AI 8 - Финал. Go Adam!!!

  • 25 175
  • 446
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 254
 Предполага се, че ще се скъсаме да пишем тези два дена, така ли е лейдииис???  Laughing
 Превишаваме лимита за страници в предната тема, та реших да пусна нова. След това ще продължим да преследваме Саймън в Британските таланти....
   Мед Уърлд ли чух?! Ще се размажа довечера.....

# 1
  • Мнения: 2 185
Така е, така е  Flutter

# 2
  • Мнения: 2 257
Мед Уърлд ли чух?! Ще се размажа довечера.....

Акапела, сестро, акапела. Да видим сега кой е по-добър. Mr. Green

# 3
  • Canada
  • Мнения: 1 773
О, Джи, харесва ми аватара ти Hug
Давай още някоя клюка, моля.

# 4
  • Мнения: 98
хоп-троп и аз тук, бавно се нижат часовете... Grinning

# 5
  • Мнения: 948
Аз лягам; тук съм утре рано сутринта да чета и да слушам!

Хайде, Адам  newsm18 newsm18 newsm18

Да гласувате Crazy

===================
(джи, не мога да не отбележа синия поглед в аватара и надписа, жесток  Laughing)

# 6
  • Мнения: 2 257
Гнусовата клюка: Гоки си отива на село, бухва се в църквата (неговата си там) и се организира безумно парти, в което всички посетители са облечени като транс, а пасторът, повтарям ПАСТОРЪТ химселф, се появява като драг куин. Танци и песни и подигравки с Адам по всички параграфи. Имам снимки, но са на скрийн шот, понеже знаех, че ще изтрият темата от форума и трябваше някак да ги запазя, но са ми скрийн шот в уърд формат - не знам как да ги цопна тук. После друг лек скандал пак с Гоки и Майкъл Сарвър тоя път - видео, в което Гоки се обяснява на феновете на Майкъл, (който прави видео за ФБ), че го обичал по правилния начин, Господния.
Сещате се за какво става дума.
Сега в момента тече тема, която сигурно пак ще бъде затрита, че същият този пастор от Гокевата църква призовал всички христиЕни да гласуват за Крис, щото "Vote Kris, we need a believer to win". Гнусна история, и то от праведни чеда господни, бла. Sick
Иначе шушумигата Крис има страшно много поддържници, работата е на кантар, другарки, но аз вярвам в милите фенове и в таланта на Адам тази вечер, за да привлече вниманието на хора, които за първи път гледат или гласуват (много народ оставя гласуването за финала по принцип в АИ).
----------
Иначе - утре вечер ще има яко шоу, засега по последни слухове Алисън ще пее със Синди Лоупър, Крис с онзи на Никол Кидман, как се казваше, кънтрито.........(излезе ми от главата), а за Адам, ох за Адам....се носят слухове, но ще знам едва утре вечер преди финала (ако изобщо се разбере до последно), но слуховете са, че са поканили Дейвид Бауи за дует с Адам, но засега няма потвърждение (Бауи е любим на Адам). Носят се и слухове за КИСС, но и това не се знае.
За тази вечер - три песни, една повторение на любим хит от сезона, една от Саймън Фулър (продуцента) и коронейшън сонг - ко-списана от Кара Диогарди. Носят се слухове за много фешън предизвикателства, кожа и сексапил. Убедена съм, че се отнася за Адам, не ми се връзва да е за Крис. Mr. Green Това с акапелата на Адам е почти сигурно, но сега е много по-трудно да се потвърдят 100% слуховете, защото е финал.

Иначе да знаете, със сигурност линиите ще са отворени поне 5 минути преди фактическия край на предаването, тъй че, ако ще гласувате - започвайте от тогава. Таман Крис е втори и ще мяцка по това време, та няма да изпуснем нищо. Гласуването е 4 часа тази вечер. Милите фенове са намерили начин да гласуват и от Канада, но нямах физическата възможност да изчета и това. Има и много изборни туристи - наистина има хора, които ще ходят до границата да гласуват. Има и много уоч партита, където се събират за купона и за гласуването.

Стига ви толкова.

(Мерси за аватара - и на мен ми харесва. Wink )
---------------------------------------------------------------------------------
Хах! Новина от последните минути - Саймън Фулър е избрал ГОСПЪЛ СОНГ за Адам. Баси лудницата, Адам и госпъл. Change is Gonna Come се казва песента.

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 02:35 от Джи

# 7
  • Мнения: 7 837
Ъх, точно днес една майка ми се обясняваше, как в неделя пасторът им казал, че семйните ценности са на умиране, покварата е навсякъде и дори плъзга пипалата си дори и в избора на айдъл и бла-бла-бла. Да бъдат бдителни и да не позволяват вярата в ценностите да напусне американското семейство и да изберат правилния айдъл... И още, и още...
И аз си глътнах буквите направо  Rolling Eyes

# 8
  • Далече
  • Мнения: 438
Ха-ха,  Доброто срещу Злото. Тъжното е, че доста хора им се вързват на тия пастори по принцип.
Да разказвате от време на време какво става тая вечер, че някой сме 3 часа назад Simple Smile

ето песните дето ще пеят тая вечер, но незнам колко е сигурно, сложих ги в бял фон....

Adam Lambert - “A Change is Gonna Come” (Like Patti LaBelle),  “Mad World” and “No Boundaries
Kris Allen - “What’s Goin’ On” by Marvin Gaye , “Ain’t No Sunshine” , “No Boundaries”

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 02:39 от Alica

# 9
  • Мнения: 2 257
Писах в предния пост добавка, но ето тук последно:

Adam Lambert - Mad World
Kris Allen - Aint No Sunshine
Adam Lambert - A Change is Gonna Come (Simon Fuller’s choice)
Kris Allen - What’s Going On (Simon Fuller’s choice)
Adam Lambert - No Boundaries
Kris Allen - No Boundaries

Адам е пял госпъл песента в шоуто, в което е участвал преди АИ - Zodiac

# 10
  • Мнения: 7 837
Тоя госпъл дано не му изиграе лоша шега и да решат, че злите сили се надсмиват над ценностите... Ох, как може млади хора да вярват на това...

# 11
  • Мнения: 98
и аз това си помислих, ще го изкарат антихрист, дошъл да се подиграе с религиозните им ценности..
след последните изяви на мис калифорния останах потресена от тесногръдието на толкова много млади хора.

# 12
  • Далече
  • Мнения: 438
Песента на Пати ЛаБел ли е госпъл? Аз не мога да чуя каква е щото не мога да пусна youtube на работата, но сигурно е избрал госпъл за да могат пасторите да я пускат после Simple SmileSimple Smile

# 13
  • Мнения: 7 837
Аз открих изпълнения на тази песен  на Seal и Джон Бон Джови от встъпването на Обама, даже. Екстра е за Адам.

# 14
  • Мнения: 2 185
Де*а и кроворазбраните ценности....не е истина просто  ooooh! Дано таланта победи  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт