Вече лято наближава,а Октомврийчето щедро ритничета раздава!

  • 10 043
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 203
Добро утро и от мен!

# 271
  • Мнения: 76
Хоп и от мен Добро утро! Hugхубав ден на всички Peace

# 272
  • Мнения: 5
Добро утро мамчета. Хубав слънчев ден от мен на всички ви Hug

# 273
  • Русе
  • Мнения: 511
Добро утро!   bouquet

Не съм се изразила много правилно снощи! Гинеколожката ми изказа съмнение, че имам гуша. Прати ме на ендокринолог. Тя първо ми опипа гушата, след това ме пита за сълзенето и ме стисна по зърното. Не знам каква е връзката... Нищо не изтече от зърното ми и тя ми пусна TSH и пролактин. Всичко си беше в нормата! Каза, че напипала леко увеличение, но щом изследванията са ОК, не се налага лечение.

# 274
  • Мнения: 22 893
Добро утро.
OnlyOne,секрет от гърдите при жена,която не е бременна или кърмачка,често е симптом на хормонален дисбаланс,проблем с прогестерон.По време на бременност не знам как стоят нещата,но е добре,че ще пуснеш хормони,щом има съмнения.Не ти ли казаха и ехограф на щитовидната жлеза?

# 275
  • Русе
  • Мнения: 511
Не, аз я попитах за ехографа и тя каза, че щом резултатите са в норма, няма никакъв проблем за бременността. Да отида пак след като родя.

# 276
  • Мнения: 958
radost_i_na ти си злато   bouquet
Момичета излязаха ми резултатите от БХс-то, и никъде не пише на бланката дали съм в стойности.
Моля помагайте че се притеснявам.
Определен риска за Даун - 1:850
Възрастов риск - 1:750
другото е ниакаквъм с Е и е 1:22000
Моляяяяя помощ! Направо съм настръхнала, почвам и в нета да търся.

# 277
  • Мнения: 22 893
Joya,според мен са ти ок резултатите.

# 278
  • Мнения: 6
Добро утро и от ме Grinning
Изчетох ви но нямам време да ви пиша по всички подтемички до довечера:)
слънчев ден ви желая  bouquet

# 279
  • Мнения: 71
Рони мерси за, че сподели какво даваш на детенце, почти същото го пием и ние - цяла зима давам ехинацея, прополис и ето днес отново сме с Т - 37,8 и червено гърло- сега давам ангинхил и беладона, прополис и апровит (витамини). Ще се оправи ама на десет дена все същата. Трябваше досега да го израсте....но.
Хубаво е че бог те е дарил с тази височина, защото аз все исках да съм малко по-висока, че тия моите 154 см доникъде не ми стигат да стигам по-високите рафтове в кухнята, голям зор все столчета мъкна Laughing

joya моите резултати бяха други и затова немога много да ти помогна. Но като ги сравнявам долу горе ..май всичко е добре.

Снощи ходих да го огледат добре бебо, но пъпната връв беше между краченцата и неможахме да видим пола, бутахме го, оглеждахме го но......крие се. Дарито не беше такава, тя в четвъртия месец се показа, че е мома и така и излезе, а това....
Снощи вече изнудих докторката да ми изпише някакво лекарство за мазане, че имам такъв сърбеж отдолу още от първия месец на бременноста и тя все ми вика по-нататък мий се със смрадлика, но не помага. Изписа ми клотримазол за мазане, дали някой го е ползвал? Днес ще го купувам, че да видим.

# 280
  • Мнения: 76
nim4eto -клотримазола аз лично съм го ползвала понеже имах просто няква раздразнена кожичка Sadно след него май ми стана още по зле нещо се обринах и беше ужасно но това се случи при мен ,друго незнам какво да ти кажа  newsm78 Успех Hug

# 281
  • Мнения: 22 893
Нинче,а защо не ти пусна микробиология твоята лекарка???Може би имаш гъбички,но все пак.Клотримазола е за гъбички.
Колкото до гърлото,и моя син е така,това му е слабото място.Вече понямаля бопледуването,но пак там го удря.Аз го лекувах с хомеопатия миналата година и може би това оказа ефект.Иначе,усетя ли го,че тръгва да се разболява,започвам веднага да пръскам Биопарокс в гърлото.Повечето пъти локалния антибиотик пресича веднага и не последва развитие на болестта.Но трябва да го хвана веднага,иначе до вечерта е с гнойно гърло и 40 градуса температура.:0 Нинче,ти пишеше ли в отчетната тема на набор 2003?

# 282
  • Мнения: 71
ДесиХ2 не,  аз пиша само тук и то  като имам време. Дори не съм влизала в тази тема, мога да я поразгледам, ако я намеря къде е .. newsm78
За клотримазола, май ще трябва да изчета повечко материял преди да се намаша, моята сестра ми препоръча универтан.

# 283
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен  Simple Smile

# 284
  • Мнения: 22 893
ДесиХ2 не,  аз пиша само тук и то  като имам време. Дори не съм влизала в тази тема, мога да я поразгледам, ако я намеря къде е .. newsm78
За клотримазола, май ще трябва да изчета повечко материял преди да се намаша, моята сестра ми препоръча универтан.
А ти препоръчвам да ти пуснат микробиология,не е ясно какво е предизвикало симптоми.На мен ми поускаха веднъж в началото,сега май пак ще ми пускат.
Ето я темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=393551.0

Общи условия

Активация на акаунт