90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №51

  • 21 432
  • 463
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 99
Здравейте сладуранки и сладур Hug
Ели мерси за кафенцето Hug
Честити минусчета на всички....няма да изреждам, че ще пропусна някоя Hug
Петко и от мен съвет да не пипаш въглехидратния. Не се бой от този ден. Почти всички тук ще ти кажат, че след обилно хапване на въглехидрати имат големи минусчета на другия ден. Аз преди броени дни обяснявах,, че въглехидратите са важни за организма и са храна за мозъка. Когато хапнеш въглехидрати организма явно си казва, че не е на диета и спокойно може да гори. И за това има хубави минуси след въглехидрати и застой след плодове. Защото глада означава зацикляне на свалянето. Яж утре спокойно въглехидрати и не се ограничавай с количеството Peace
Добре дошли на всички нови фиданки Hug
Ина Ана скорошно оправяне на баща ти Praynig Hug

Фиданки видях, че Ивелинка и дъщеря й Криси са свършили 1-ви цикъл и това ме кара да ви подсетя за данните за табличката. Моля ви пращайте ми данните си за табличката на ЛС защото тук може да пропусна нещо....много време прекарваме на разходка и понякога не ми стига времето да изчета всичко. Ставам да правя по едно кафе за мен и половинката Wink Hug

# 286
  • Мнения: 1
Алоха Жанетке.Разбрах,нищо няма да пипна  bowuu

Но има едно нещо,което ме тормози няколко.Например сега свърших с обяда-1 чиния ориз и 2 големички краставици с оцет и сол (за вечеря половин ч. и 1 кр).Но една мисъл много ми реже главата-стомаоха свива ли се при поемане на такова количество храна.Знам,че се свива,когоато се яде малко през малък интервал от време,но това моето (сегашиният обяд) е доста голямооо.Просто имам чувството,че нещо не го правя както трябва-параноя  smile3511

# 287
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Петко , хапваш за да се заситиш , а не да се нагмуцаш до припадък.  Peace

Аз сега бях с компа навън, но нещо ми бяга връзката , та се качих да гледам брадърите
и да си пийна кафенцето с вас.  Hug

# 288
  • Мнения: 1
Да,защото съм си набил в главата,че трябва да ям всичко в четно число  Laughing.И сега този обяд ми дойде определено множко.Вече ще ям по 1 краставица и за вечеря половин. Ще му хвана цаката,ама докато я намеря. Вече имам чувството,че е бушоните ми прищракват,много се превземам май,сигурно защото е мнгоо важно за мен  Embarassed  341uu

Тенкс че ме търпите   bouquet

# 289
  • София
  • Мнения: 807
Ели Hug мерси за следобедното кафенце!  bouquet
Петко, а сладолед не обичаш ли?  Wink Сигурна съм, че обичаш... или Магнум, или Рафи, а защо не и един Boss  Sunglasses Може утре! Аз си мислих, обаче, че е хубаво да се теглиш всеки ден, за да знаеш как вървят нещата! Човек трябва да е наясно - като хапне нещо - качва ли, отслабва ли. А не - в седмицата веднъж, за да се зарадваш! Ама пък може 3-4 пъти седмично също да се радваш по по малко, вместо един път много... Помисли дали да не се мяташ сутрин на кантара, само и само да знаеш как вървят нещата...
Още веднъж, честити минусчета! Hug

Последна редакция: нд, 10 май 2009, 15:52 от Snow4eva

# 290
  • Мнения: 1 234
Здравейте, дружина! Hug
Да се отчета - днес съм плодова. И да добавя, че след вчерашното хапване на сладолед, и то само на това я карах  Embarassed, имам минус половин килограмче  Laughing Така, че Петко, обяснили са ти момичетата, че няма нищо страшно, аз също като теб много се притеснявах.
Вчера решихме да се разходим малко извън града и стигнахме до Камчия, и съвсем случайно успяхме да се качим на една лодка, заедно с руска група, на почти аванта  Party Като кача снимки, ще ви покажа за каква красота става въпрос. Жабке, ти ме провокираш с твоите красоти  в градината дето ги показваш  Joy
Eлинорче, нали дамите от албума в подписа ти са различни  newsm78

Последна редакция: нд, 10 май 2009, 16:40 от martin4e

# 291
  • Мнения: 533
Момиченца и момченце, поздравления за успехите и за силата на волята, само така PeaceМного ми е хубаво да ви чета и затова ви навестявам.
Момичета,аз само да кажа че много благодаря за подкрепата,не бих споделила такива тъжни неща , ако не ви чуствах толкова близки.Иначе от днес новините са малко по-добри /на няколко пъти са се опитали да ми свалят апарата за изкуствено дишане за по малко веме/.Иначе наистина във ВМА в КИТ/клиника за интензивна терапия-най-страшната да не дава Господ никой да я вижда дори/лекарите и сестрите са много мили и отзивчиви,за което безкрайно благодаря  bouquet
 

