Отговори
  • Мнения: 1 768
Добро утро момичета  Hug Гледам , че все още си нямаме седмична темаи реших отново да пусна една .Нека е на късмет на очакващите резултати ! Hug Praynig
Хубав ден и лека седмица от мен .

# 1
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Добро утро и от мен  bouquet
Розе, то аз го сватосвам човека, че да има избор, а после квото решат младите Mr. Green Ако се вземат, вземат Sunglasses  А бой не вярвам да има Naughty
Весела и пълна с положителни тестове!

# 2
  • Мнения: 3 453
Привет и от мен!  

Благодаря на всички ви за милите думи и пожелания! Стоплихте душата ми! Heart Eyes Благодаря за подкрепата и съпричастността! Благодаря, че винаги намирахте място в сърцето си за моите болки и радости! Hug   За мен е чест, че ви познавам!  bouquet

Сега малко битовизми. Съпружието още не се е освестил. От време на време си се хили самичък. Mr. Green През нощта спи, като заек. Само да се размърдам и той подскача.  Laughing Какво ще го правя, незнам. На първо време трябва да го убедя, че не съм болна и нямам нужда от мед. сестра у дома.  Mr. Green
Вчера ходихме за риба. Моя милост улови прилично голям шаран.  bowuu Починах си добре и заредих батериите за през седмицата.  Peace

Хубав ден на всички! Hug

# 3
  • Мнения: 1 768
Хоупче , накара ме да се засмея на реакциите на мъжов ти  Laughing Стана ми много хубаво на душата  Hug
Браво за добрия улов , но мен на такова място не можеш ме закара дори с пушка  Laughing Laughing Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 406
Здравейте,девойки.
Маринекс,чудесна темичка,сигурна съм,че ще е на късмет Hug
Хоуп Hug
На мен ми закъснява вече трети ден,но честно казано не съм сигурна дали въобще сме хванали овулацията.След аборта цикъла ми стана 30/32 дни и овулацията се измести по-късно,отколкото беше преди.Този месец на 17 ден,когато беше овулацията имах кафеникаво зацапване и съвсем малко кървене,но нямахме възможност да дейсваме,та се чудя дали въобще да се надявам,при положение,че спермограмата ни не е никак добра и след два месеца ще започваме с инсеминациите.Трябваше да започна прием на антибиотици,но сега ме достраша. ooooh!
На всички вас пожелавам приятна и успешна седмица Hug Hug Hug

# 5
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Хоупче Hug
Днес е денят на Кирил и Методий! Честит имен ден на всички с имена Кирил, Киро, Кирилка, Методи, Методий, Методия  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 589
Добро утро и от мен,

Маринекс супер заглавие и тема, браво. Да ни е успешна седмицата и да е изпълнена с хубави новини  Joy

# 7
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Привет и от мен! Hug

На първо място искам да честитя на Хоупчето   bouquet ,страхотна новина и ми е толкова мило за вас двамата със съпруга ти!Ще стискам палци докрая! Hug

Бела, Praynig Praynig Praynig

Маринекс,мерси за темичката и кафенцето! Hug

Манолова,никакъв антибиотик,ей  Naughty ,свидетели сме на много чудеса,много момичета изобщо не са се и надявали на овулация или са мислили,че нямат такава(веднага за пример Аманита) пък виж подписите им сега!Стискам палци,като се престрашиш да направиш тест да видиш най ярко греещите две чертички! Praynig
 
Да ви кажа да се посмеете–отиваме с мъжо да поръчваме халките преди седмица–зор,изборът голям,не искаме класическа и т.н. ,накрая избрахме модел,взеха ни мярката,уговорихме гравирането и доволни и щастливи се прибрахме.След три дни чета из сайтовете за обичаи,кумово гости и т.н. и разбирам,че халките се носели на дясната ръка при православните християни .Леле, ooooh! ,заобиколени от католици години наред изобщо не съм си спомнила за тая малка подробност.Та тичай обратно,не говорим за близко разстояние,та мацката ни взе размера от дясната ръка с ей такива опулени и неразбиращи очи  Shocked  Joy!Добре че не беше прекалено късно.
Да ви питам какво подарихте на вашите кумове на сватбата?Дайте идея,аз съм се спряла на часовници или нещо златно за спомен.Други предложения?Само да спомена,че не са все още семейство кумовете и не става нищо да им се купи за дома,предстои им да си купуват другата година.
Оф,досадих малко.Лека и успешна седмица на всички!

