КГО2008 - 2-ра!

  • 13 644
  • 453
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
Благодарим за модераторската подкрепа! Hug Hug Hug



А това са нашите слънчица!
             
19 септември
Николета на Еленцето


21 септември
Весела на Съни

23 септември
Александър на ssissi

24 септември
Кристиан на ina.gg


25 септември
Рая на trixy


28 септември
Деян на Bidapet


29 септември
Никол на Nedialka_81


30 септември
Милен на Maja


1 октомври
Александра на Еличка мама
Йоана на nevidimata


2 октомври
Вероника на Клото

5 октомври
Сияна на Кристофер

7 октомври
Андрей на elina malina
Момчил на Госпойца Димитрова
Калоян на Ариана

9 октомври
Иван на helenka
Красимир на El Magnifiko

12 октомври
Андреа на gery_roz
Марта на Параход
Михаела на Severinka


13 октомври
Олег на Shivani


14 октомври
Златозар на Nikozi
Милен на mini_minimoi


15 октомври
Калоян на Бебочка
Калина на MightyBabka


16 октомври
Цветан на Манана

18 октомври
Мария на alliss3
Преслава на Nadejda:)))
Бояна на Darina21


20 октомври
Радостин на Cappuchino
Владимир на renni79


21 октомври
Атанас на guava


22 октомври
Максим на Feel u
Антония на jijibiji
Виктор на Danny&Viktor


23 октомври

Александър на tediko


27 октомври

Кристиана на Pokjei

28 октомври
Виктория Стефани на [sfkbfk]


29 октомври
Цветелина на Megche


30 октомври

Денислав на Sisilia


7 ноември
Ева на shikimiki



Личните албумчета на нашите мъничета



Предишните ни теми:1

Скъпи момичета, това ще бъде нашето ново поле за изява. Пожелавам на всички тук да срещнете стари приятели, прекрасни часове и само положителни емоции!


Приемам всякакви предложения за първата страница

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 23:16 от Severinka

# 1
  • Мнения: 253
Ей ме на, първа съм.

Сев, благодаря за темата. Сигурна съм, че ще стане супер готина.  Simple Smile

Софко, благодаря за съвета, въпреки че не знам дали ще мога да го приложа, а и дали ще проработи...

# 2
  • Мнения: 80
  Чакайте да се намърдам и аз в темата,че както съм я подкарала може и да не успея пак да се запиша!
 И снимки казах,че имам Joy!Само незнам кога ще успея да ги кача.

# 3
# 4
  • Мнения: 817
Момичета, това е засега, че вече съм много гладна и ми се спиии  Laughing Има неща, които искам да добавя и да променя, но ще го направя постепенно.
И искам да се извиня, ако нещо съм объркала, ако съм сложила някое момченце в розово и т.н. Само свиркайте и ще ги оправям тези работи. Wink
Хайде, целувки на всички и да се наспивам, че пак съм назад с 3 странички!
bouquet

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 00:41 от Severinka

# 5
  • Мнения: 899
Ей, Сев, браво!   bouquet
Аз май злоупотребявам с НЕ-то, щото нашата умее яко да скубе, първо се насочва към косата ми....кога ли ще ме скалпира. А като се опитва да се захване стабилно за мен така защипва с пръсти, че светки ми се виждат пред очите. Обича да дърпа носове, да опипва лица, само че си забива пръстите и е меко казано болезнено. Чудя се как да й покажа, че не бива, още нищо не разбира. Повтарям "Не!" със строг тон, а тя ме гледа с интерес и продължава. Баба й и дядо й се радват и й позволяват да ги прави на маймуни и тя като вижда възторжените им лица решава, че това е супер игра и още повече се ентусиазира  Confused.
Майли, няма такова нещо и не помня някой някога да е споменавал за необходимост от персонални покани. Точно обратното, но ако се върнеш назад и прочетеш ще се увериш  Hug
Софко, ха честито дет се вика. Ще прояде, къде ще ходи  Grinning. Като научиш някоя хитринка от книжлето споделяй с нас.

# 6
  • Мнения: 558
Севи, благодарско за темата, бързам да цопна в нея... Sunglasses...

Аз затова ходя с вързана коса и поне със скубането се разминавам... ама Вики се е научила да ми грабва и сваля очилата и това много ме ядосва... но нали сме си партия и викам "що така бе, маме, ми дръпна очилата от носа ти?" дъра- бъра, дъра- бъра нещо си... хахаха... после защо ли прогресивно оглупявам...  Laughing...

