1001 нощи - приказката се разказа, но в сърцата ни остана - 77

  • 35 878
  • 450
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 460
Еей! На вас само черни BMW-та ви се привиждат.... Mr. Green

# 346
  • Мнения: 683
Нашия репортер в Пукет май се заплесна по друго: http://vbox7.com/play:60e01158

Тя, любовта е заразна!
Mimata67, ти да не си на острова и да снимаш? Ами обади се да пийнем по едно в бара

# 347
  • Мнения: 31
Мишелnewsm51 за клипчето

Не ви ли се струва визията някак различна? В смисъл, че са използвали други камери и филтри за снимането на 3-ия сезон?

На мен ми изглежда по-репортажно.


точно днес това се чудех, дали е различно, или си внушавам, че във vbox не личеше, ама на ТВ-то  Shocked. Сега май е сниман с ТВ камера  Thinking като повечето други сериали, а първи и втори сезон - с филмова, затова и се различаваше от дизитата .... не разбирам, де, така си мисля  Embarassed Thinking

Момичета , Халит спокойно ще издържи една форумна сватба !  Joy
Не знам дали знаете, че една от причините мъжете да губят косата си е голямото количество тестостерон, който основно отговаря за потентността!!!  Naughty  Така, че са много остарели схващанията, че ако избираш мъж трябва да гледаш да му е голям носът или да носи голям номер обувки! Официалната статистика сочи, че има много излъгали се по тези признаци!  hahaha
Така, че обърнете повече внимание на мъжете тип "наш Онур".   Naughty
А за него нямам съмнение, че може да се справи с нас и даже и с момичета от другата наша тема " за турските сериали " !!!  Joy Има малка подробност - трябва да се навие !!!   Joy

преди време в някакъв вестник имаше статия със съвет за оплешивяващи мъже - който държи да запази косата си на всяка цена, кастрацията помагала  Mr. Green. не знам обаче дали някой е пробвал, за да потвърди или отрече 'терапията' - ама, въпрос на приоритети  tooth Mr. Green  Crazy
и, Ари, не дръж на подробности  newsm47


Другият вариант беше да се дегизирам като червената шапчица ама ме е страх от вълчо

 newsm78 newsm78 аз пък си мислех, че заради Вълчо си отишла там   newsm56

# 348
  • Мнения: 683
Нееее...откъде ти дойде тази идея Naughty

# 349
  • Мнения: 460
Ана, става!  Hug Докато пийваме  cheers може да обсъдим fingerscrossed екшън план - едната забаламосва Берг   superuu, а другата отвлича Халит  moresmile

# 350
  • Мнения: 460
Правим му една черна нощ и го връщаме обратно, щото не мога да го гледам много дълго да страда милия.... smile3518

# 351
  • Мнения: 31
Ана, става!  Hug Докато пийваме  cheers може да обсъдим fingerscrossed екшън план - едната забаламосва Берг   superuu, а другата отвлича Халит  moresmile

е, стига с тия пъклени планове, първо Шех щяхте да отвличате, сега Халит аааааа  Mr. Green Mr. Green
това на Един план ми прилича  Shocked
 Crazy Peace Grinning

# 352
  • Мнения: 1
Момичета, тук цари невероятна атмосфера. Прекрасно чувство за хумор демонстрирате всички, но Ани е ненадмината с нейните видео материали и неуморната страст към търсенето на нови и все по-нови факти от филмовия и реалния живот на нашите любимци.
Как не се умори това момиче, препуска без задръжки във всички посоки на света, изглежда е усвоила и методи за телепортиране, защото получаваме снимки от най-неочаквани места. Бену и Керем в Чикаго, Шехи и Онур на остров Пукет, Надиде и Бурхан по пътя на "Титаник" някъде из океаните. Как насмогва, кога спи, не знам, но заслужава много  Hug,
 smile3525 newsm51
За сетен път благодаря, че попаднах сред вас, едни толкова интелигентни и прекрасни дами.  За всички вас   txtloves Two Hearts

# 353
  • Мнения: 460
Мъжо ако надникне да види какви ги плещя...... smile3513

# 354
  • Мнения: 683

Двоумя се между сватба в градината стил таи, сватба на плажа или в зала
Вие какво мислите?

# 355
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
Момичета ние съвсем откачихме, да не кажа разгонихме !!!  Joy Джедаите ще вземат да ни сменят името на темата и ще сложат червена точка .Аз ще си лягам, докато не съм се побъркала окончателно !!! Лека нощ на всички  Hug  Hug  Hug и се  дръжте неприлично, защото сега му е времето докато Халит е все още само годеник !

mimata67  и аз се моля мъжо да не ме прочете. Няма да ме  smile3513  ама ще има да се чуди  Shocked

# 356
  • Мнения: 460
Сватба в градината най-много ме кефи! Peace

Ауу! Смени снимката на плажа, ами сега.... newsm78

# 357
  • Мнения: 683
Как насмогва, кога спи, не знам, но заслужава много  Hug,
 smile3525 newsm51
За сетен път благодаря, че попаднах сред вас, едни толкова интелигентни и прекрасни дами.  За всички вас   txtloves Two Hearts
Мерси мила! Кажи коя ти е любимата песен и веднага ще ти я изпея?

# 358
  • Мнения: 683
Сватба в градината най-много ме кефи! Peace

Ауу! Смени снимката на плажа, ами сега.... newsm78
И последно???

# 359
  • Мнения: 31
ами  newsm78 те в градината имаха  Laughing
Шех /Берг/ имаше и в зала  Mr. Green почти
май плажа остана  Thinking /само да не им заформят някой десант, ще трябва да се преквалифицираш в охрана/

ама питай и тях, де

ей, кое е за червена точка  newsm78 всичко е в добрия тон  Laughing Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт