веднага да ми кажеш от тия четири снимки с пеперудите, аз кой съм, че ги гледам ама не мога да се позная.

# 7
  • Мнения: 110
Магребинки, радвам се, че ви хареса темата.  Hug
Като видях 20-та страница на предишната и... Shocked Не очаквах, че ще се пише много днес.  Heart Eyes
През почивните дни активността е слаба по принцип и се пише повече вечерно време, та си мислех, че вечерта ако я пусна няма да е късно. Но по закона на Мърфи...
Десиbouquet и мерси и за почерпката.  Peace
Марси, всичко е ОК, Wink остава и при вас да стане така.  Praynig
Файма, много хубави свежи снимки. Hug
Това ми е любимото място като се прибера- на село или на открито някъде, сред зеленина.
Така зареждам батериите, че после мога да не се спра доста време.  Laughing
И аз цял ден разпусках по разходки и на гости в приятна компания... и тен си хванах дори.  Laughing
Между другото плажовете днес бяха пълни.  Heart Eyes
Далка, снимките от Рим бяха преди.  Peace Тези след тях са оттук.  Heart Eyes
Делта, нà ти фарашки сега.  Laughing
Ти ми даде идеята за тях, пък макар и не пряко.  Hug
Дядо Хаджия ще ме извинява, ама мъжки екземпляри не открих.  Laughing
Шеки, хапна ли кус-кус с боядисаната лимонада да не те мислим вече. Wink
Гледам за GЕОХ сте говорили. В Търново ги видях при откриване на мола и недоумявах защо са толкова надути цените. Thinking
И ги добавих към нещата, които ще се купуват само оттук.  Stop
За поддържането на мъжете ще се изкажем подобаващо като магребинки-познавачки в тази тема, надявам се.    bouquet
Хайде, после пак.  Hug

# 8
  • Мнения: 100
Добър вечер и от мен!  Hug

Алби, браво за темичката, красиви пеперудки Simple Smile

Аз само записче тая вечер, понеже не съм изчела подробно.

Далка, как си, слънце?? Нямаме време да се видим... 

МарсиHug

Елип, видях, че пишеш от време на време,  радвам се  Hug Ще си идвате ли в България тази година?
http://www.egypt.travel/?flashinstalled=2   за теб Wink
А да, и за Файма  Hug

Утре ще ви изчета по - подробно, за да се включа по - адекватно. За сега лека нощ от мен, не мога  повече да си държа очите отворени  Tired

Tour In Cairo 2009

# 9
  • Мнения: 560
Здравейте пеперудки и пеперудко!   bouquet  bouquet  bouquet
Алби,поздравления за така добре оформената тема!Браво!!!   bouquet
Ние днес бяхме в Хамамет.Времето беше чудесно и разходката също.  Grinning
Забравих фотоапарата и умрях от яд. Confused
Сега ще прочета написаното в старата тема и утре ще се включа по-адекватно.
Лека нощ на всички!   bouquet

# 10
  • Мнения: 3 804

Сега ще прочета написаното в старата тема и утре ще се включа по-адекватно.
Лека нощ на всички!   bouquet


Ти що не спиш  newsm78 Я бързо в леглото  Grinning bowuu

# 11
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз с едно запис4е!алби, прекрасно си се справила! възхитена съм от оформлението! явно с мерак и ето от нас овациите!  bouquet  bouquet  bouquet
 алби сори, :oops:4е не успях да ти подам ръка снощи! но с тези билети и трасета отде да минем ми се разказа мисленето!  Sadтези дни трябва да решат в бг ,кое могат и кое не могат ! няма по- евтини полети се оказва!аз ве4е се 4увствам дори виновна,4е създавам грижи на  близките ми,което дори ми е смотало настроението тотално!
за линда по4нах едни капки, най-после са ги докарали тобредекс и капим с зор, но и в носа, и окото! дотук има ефект! на мене запо4ва да ми мига 4ервено на синузит,гноен и затова възпалява окото, но ще се види юни ! свеки обеща да я води в столицата на доктор, светило! да видим какво ще светне от там! newsm78 Thinking

# 12
  • Мнения: 560
Привет момичета!      bouquet
Слагам ви обяда и едно кафе за десерт. hahaha

Хубав ден!!!   bouquet

# 13
  • Мнения: 90
Алба браво за темата   bouquet

Далка ,знаех си аз че някоя "бг педиатър" ти дава тези идеи  и все пак детето живее във Франция и спазва френския ваксинационен календар ,ако почнеш да спазваш ваксинационните календари на всички страни ,бая работа Ще си отвориш ,ако я слагаш след това направи теста Манту(прави се след 1-2 дена след поставяне на ваксината) и пак Ще си говорим за кой прав и кой крив  Wink.В Бг имат голямо самочувствие доФторите без покритие ,нито следят новите открития ,но инъче все много компетентни .Само прочети д-р Слънчева и Ще ти стане ясно ,макар,че тя обЩо взето дава разумни съвети отскоро ,започна да се интересува от новостите  Simple Smile

Далке какво е туй време тук бе ,направо ми измръзнаха яйчниц....,пу вятър дъжд ,слънце вятър дъжд ,няма ли да се стопля вече  newsm78.Депресирах се тия 2-седмици с това калпаво време  ooooh!

Жълтурче ,точно така правилно си разбрала ,мйката на Мира е българка ,а баЩа и палистинец и живеят в Израел .Ма как можахте да я объркате с къдрокоската бе ?!

Албич ,ядох кус кус и боб ядох ,ама днес пак наново трябва да се яде да му се навиди Laughing ,ненаяден стомах  Joy hahaha.Обаче там дет ходихме бърза кухня беше и нямаше червена лимонада ,ниЩо де пак хубо беше .Шефката омете кус куса и пилето ...

Марси ,радвам се ,че Линда се оправя ,дано да нямате повече неприятности и живи и здрави на ваканция в БГ  Hug Praynig

ЕЕ файма ,как можа да споменеш череши ,направо глоба ти се пише .Ама виж аз Ще те водя на шоколада ,ти на черешите ,става ли ? LaughingЕдно време като бях хлапе имахме декари с череши и ги ядях от дървото като маймунче се кътерих по дърветата ,ама ,че вкусни бяхаааа....

# 14
  • Мнения: 914
запис    да  не  ми  забравите    физиономията    bouquet


Алби    чудесно  си  се  справила    bouquet

далка  всяко  зло  за  добро   Peace

дидонче  честито    розови  гащи    bouquet

дани    как сте    bouquet


Фи   амани  лилля

Общи условия

Активация на акаунт