Цял ден търся форми за лед по магазините и не мога да намеря.  Close

Майлили и Алис, гледах ви снимките с голям интерес и радост и писах коментари даже, но понеже нямам фонетична кирилица, нито бдс на клавиатурата, като напиша нещо на български с латински букви- някакви големи глупости се самопревеждат, та да не ме помислите за хахо ги трийнах Simple Smile...
Ще ви го кажа тук- много са ви хубави и сладки щерките...

Няколко видни морски чеда видях, също - красиви и напети като майките си Simple Smile!!!

Да са ни живи и здравички всички...

Поздрави и доскоро!!!

# 7
  • София
  • Мнения: 278
Ха добро утро и да се запиша  Party
Бързам....заминавам за изпита, да ми стискате палци, еййййй !
Сев, браааааааво за труда предварително, сигурна съм че темата ще е прекрасна   bouquet
После ще дочитам и ще се отчитам  Hug

# 8
  • Варна
  • Мнения: 340
Добо утро  kaffeetrmker_2

Сисилия, стискаме палци за изпита   love001.
Аз имах малко тежка вечер, по-точно сутрин - Иван към 4 ч. се събуди с дискомфорт, предполагам че от червеното цвекло, което вчера хапна, та временно ще го отстраня от менюто /а вчера го похвалих  Crazy/.
Днес при нас е адска жега, пак ще хайманосваме  Mr. Green, отсега започвам с приготовленията.

# 9
  • София
  • Мнения: 183
Много благодаря за комплиментите за моята мома  Heart Eyes Софко, аз коментара го получих на пощата си  Party Вики много е пораснала, а каква коса имаааа  Crazy Аз още мечтая да слагам фибички на моята плешуна. Сигурно затова теб не те скубе, а мен да, щото ми завижда  Laughing Ама и Мишето краде на татко си очилата.

За съжаление не съм имала време да чета темата до тук, който има повод да се смята поздравен  Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 1 531
Сиска, стискаме палци.

Сев, мерси за темичката. Когато можеш включи ни на първа страничка-Влади роден на 20 октомври.

Алис, браво на децата!

Софко, имаш ли представа колко вървят по щатско термометрите за мерене в ухото. Много се впечатлих от един преди няколко дена и искам такъв. пусни и някакви линкове ако знаеш.

Изчезвам да готвя, че после да излизаме.

# 11
  • Мнения: 4 292
Севи, мерси за темата!
sisilia, успех!  fingerscrossed
Рони много се впечатлява от Не-то. Замръзва и ме гледа ококорено. Дори и да се вържа, пак успява да ме оскубе а вчера три пъти ме ухапа, докато я кърмех. За пръв път се случва и от изненадата, не толкова от болка, направо подскочих.
Малката се подриска от заешкото с картоф и копър на Хип. Всеки път като и дам от него пълни памперса, но вчера беше ужас. И то при положение, че добавих морков уж да я запече малко. Май ще махна месото за няколко дена, докато не ми донесат заешко и да и правя домашно.

# 12
  • Мнения: 95
Добро утро!
Благодаря на Северинка за темата  bouquet

Ние попълнихме списъка с изпълненията с ново падане. Този път от спалнята, директно върху ламината  Tired
Сега не смея да го изпусна от ръце, много ми станаха напоследък черните точки. Явно умората и системното недоспиване си казват думата и ще трябва да се ходи на гости на бабата, за да мога да се сафирясам. Това беше оправдание за мое успокоение.
Днес разходката ще е до лекарския кабинет - от вчера се опитва да покашля. Дано не съм успяла да го простудя или знам ли и аз... с това шантаво време или ще го облека много, или ще го разголя повече.
Уф, ама и депресарски пост му дръпнах. ooooh! Скривам се да не сея повече оплаквания.

Приятен ден и хубава седмица, момичета!

П.П. Сега видях, че renni е питала за термометрите. И аз им се чудих, ама те щатите са си със собствено мнение по отношение мерните единици, дали не са по Фаренхайт термометрите им? Да видим какво ще каже Софко...

# 13
  • Мнения: 42
Мерсаж за темичката Сев!
Добре, че я хващам в началото, че с предната много се бях объркала Laughing.
Ето малко снимчици от вчерашните ни походи с хеленка
http://picasaweb.google.com/shikimiki711/BBQ?authkey=Gv1sRgCO3fpIbNyd6r1QE#
Барба, дано детето е добре! Наистина времето е малко смотано подлъгва. Ама Дамянката ми се струва кораво копче Wink.

# 14
  • Мнения: 95
 Joy Шикева, разсмя ме!
Дано е добре наистина. Искам обаче да съм сигурна - нали ни предстоят разни манипулации. Та днес ще има срещи от третия вид с педката.

Общи условия

Активация на акаунт