Елате в ТЪРГОВИЩЕ на панаир!!!

  • 17 401
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 22
Здравейте, има вода навсякъде май!    sport027

# 286
  • Мнения: 73
Привет!
Честита месечинка на бебето на Ели!
 baloni
Ох дано не  я спират тази вода, че е гадно с тези кофи и шишета smile3514
Добре дошли на новите мами Hug, много е хубаво че отбора ни расте smile3501
Аз вече се отчетох в албумчето smile3521  Моя син вчера го постригахме за пореден път и като се прибрахме от разходката и нашия се цопна с дрехите в басейна newsm62 нямаше търпение милото да се изкъпе пък и с тези заплахи че няма да има вода навярно се е притеснил че ще остане некъпан - и ето сам си реши проблема. Блазя ми  с това самостоятелно дете направо  smile3511
Лек ден от мен!

# 287
  • Мнения: 5
eli_su  chestit vi praznik  bouquet

# 288
  • Мнения: 17
Честит първи месец на бебето на Ели_су, да ти е живо и здраво и честитя на всички други, които тия дни имаха някакъв повод да празнуват, месеци или прохождащи крачета, малко със закъснение, но нямам много време да пиша, но следя развитието на нещата тук във форума.

Добре дошли  welcome и на новите мами!  

Да ли и днес ще спират водата, ако някой знае да каже, вчера пропуснах да вляза във форума и останах неприятно изненадана без никакви запаси, а милото Ники ака, като за световно и го измъчих с тия влажни кърпи.

А, относно новата тема и на мен много ми допада заглавието, макар че тази година ние ще пропуснем морето.

Момичета знаете ли да ли някъде в града се продават торбички за замразяване на кърма, питам защото все още не се разхождаме по малко и затова не мога да обиколя да проверя, ако някой е срещал някъде да пише, да пратя таткото да купи, ако не ще поръчам от някой онлайн магазин, че имам доста кърма и ме е жал когато я хвърлям!

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 11:39 от van4eto_02

# 289
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Момичета, има ли желаещи да пуснат новата тема, че ще ни заключат? newsm78

# 290

Общи условия

Активация на акаунт