# 292
  • Мнения: 1
Привет.
Дам,много е красив района около Камчия.Невероятен.Минавал съм само с влака Варна-Пловдив,но...решил съм да отида това лято там.
Там има лагер на руснаци,където се пращат руските деца на ваканции. Simple Smile

Snow4eva
Току що се притеглих (по пижама се тегля)  Laughing.По принцип има 1 кило вариращи и него не го броя,но от 98,6 сега съм 97,3.Едва ли ще е толкова бързо да почва всичко - 1 и 1/2,нооо уааааааа много се радвам. Money Мале,само като видя тая 9-ка отпред и свят ми се завива  Sick  

# 293
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Петко , най-добре се мери сутрин на гладно и жадно.  Peace
Иначе е съвсем нормално да имаш минус.  Аз като почнах след първите
4 дни имах -1.600кг.  Crazy Дерзай , с теб сме.  Hug

# 294
  • Мнения: 533
Петко, ние с мъж ми започнахме/а и завършихме Embarassedзаедно/той свали над 16 кг.След всеки плодов беше свали поне с по 1 кило.Даже ме дразнеше с неговия метаболизъм.Истината , е че мъжете много по-бързо свалят. PeaceУспех!

# 295
  • София
  • Мнения: 1 534
Здравейте!
Утре на спокойствие ще ви изчета какво сте писали през уикенда, че сега бързам само да дам отчет за края на първи цикъл - отслабнала съм с 4 кг. От талията съм свалила 2 см, от краката по 1. bowuu
Вчерашния воден не се оказа толкова труден, но все пак хапнах кисело мляко и половин ябълка.
чувствам се чудесно, все едно съм отслабнала с 40 кг. Само като се погледна в огледалото се плаша, иначе се чувствам лека като перце.
Но продължавам, че имам да свалям още 10 кг.

Днес сутринта бях на водна аеробика-много ми хареса, но и доста се позиморих. Смятам да ходя 2 пъти седмично, за да засиля и ефекта от диетата.

# 296
  • Мнения: 1
Жабке,Ина
Още по-голям стимул ми давате,а си мислех,че повече не мога да си вдигна стимула и желанието.   bouquet
Е да,но и ние по-бързо дебелеем  Laughing вие поне може да се усетите и да го овладеете на време...  всеки с - и + си  Laughing
Спортувам си и редовно с колело (мин 5км в посока на ден) за удоволствие,както и търча и много стълби изкачвам,тъй че предполагам и това ще подсили доста.

renni79
Честито Simple Smile

# 297
  • Русе
  • Мнения: 45
Здравейте на всички, нови, стари, познати и непознати. Добре дошли на новите  Hug
Петко искам да ти кажа само да не се отчайваш. Когато започнах този режим нестига че бях доста скептично настроена и за капак на това през първите 2 седмици несмъкнах и кило, обаче волята ми се възнагради през следващите две, тогава смъкнах цели 4 кг. А за това че мъжете смъквате бързо или качвате бързо мога доста да поспоря ма не ми се ще. Всичко си е до структора , наследствена обремененост и т.н. няма да се пиша специалист, но пък ти желая много воля и вярвам в успеха който ще имаш накрая   bouquet

# 298
  • София
  • Мнения: 16 110
Аз чета на почивки, едновременно се мъча да  почистя с парочистачка. Който не чисти постоянно - ще се мъчи. Та докато се охлажда за да сипя вода - поглеждам тук.
Някой питаше за вкуса на зелевата супа - на мене ми харесва на вкус. Но - вкусове различни.
Аз нали съм мързелива и купувам нарязано зеле от супера, има магданоз и следи от моркови. 1 пакет/400 гр/ + 2 големи глави лук + 2 чушки ги слагам да поврят с вода. Като поомекне зелето изливам 1 кутия рязани домати/400 гр/. и изключвам котлона. Та зелето не е съвсем преварено и ми е вкусно. За вкус слагам 1 зеленч. бульон. Вчера нещо бях прекалила с водата - снощи я пих вместо чай.

# 299
  • Мнения: 102
Аз поошетах малко има още де, но само да ви прочета.
Петко, а целта колко е, колко кг. би искал да станеш и ти беше споменал, но колко си висок?
martin4e Камчия е моето любимо място за отдих, три години подред там съм ходила на бунгалата сред гората. И на лодките съм се качвала, както каза руски групи има доста.
Петко да прав си там си правят лагер руските деца имат си хотел Лонгоза и аз всеки ден като отивах на плажа минавах от там. Правят си разни игри, много си се веселят децата и като отиват на плаж си пеят задружно, спомени когато и аз на лагери ходех. Снимки глася ви албумче от Камчия, ще ви го покажа след малко.
Иначе martin4e какво да ти кажа за дамите от албума, не са две дами, а една дама  Embarassed
ina_ana  Hug Hug Hug

Ето обещаните снимки от Камчия  Simple Smile

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=375701

Последна редакция: нд, 10 май 2009, 18:57 от elinor80

Общи условия

Активация на акаунт