Отговори
# 60
  • Мнения: 2 000
Разхождащите се, като минавате по площад Левски вземете да ми се обадите. Само чакам да дойде някой да ме разсее от работата  Mr. Green
Там ли работиш? Mr. Green На всяко излизане почти оттам минавам. Mr. Green

Абе малко по-надолу съм. До данъчното. Една дупка изкопаха сега пред нас.

# 61
  • Мнения: 15 619
Разхождащите се, като минавате по площад Левски вземете да ми се обадите. Само чакам да дойде някой да ме разсее от работата  Mr. Green
Там ли работиш? Mr. Green На всяко излизане почти оттам минавам. Mr. Green

Абе малко по-надолу съм. До данъчното. Една дупка изкопаха сега пред нас.
Почти комшийки поработа сме.... Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2 000
Тъй ли? Че де си ти?

# 63
  • Мнения: 15 619
Сега в къщи, но иначе в жълтата къща на ларгото. Mr. Green

# 64
  • Мнения: 12
Гост, и двете ми бременности и раждания преминаха под грижите на доктор Пашева.Много съм доволна от професионализма и вниманието й .Търсила съм я и в извън работно време и винаги се е отзовавала. Трябва да отбележа , че бях на път на загубя второто си бебче в 9г.с. и тя беше лекарят ,който ми помогна.

# 65
  • Мнения: 731
Здравейте мами сливналийки!Не съм от Сливен,но  бях на преглед при една лекарка АГ-името и дори не запомних точно-Пешева или Пашева.Препоръчана ми беше,но аз не останах доволна.Прегледа беше само 3 минутки, включително с въпросите за ПРМ и пр. просто само видя,че бебето е там и има движения и  ..........прегледа приключи. #Cussing out
Останах като гръмната-при това си поиска 15лв ..Такова нещо ми се случва за пръв път.
И реших да ви попитам-такава ли е тази докторка или просто с мен се е получило така? newsm78
Надявам се да не съм засегнала или обидила някоя от вас!

Напълно подкрепям мнението на Нели и zastoika  Peace И аз съм много доволна от д-р Пашева. Наистина не приказва много, но по-важното е че си върши работата много добре. Много е внимателна и загрижена за пациентите Peace

# 66
Благодаря ви за отговорите,хубаво е,че наистина сте доволни,а при мен е нямало какво друго да каже-може би
защото съм почти в края на 3 месец,най- вероятно е доста рано за нещо по- ясно.Желая ви лек и хубав ден!

# 67
  • Мнения: 15 619
Благодаря ви за отговорите,хубаво е,че наистина сте доволни,а при мен е нямало какво друго да каже-може би
защото съм почти в края на 3 месец,най- вероятно е доста рано за нещо по- ясно.Желая ви лек и хубав ден!
Ако не си доволна все пак, но държиш да идваш в Сливен на гинеколог, мисля в началото на темата имаше изброени такива.....Или питай.
Аз ходя при д-р Дичева и съм й безкрайно благодарна  за вниманието, но пред нейния кабинет е ужааас. Винаги е пълно, без предварително записани часове, заради вероятните посещения на бременни с проблем или раждания.... Доста е заета.
Мои близки ходеха на консултации при д-р. Пенков в частната болница "Хаджи Димитър" /дано да не бъркам името/ и го хвалят.
Лека бременност ти желая! Hug

# 68
  • Мнения: 17
Здравейте на всички сливенски мамчета.
Имам един въпрос... Някоя от вас била ли е при доктор Кузманова и ако не, дали сте чували някакви отзиви за нея.
Защото аз вече 6 месеца съм при нея, но не съм особено доволна. Чувала съм различни мнения за нея и искам да насъбера още малко инфо. Исках да разбера пола на бебчето ми още в 5-тия месец, но жената ми каза "аааа, той ехографа ни е мн стар и чак в 7-мия месец може да се разбере"
Та сега чакам да стена на 7 месеца, че най-после да го разбера какво ще да е

# 69
  • Мнения: 15 619
Здравейте на всички сливенски мамчета.
Имам един въпрос... Някоя от вас била ли е при доктор Кузманова и ако не, дали сте чували някакви отзиви за нея.
Защото аз вече 6 месеца съм при нея, но не съм особено доволна. Чувала съм различни мнения за нея и искам да насъбера още малко инфо. Исках да разбера пола на бебчето ми още в 5-тия месец, но жената ми каза "аааа, той ехографа ни е мн стар и чак в 7-мия месец може да се разбере"
Та сега чакам да стена на 7 месеца, че най-после да го разбера какво ще да е
Тази лекарка има кабинет на втория етаж в ДКЦ 1, нали!? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Ако е същата, за която си мисля, само веднъж съм ходила при нея и то не за преглед, а защото била шеф на комисията за  удължаване на болнични /ама как го обясних!? Rolling Eyes Схванахте ли!? Mr. Green/, та беше много груба.  Органически не понасям такива хора. StopПочти ми се скара, че искам болничен един месец, след като вече съм лежала за задържане на плода два пъти в болницата. Sick Sick Sick Ако е същата, де!?

# 70
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Аз пък за Д-р Кузманова съм чувала само лоши неща,така че ако има начин махай се от нея.Лично аз с втората бременност ходих при Д-р Пенков в частна болница Хаджи Димитър и останах страшно доволна от него.Препоръчвам го с две ръце.

# 71
  • Мнения: 15 619
Аз пък за Д-р Кузманова съм чувала само лоши неща,така че ако има начин махай се от нея.Лично аз с втората бременност ходих при Д-р Пенков в частна болница Хаджи Димитър и останах страшно доволна от него.Препоръчвам го с две ръце.
Само добри думи чувам за този гинеколог.

# 72
  • Мнения: 735
Така е.Д-р Пенков е много добър гинеколог.Освен това е мил и внимателен.Ако водеше раждания в Окръжна болница щях да съм при него с тази бременност.Ама аз в Частна болница не искам да раждам поради ред причини.И за д-р Пашева мога да кажа хубави неща.Тя се случи като раждах баткото.Е, малко ме ши без упойка и ми се искаше да я убия, ама после разбрах, че всички така ги шие.Но напоследък покрай моите одисеи се разочаровах от лекарите!То верно, че има и свесни покрай тях ,ама...Просто най-често не са хора!Както и да е.Simple Smile
Много усмихнат ден на всички.Аз ще стягам моето дете за екскурзията утре. Hug

# 73
  • Мнения: 209
Здравейте, аз няма да се изказвам за докторите, защото общо взето нямам впечатления и не ги познавам , но при Пенков съм ходила, преди бременността , поради гинекологичен проблем и наистина е много добър и внимателен и имаше търпението да отговори на всичките ми въпроси, обяснявайки като човек, а не като всички останали, които като ги попиташ нещо, ще ти измърморят нещо под носа си, сякаш целят да не се разбереш нищо Crossing Arms
Лека нощ на всички, до сега дремахме на двора и си пийвахме с  моя мъж, но вече ми се спи много и отивам да си лягам Tired

# 74
  • Мнения: 17
Благодаря ви за отговорите.
Онзи ден ходих пак при нея, за да ми удължат болничния и понеже съм настинала, жената ми се скара, защо не съм се била пазила. мн ме изнерви. Сякаш аз нарочно изстивам и ми е хубаво да съм болна.
Както и да е. не ми се говори за нея.

Общи условия

Активация на акаунт