Редуктил - тема 6

  • 29 463
  • 457
  •   1
Отговори
# 150
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
До колкото знам вече никъде не дават без рецепта.Иди при личния лекар да ти даде рецепта за многократно ползване.

# 151
  • Мнения: 469
Аз пък искам да питам все още ли усещате липсата на глад докато продължавате приема на хапчетата?При мен в началото не се усещащше глад ама сега май пак се възвърна апетита защо така? newsm78
И изобщо не усещам да има ефект нещо взех да се отчайвам още съм на 20 хапче ама като гледам,че при вас има ефект на мен ми се плаче и затова нищо непиша ,тъй като няма с какво да се похваля искам поне 6 месеца да ги пия и незнам кога ще започне да има ВИДИМ резултат?На кантара не се качвам поради простата причина,че самата аз не усещам да има промяна и ако се кача само ще потвърдя вече известното ми и за да не се отчайвам още повече не се качвам.
Моля ако има и някоя друга като мен да сподели,че да не се настройвам само така,че ефекта ми е нулев Praynig

# 152
  • Мнения: 1
Здравей JANILINA , и при мен е така не се тревожи , пия ги от десет дни и свалените почти два килограма сутринта като се теглих се бяха върнали , но чета че всеки сваля различно затова не се отказвай и се претегли все пак , сигурно ще си свалила поне малко и това ще те стимулира,апетита ми се и като преди  ooooh! но не се отказвам не го прави и ти ,ако искаш ми пиши в лични ще ми е приятно   bouquet

# 153
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
Аз си имах апетит през първите 2 месеца,но гледах да пия повечко кафета и вода за да ми се пълни стомаха с течности и си казвах,че не съм гладна и си го внушавах.Още на 3 седмица усетих,че стомаха ми се е свил.Теглете се сутрин на гладно и по бельо,че след хранене кантара (дявол) показва повече.

# 154
  • Мнения: 342
До колкото знам вече никъде не дават без рецепта.Иди при личния лекар да ти даде рецепта за многократно ползване.

Личната лекарка никога няма да ми даде рецепта за редуктил.Ще ми каже че нямам нужда и въобще знам че няма смисъл да се пробвам.

# 155
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
Ванила колко кг искаш да свалиш?

# 156
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Здравейте момичета  Hug. Аз не пиша много защото нямам време, но и няма с какво да се похваля. Свалих 10 кг и от месец и нещо не мърдам Cry.  Поне вече си влизам в дрехите от преди да забременея Crossing Arms. Но съм решила да пия Линдакса до максимума, който дават Crossing Arms. А аз си го взимам без рецепта. Има и такива аптеки в които го дават

# 157
  • Мнения: 469
МАМА МЕЦИ,изпразни си кутията мила,че нема место Mr. Green
Сори за спама момичета.

# 158
  • Мнения: 1
Готова изпразних а пустата му и кутия , ще се радвам на писъмце   bouquet Hug

# 159
  • Мнения: 342
Ванила колко кг искаш да свалиш?

имам 6-7 кг. в повечко Laughing

# 160
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
Ти имаш малко за сваляне,защо не опиташ разделно хранене.Няма смисъл от хапчета,защото имаш малко за сваляне а и страничните ефекти не са много приятни.

# 161
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
И при мен има застой май.Около двайстия ден вече бях свалила 4 кг и от тогава нищо , а вече съм на второ хапче от нова кутия и то Линдакса 15(досега бях на Линдакса 10). От това сърцебиене като че ли бях се отървала, но май само за кратко,само то ме тормози най много иначе други странични ефекти нямам, апетит също имам. И направо се чудя колко време да я пия защото имам само 9 хапчета още, а искам още поне 4-5 кг да сваля.

# 162
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
И при мен има застой май.Около двайстия ден вече бях свалила 4 кг и от тогава нищо , а вече съм на второ хапче от нова кутия и то Линдакса 15(досега бях на Линдакса 10). От това сърцебиене като че ли бях се отървала, но май само за кратко,само то ме тормози най много иначе други странични ефекти нямам, апетит също имам. И направо се чудя колко време да я пия защото имам само 9 хапчета още, а искам още поне 4-5 кг да сваля.
Спазваш ли някаква диета към хапчетата?

# 163
  • Мнения: 1
Добро утро момичета ,хайде на кафенце ,искам да ви питам имате ли сили да спортувате при този глад

# 164
  • Мнения: 92
добро утро на MamaMeci и на всички и от мен

Общи условия

Активация на акаунт