Отговори
# 45
  • Мнения: 43
Добро утро!
 Hug Hug Hug Новото жилище. Ако е тази кооперация за която се сещам много ми харесва.Дано и аз мога да се похваля със същото до година

Ланка на мен ми липсваш. Wink

Ние в събота чистихме,чистихме ....но в неделя отидохме да видим рокерския събор. Малко на опашката ама тези Ямболци имали голям мол? Децата пощуряха на ескалатора Grinning

# 46
  • Мнения: 209
Здравейте и от мен,
Пъзелче да ви е честито жилището,   bouquet
Аз пък днес ми е малко разбито настроението,мислех да се връщам на работа , след като направим една годинка, а те днес взеха , че ми се обадиха , дали не може по-рано, и май нямам голям избор  Cry

# 47
  • Мнения: 17
някой беше питал за концерта на Депеш....Аз ще ходя...

# 48
  • Мнения: 735
Някой да познава д-р Колева?Тя е стоматолог-хирург.Работи на ул.Лъдженска.Ако някой я познава лично търся съдействие.Моля да ми помогне. Praynig

# 49
  • Сливен
  • Мнения: 197
     Здравейте.На разходка ли сте всички никой не пиши?Някоя срещичка за работните мами няма ли да си направи вечерче ми домъчня за вас.
     Весел и спорен ден  Hug

# 50
  • Мнения: 271
Дзак!
Как сте, момичета? Да се запиша и аз в темата най-накрая. Не ми остава време, че сме влезли в една черна серия и няма излизане. Sad...Но  пък към края на другата седмица /живи и здрави/ може и да се съберем на по бира /най-малко/.

Хубава и спокойна вечер!

# 51
Здравейте мами сливналийки!Не съм от Сливен,но  бях на преглед при една лекарка АГ-името и дори не запомних точно-Пешева или Пашева.Препоръчана ми беше,но аз не останах доволна.Прегледа беше само 3 минутки, включително с въпросите за ПРМ и пр. просто само видя,че бебето е там и има движения и  ..........прегледа приключи. #Cussing out
Останах като гръмната-при това си поиска 15лв ..Такова нещо ми се случва за пръв път.
И реших да ви попитам-такава ли е тази докторка или просто с мен се е получило така? newsm78
Надявам се да не съм засегнала или обидила някоя от вас!

# 52
  • Мнения: 15 619
Гост, сетих се за коя гинеколожка говориш, но не ходя при нея.

Днес си направих разходка, дъълга. Напече ме слънцето, а и за капак по средата дребосъкът реши, че повече не ще да седи в количката, та го разнасях.  Crazy Сега съм каталясала.

# 53
  • Мнения: 43
 Naughty
гост - д-р Пашева е много добра гинеколог. Два пъти е била до мен при ражданията ми и винаги се е отнасяла с професионализъм. Тя не е многословна но е много опитна и голям специалист.

Лунка - съжалявам че не можах да ти обърна много внимание

# 54
  • Мнения: 43
Аз ли съм първа ?
Ето кафето  Wink

# 55
  • Мнения: 15 619
Нели! Hug какво внимание!? Аз се изсипах изневиделица. Mr. Green
Забравих да благодаря за каталога на колежката ти.  bouquet
Лек ден! Heart Eyes Ама и твоят хубавец е порастнал. Crazy Много скоро ще ти се налага да го браниш от девойките. Mr. Green

# 56
  • Мнения: 7 430

Днес си направих разходка, дъълга.

А при мен не дойде  Crossing Arms
Ще ти го върна  Sunglasses

Нели, днес и теб чакам - в 12 ще съм на пицата  Hug

Лонка  Heart Eyes

И аз утре ще ходя при д-р Пашева, препоръчана от Нелката...
Хайде за другата седмица, ако има желаещи ...например в сряда ще сформираме среща - само казвайте къде да отидем този път Thinking

# 57
  • Мнения: 15 619
Диде, вземи ми го върни, като се изсипеш у дома!  Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling
Дълъг беше пътят ми вчера, затуй не те ощастливих. Mr. Green Пък и с мисия бях излязла. Wink
За срещата, аз ще следя, кога, какво и защо и ако ми се усмихне късметът, ще ви огрея с присъствие. Hug
Ще се постарая, де! Че май на живо съм виждала само две, три от вас. Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 000
Разхождащите се, като минавате по площад Левски вземете да ми се обадите. Само чакам да дойде някой да ме разсее от работата  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 15 619
Разхождащите се, като минавате по площад Левски вземете да ми се обадите. Само чакам да дойде някой да ме разсее от работата  Mr. Green
Там ли работиш? Mr. Green На всяко излизане почти оттам минавам. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт