КГО2008- 1-ва

  • 15 576
  • 442
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 899
Разбихме ги! И столичани, и шуменци с по над 20 точки. Стиснатите палци свършиха работа   bouquet. И децата де.....най-вече  Laughing. Юни е републиканското в Самоков, там има чисто нова зала. Веднага почнах да се кахъря как в най-усилното време за кандидат-гимназиалната подготовка ще изгубим цяла седмица в мачове  Confused. Ако знам какво искам. Без майтап. Старая се да не натискам детето за максимални постижения навсякъде, повече бих му навредила мисля. Нямам амбиция да отглеждам гении  Simple Smile

Рени, много интересно звучи "водна аеробика". Хвалете се бе, момичета, колко килца сте свалили, що си мълчите  Wink
Невидимке, пропуснах да честитя бебчето. Да ви е живо и здраво   bouquet! Бързо възстановяване и поздрави на майчето!
Манана, не питаш мен, но да напиша какво съм чела. Всякакъв вид стрес - физически или психически може да обостри дерматита (част от съветите на лекарите към нас бяха да се стараем обстановката у дома да е спокойна). Така че евентуално и зъбоникненето може да е провокатор на криза, макар да не съм попадала на точно такива случаи.
Шики, Мира пък много добре понася АtodermPP. Мислех да пробвам вашето syncrobase omega, чувам и от другаде добри отзиви за него, но по-нататък. Много и чести експерименти май не са полезни.
Кристофер, пиша, пиша, не можете се отърва  hahaha. Просто исках да уточня, че инфото, което намираме и споделяме една с друга е толкова подробно, че всяка от нас може да реши за себе си да не изпада в подробности и да захранва така, както разбиранията й, начина на живот на семейството и финансите диктуват. Пък Сисилке, чак да се кахъриш, че си дала 40 вместо 10% месо - ееее, голЕм праз. Повечко протеини за мускулчетата на Дени   LaughingHug

# 436
  • Мнения: 817
Здравейте, сладурки! Вече сме си в София и минавам само да се запиша, пък после ще чета. Беше много хубаво на Кюстендил - зелено, топло и всичко мирише на цъфнали дръвчета.
Това добре, ама от петък на малката много й сълзи дясното оченце и ми е доста притеснено, че на моя близка така се оказа, че сина й има запушено слъзно каналче.

А първата страничка много искам да я направя, ама мислех довечера към 11-12 ч. като заспи малката. Така че никакво писане до тогава  Laughing Laughing Laughing Шегувам се, разбира се. Ако не смогна за тази няма да ми се сърдите и ще се подготвя за следващата.  bouquet  bouquet  bouquet (А може и да измисля нещо, дори и друг да я пусне)

# 437
  • Мнения: 206
Сев - гледам всички стриктно изпълняват Joy, аз обаче ще се разпиша smile3534
Хеленка - ако снимката ви е от пикника Peace не се кахърете за диетите, страхотно сте си изкарали.
Адаш, аз със съвет за кръщенето не мога да се включа, но ще попивам всичко, на мен ми се иска да го кръстим на 30.08 - тогава има и имаен ден детенце.
Оххх, нашите премеждия със зъбчето продължават ooooh!, не съм взела никакви гелове, да видим дали ще устискаме Joy Струва ми се че венеца вече е пробит, но по никакъв начин не ми дава да го разглеждам, а с пипане нищо не установявам Crossing Arms
Алис - браво на вашият батко Hug
Айде чакаме новата темааа Simple Smile
Мананка - предполагам Софко ще се включи най-компетентно по твоят проблем. И Алекс трудно изяжда количествата които му предлагам newsm78, не се притеснявам от това, но съм забелязала, че ги предпочита топли, изстинат ли Naughty забравям да ги яде Joy

# 438
  • Мнения: 558
Сев,  сега мога да пиша, та извини ме, 4е тука...  Embarassed

Наминавам да се похваля- Дребната успя да преглътне 6-7 пъти от домашно приготвеното пюре, от обикновен картоф и кърма, което с 300 зора приготвих (2 дни се мъ4их с помпата, водата в тенджерката ми беше извряла  #Cussing out, пасирах през цедка ooooh! ... добре, 4е домо4адието спеше та успях). Както се сещате междувременно готвих и друга манджа за "големите", обядвах и подреждах по малко.  Whistling bowuu

Определено се у4а от грешките си по отношение на организацията (особено с помпата и приготвянето на пюретата), та съм оптимист ве4е, 4е с това нейното плюене и напъни да повръща- аман... Данни от втория ден си гълташе нормално каквото и пюре или каша да му давах, ама госпожицата е много специална...  Flutter

В4ера купих много готина книжка с рецепти, както за пюрета, така и за храна за деца до 7 години. Описано е като за идиоти вси4ко (най- сетне разбрах кои мазнини били хубави и 4е в домакинството трябвало да се редуват слън4огледово олио и зехтин например), има и хубави снимки... и страхотни идеи, от което най- имам нужда, поради злоядко- батко...
Представете си например 4инийка с кисело мляко и отгоре сложена половин кайсийка- на пръв поглед този десерт прили4а на яйца "на о4и" Laughing....

Последно- в4ера мис Вики си позволи да ми открадне от ръката една бисквита с паренца бял и кафяв шоколад и хуууубаво я осмука и нама4ка (до шоколада не стигна)... май наистина в педагоги4еското захранване е клю4а от бараката, смятам да крада идеи и оттам. А, какви апетитни пюрета и бебешки манджи4ки мернах... мммм!!!   chef

Невидимата, май ти беше питала за дрането, хапането и скубането. Педиатърът ни беше посъветвал- ако прави нещо такова баткото, да му казваме еднократно НЕ и да го отстраняваме. Горките деца обикновено тази дума нау4ават още в на4алото и дори я употребвяват, когато имат предвид ДА... Та така, за да не девалвира не-то, използвайте го в краен слу4ай, но не спирайте да обяснявате като на 4овек, който ви разбира защо е не...

Много извинете за 4-ките, все забравям къде е въпросната буква на лаптопа...
До утре, в новата тема!!!!  Hug Peace

# 439
  • София
  • Мнения: 183
Здравейте, мами октомврийки  Simple Smile Извинявайте, че се натрапвам така (до колкото разбрах трябва персонална покана за тази тема  newsm78 ), но не се стърпях да не поздравя някои отдавна липсващи съфорумки. Радвам се, че все пак се върнахте, макар не и в нашата отчетна тема. Разгледах снимките на дечицата ви, малките бебешори вече са станали прекрасни палави деца  Simple Smile
Ето малко снимки и от нас, сигурно ще ви се сторим много променени:
http://picasaweb.google.bg/marianakonstantinova/0905#

# 440
  • Бургас
  • Мнения: 723
Момичете,за да не ви заключат може да пускате темите от общ акаунт
и така ще можете да пооправяте и променяте без проблем първата страничка Peace
Или някой я пуска както си е -като менв Отчетната Blush

# 441
  • Мнения: 817
Сладурки, ако искате ще пусна темата така, както е, а по-късно ще я оправя!

# 442
  • Мнения: 817
Ето я и НОВАТА НИ ТЕМА

П.П. Вече работя по новото оформление и се надявам днес да успея да го пусна! Hug

Общи условия

Активация на акаунт