# 8
  • Мнения: 3 246
Добър ден и от мен
Честит имен ден на именниците  bouquet
Маринекс, темичката е страхотна, хубаво е че  отново ни сервираш сутрин кафето Hug А на снимките - всички са страхотни, но четириногите палавници са невероятни Hug

Ники, малката ти племенница е невероятна чаровница. Hug А ти трябва да намериш време за Токуда. Радвам се че кръвното е стабилизирано, дано така  да продължава Peace Hug

bmanolova, дано пък това закъснение да е деветмесечно Peace Hug

Хоупче, ще си имаш мед.сестра, няма как просто да убедиш мъжов в обратното, но пък това си е твоето време да се поглезиш, така че можеш спокойно да се наслаждаваш на грижите Hug

Бела стиснати палци днес  и чакаме да се включиш  Praynig Praynig Praynig
 
Доре  Hug ами такива емоции са хубави

хубав и усмихнат, щях да кажа пролетен ден, но на вън е такова приказно лято Hug

# 9
  • Мнения: 3 294
Да се запиша и аз в новата ни темичка

Хоуп , мила , знам какво имаш впредвид за държанието на мъжо ти , изпитвам го на собствен гръб с моя . Както има една приказка трепери над мен . И да му обясниш че бременността не е болест , той ще продължава да те обгрижва все по-внимателно , така че моят съвет е да се радвате на тези моменти  Hug

Ники , пременницата ти е голяма чаровница , обожавам руси дечица  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 619
Здравейте мацки  Hug
Аз миналта седмица бях затънала в работа през 2-та работни дни, а събота и неделя имахме гости, че цял ден с тях бяхме по разходки и нямах време да ви наглеждам  много много Crazy
Hope  тихичко честито миличка  Hug Hug Hug Пожелавам ти да имаш една много лека бременност изпълнена само с положителни емоции и накрая едно живо и здраво малко сладко бебенце, което да ви радва дълги години  Praynig Praynig Hug Hug От сърце се радвам за вас мила, а мъжо ти ще те гледа се га като писано яйце  Flutter Flutter
bmanolova това с овулацията е относително нали знаеш  Crazy Може и да сте я хванали -пожелавам ти закъснението да завърши с един двучертичков резултат  Praynig Praynig
bela имаш стиснати палци от мен за днес  Praynig Praynig Praynig
Честит имен ден на именниците   bouquet  bouquet Да са живи и здрви  Hug
Момичета пожелавам ви една страхотна седмица, за сметка на това, че ще е дълга  Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 062


Насам народе-е-е, на слънчевите и хубави дни !


Гея, ти не вярваш, ама като го харесат няколко мацки, ще има търг с явно наддаване  Laughing
Пък може и харем да си има човека, кво толкоз  Whistling Crazy Party


Поздравления за добрият улов, Хоуп !
Остави половинката да се грижи за теб...приятно е  Hug Crazy


БМанолова  Hug

Дор@  Mr. Green Laughing Забавна случка сте имали  Hug
Нямам търпение, да минава времето по-бързо....



Честит имен ден на всички, празнуващи днес !


# 12
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Маринекс хубава темичка Hug
Бела fingerscrossed Hug
Хоуп радвай се на грижите на мъжо Grinning Hug
Честит имен ден на всички празнуващи днес. Hug

# 13
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Хехе, Розе, аз нямам против от търга Mr. Green Зависи какво ще търгуваме Wink

# 14
  • Мнения: 4 589
dor@ ние се женихме преди 8 години. То тогава вървяха други подаръци.
Ако не са семейни, но са двойка, можете да им подарите уикенд някъде в България, има прекрасни места.
Или електронна рамка за снимки, което е прекрасен подарък.

Ако измисля още нещо, ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт